0:2
3:1
- : -

FBC ZŠ Uničov Black - SK K2 Prostějov 6:3
1. Matěj Šíma, 5. Matěj Šíma, 8. Matěj Šíma, 31. Vojtěch Vaníček, 35. Vojtěch Vaníček, 36. Jakub Repa - 20. Patrik Hruban, 23. Tomáš Majer, 31. Filip Zips; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Ondřej Josef Hanák ? - Vojtěch Coufal ?; po třetinách: 3:0, 0:2, 3:1;
36:00
35:05
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Black vstřelil Jakub Repa, asistoval Vojtěch Vaníček (6:3).
34:39
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Black vstřelil Vojtěch Vaníček, asistoval Matěj Šíma (5:3).
33:48
Timeout SK K2 Prostějov
33:48
Mladičký Zips vyslal jedovatku a celá domácí střídačka zvedla hlavu k nebi.. obrovská šanca
33:00
Fanoušek jutuberského fantoma Čárlího Grínberka Vojta Coufal v brance Prostějova zatím drží prostějovské akcie
31:00
Neherní prvok Lasovský se dnes do listiny střelců zatím nezapsal... Něco mezi nebem a zemí?
30:56
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Zips, asistoval Aleš Čoček (4:3).
30:11
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Black vstřelil Vojtěch Vaníček z trestného střílení (4:2).
24:00
24:00
23:23
Trestné střílení družstva FBC ZŠ Uničov Black neproměnil Jakub Repa.
22:34
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Tomáš Majer, asistoval Filip Zips (3:2).
19:09
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Patrik Hruban, asistoval Aleš Čoček (3:1).
12:00
12:00
07:42
Vyloučen hráč Vojtěch Havlíček družstva FBC ZŠ Uničov Black na 2 minuty za hra na zemi.
07:27
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Black vstřelil Matěj Šíma, asistoval Jan Spurný (3:0).
04:08
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Black vstřelil Matěj Šíma, asistoval David Stránský (2:0).
00:35
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Black vstřelil Matěj Šíma, asistoval Vojtěch Vaníček (1:0).