1:2
0:5
- : -

Banes Florbal Soběslav - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  3:10
11. Michaela Pejšová, 16. Monika Hrnečková, 21. Andrea Dostálová - 7. Eliška Zimová, 14. Šárka Houzarová, 18. Nella Stašková, 29. Tereza Bočková, 38. Karolína Hašlová, 41. Kristýna Minářová, 42. Nella Stašková, 45. Tereza Bočková, 57. Michaela Bezpalcová, 60. Tereza Bočková; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 23 - Simona Werbynská 23; po třetinách: 2:3, 1:2, 0:5;
60:00
59:59
Střely na branku během 3. třetiny: 7:13
59:59
Komentář trenéra hostů - Ivan Janoušek: Zápas jsme si zbytečně zkomplikovali vlastními chybami v rozehrávce, po druhé třetině jsme se uklidnili a začali proměňovat šance a tím potvrdili dobrou formu v první polovině sezóny. Děkujeme soupeřům a všem přejeme krásně prožití vánočních svátků.
59:59
Komentář trenéra domácích - Martin Bělohlav: Začátek zápasu se vyvíjel dobře, pak jsme ale opět najeli na zaběhlý systém posledních zápasů a nedokázali vstřelit gól. Černá série stále pokračuje a nedaří se nám jí zlomit. Přeji holkám krásné svátky a děkuji za předvedený výkon. Soupeři gratuluji k vítězství.
59:19
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Martina Kratochvílová (3:10).
57:26
Dračice stále na míčku na útočné polovině, vypadá to, že čas do konce utkání chtějí využít jako trénink nových kombinací.
56:09
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Michaela Bezpalcová, asistoval Eliška Zimová (3:9).
56:00
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
55:30
Situace na hřišti se nevyvíjí pro Soběslav dobře, domácí hráčky nepředvádí pěknou hru a vypadá to, že už do stavu zápasu moc nezasáhnou.
54:03
A teď opět ukázka střelecké impotence Soběslavi, Juhaňáková míří na odkrytou branku a trefuje tyč, to je ale smůla!
53:09
Kubátová zaváží míček za soupeřovu branku a snaží se nahrát Juhaňákové, která číhá na gól. Šance je ale opět zlikvidována Týnskou obranou.
52:12
Obrana Dračic se rozhodla, že už nepřipustí žádnou akci a zatím se jim to daří. Soběslavské ženy jen marně hledají střelecké pozice.
50:46
Odpovědí na soběslavskou akci je útok Bočkové, která ale kličku na Hnojnovou nezvládá a míjí branku.
50:07
Morová s Hrnečkovou teď ostřelují branku, tentokrát už je to nebezpečné, ale Werbynská podržela svůj tým a míček chytá.
48:48
Morová s Vojtovou zkouší štěstí, Vojtová však vysílá jen střelu po zemi, která Werbynská s jistotou chytá. Z takovýchto střel góly pro Soběslav nebudou...
46:57
Pětibrankový náskok přináší dračicím na hokejky klid a převahu. Bočková bojuje za soběslavskou brankou o míček. Svobodová ale vyhrává a získává balon pro Banes.
45:35
Dostálová běží sama na branku, Werbynská ale její střelu vychytala.
44:31
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Denisa Příhodová (3:8).
44:31
Rudý dračice jsou ale na míčku mnohem důraznější a vybojovaly si další gól!
44:15
Hráčky Soběslavi se probouzejí k životu, hraje se už zase v tempu.
42:08
Svobodová obrala soupeřku o míček a zkouší rychlý útok na Werbynskou. Ke střele se ale přes obranu dračic nedostává.
41:15
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Karolína Hašlová (3:7).
41:15
Nejprve měl Banes štěstí, míček několikrát poskočil na brankové čáře za zádami Hnojnové. Pak se ho ale opět ujaly holky z Týna a tentokrát míček protlačily až do branky. Stav zápasu 3:7.
40:20
Tentokrát se vstup do třetiny povedl Rudým dračicím. Minářová neomylně prostřeluje Hnojnovou.
40:14
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Tereza Bočková (3:6).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku za druhou třetinu: 9:12
39:45
Štěstí pro Soběslav, Hašlová v gólové šanci míjí branku.
38:49
Kubátová s Juhaňákovou bojují o míček za soupeřovou brankou, Šraierová zkouší střelu z půlky, ale vše bez úspěchu.
37:59
Vojtová zkouší dorážku za záda Werbynské, obrana z Týna je však důsledná a nepřipouští žádný gól.
37:12
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Markéta Šímová (3:5).
