1:2
3:0
- : -

FLORBAL CHODOV - Tigers Jižní Město 5:3
5. Martina Řepková, 17. Karolína Suchá, 32. Martina Řepková, 35. Gabriela Žůrková, 36. Gabriela Žůrková - 14. Eliška Chudá, 17. Eliška Chudá, 22. Lucie Řezáčová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 542; zásahy brankářů: Hana Ranochová 11 - Martina Franková 20; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:0;
45:01
Komentář trenérky Ivanty Tigers Jižní Město Karolíny Šatalíkové: "Jsem na hráčky pyšná, jak k zápasu přistoupily a jak ho odehrály. Donutily hrát soupeře na to nejlepší, co měl. Bohužel soupeřky trestaly naše chyby a naše šance především ve druhé třetině zůstaly neproměněny. Děkujeme pořadatelům a hlavně našim fanouskům za neúnavné povzbuzování! Samozřejmě gratulujeme soupeřkám.
45:01
Komentář trenéra Chodova Lukáše Procházky: Jsem na holky dnes opravdu hrdý! Myslím, že si málokdo dokáže představit, pod jakým psychickým tlakem do utkání nastupovaly. Ukázaly jsme ale týmovou sílu a myslím, že naše vítězství je naprosto zasloužené. Klobouk dolů před výkonem mladého týmu Tigers, nedaly nám ani metr hřiště zadarmo a ukázaly, že byly ve finále právem.
45:00
Střely po 3. třetině: CHO 6; TIG 5; Střely celkem: CHO 25; TIG 14;
45:00
44:59
Více se toho již nestane a hráčky Chodova se stávají vítězkami Poháru Českého florbalu
39:08
Dnešní finálové utkání sleduje fantastických 542 diváků.
38:20
Velkou šanci na snížení v podání Hyršlové likviduje Ranochová
37:37
Tigers by potřebovali vybojovat míček, zatím se jim to nedaří
35:52
Chodov dlouho hledal recept na obranu Tigers, Suchá si však všimla krásnou křižnou přihrávkou Žůrkové, která neměla problém trefit odkrytou klec
35:51
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Karolína Suchá (5:3).
31:36
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (3:3).
31:12
Výborná střela Balkové proletěla těsně kolem levé tyče
30:01
Začíná třetí třetina finálového utkání, blíže k poháru mají zatím Tigers, nicméně Chodov má na vyrovnání spoustu času a uvídíme, zda se mu to povede
30:00
30:00
Střely po 2. třetině: CHO 5; TIG 3;
30:00
29:45
Plášková ze vzduchu opět netrefuje branku a to byla zároveň poslední událost druhé třetiny
25:26
Jarolímová už mířila do dalšího samostatného úniku, velmi dobře se však vrátila Fousová a vytlačila jí z ideální střelecké pozice
23:45
Po chybě v rozehrávce Tigers se ke střele dostala Plášková, branku netrefila. Z následného protiútoku zahodila stoprocentní gólovku Pálková
23:21
Po střele Chudé následuje komerční přestávka
21:39
Střelu Řezačové tečovala jedna z obránkyň a k překvapení všech skončil míček vysokým lobem až za zády gólmanky Ranochové
21:38
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Kateřina Fousová (2:3).
20:03
Výborný blok teď předvedla Steinbachová
18:55
Řepková hledala na středu Pláškovou, přihrávka byla naštěstí pro Tigers na poslední chvíli zblokovaná
17:45
Po závaru od Jarolímové míček sebrali hráčky Tigers a uklidňují hru
16:57
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (2:2).
16:23
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (1:2).
14:06
Chodov zatím zahazuje šance ve velkém, Řepková v dalším samostatném úniku opět neuspěla
13:26
Střelu Trojánkové ještě obrana zblokovala, k míčku se dostala Chudá a střelou z otočky srovnává
13:25
12:20
Jarolímová se objevila zcela sama před Frankovou, brankářka Tigers však její úmysl přečetla a zneškodnila
10:36
Hyršlová zůstala zcela volná na levém křídle, ani ona mezi tři tyče nezamířila
09:43
Rychlá kombinace Žůrkové s Jarolímovou, jejich snažení však ukončuje hvizd rozhodčích