37:12
Nedůraz před vlastní brankou trestá Hašlová dorážkou a navyšuje vedení Dračic o dva góly.
36:23
Svobodová přerušuje hru Dračic a uhání s míčkem k soupeřově brance, vybojovala standartku pro Soběslav. Ta je bohužel nevyužitá.
35:16
Tempo hry už zase diktuje Banes. Viděli jsme několik gólových šancí, všechny ale nakonec skončily mimo branku.
32:58
Banes v útoku, Hrnečková nastřeluje branku, míček je ale zablokován soupeřkou.
31:17
Skončila přesilová hra Týna nad Vltavou bez vstřeleného gólu. Dračice jsou na hřišti ale v herní převaze.
30:08
Fanoušci z Týna mohutně podporují své hráčky, ty zatím jen nepřesně ostřelují soběslavskou klec.
29:16
Vyloučen hráč Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
29:16
Několik nebezpečných situací před soběslavskou brankou vyústilo v nedovolený faul, Týn má před sebou dvouminutovou přesilovou hru.
29:01
Dračice se dostávají do více šancí než domácí Soběslav.
28:14
28:02
Viděli jsme nebezpečnou akci Týna, míček je ale už v bezpečném držení Soběslavi.
26:32
Morová a Vojtová zkouší štěstí, Werbynská ale zatoulaný míček bezpečně drží v ruce.
24:56
Soběslavské ženy jsou převážně na míčku, zkouší kombinaci, ale Dračice úspěšně brání.
24:45
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil Eliška Juhaňáková.
24:28
Na dnešní utkání si našlo cestu 126 diváků, děkujeme za podporu!
21:36
Soběslav začala druhou třetinu v rychlém tempu a hned vylepšuje skóre svého družstva. Dnes sledujeme opravdu vyrovnané a napínavé utkání.
20:54
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Kateřina Vojtová (3:3).
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině: 10:8
19:02
Michalová v šanci u mantinelu, v souboji ale o míček přišla.
17:00
17:00
A je vidět, že Dračicím divácká podpora pomáhá, Stašková trefuje soběslavskou branku.
16:49
Diváci z obou měst mohutně podporují ženy k lepším výkonům.
15:09
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková bez asistence (2:2).
15:09
Hrnečková po úspěšném forčekingu získává míček pod svojí kontrolu a trefuje branku, stav utkání 2:2.
13:53
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Šárka Houzarová, asistoval Anna Fáberová (1:2).
13:53
Několik pokusů na soběslavskou branku se podařilo ubránit, nakonec se ale přece jenom prosadila Houzarová a střelou na vzdálenější tyč navýšila vedení svého týmu na 1:2.
10:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Michaela Pejšová, asistoval Kateřina Vojtová (1:1).
10:15
Soběslav se nakonec uklidnila, pěknou kombinací se míček dostává až k brance Týna a Pejšová povedenou dorážkou ze vzduchu vyrovnává stav utkání na 1:1.
09:36
Začátek Banes moc nezvládl, zatím nic pěkného ke koukání.
08:48
Fáberová si dvě minuty posedí na trestné lavici za nedovolené sekání, uvidíme, co nám přinese přesilová hra.
08:42
Vyloučen hráč Anna Fáberová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
08:36
Houzarová nebezpečně před soběslavskou brankou, další dorážka do tyčky, ale gól to není.
07:33
Dostálová teď ubránila nebezpečnou situaci před soběslavskou brankou.
06:33
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Eliška Zimová, asistoval Tereza Bočková (0:1).
06:33
Nejprve je v šanci Bočková, kterou Hnojnová vychytá, druhou střelu od Zimové už ale pouští a Dračice se dostávají do vedení.
04:27
Dračice jsou na míčku, ale soběslavská děvčata jim prozatím nedovolují rozehrát a dostat se do větších šancí.
03:25
Kubátová s Dostálovou ve velké šanci, nezvládly ale závěrečné zakončení do branky. Škoda.
02:43
Týn zkouší první střely na branku, zatím se ale nejedná o nic nebezpečného.
02:14
Prozatím sledujeme hru nahoru dolů, bez velkých kombinací.
01:12
Oba týmy se vrhly do zápasu v poměrně vysokém tempu, je vidět chuť po gólech hned od úvodního hvizdu rozhodčích.
00:01
Vítáme diváky u online přenosu z dnešního zápasu I. ligy žen.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Aneta Paďourková, Klára Dokulilová, Michaela Bezpalcová, Anna Fáberová, Šárka Houzarová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Monika Hrnečková, Kateřina Vojtová, Lenka Morová