6:2
3:6
- : -

FBC Liberec B - Prague Tigers 9:12
24. Tomáš Ballaty, 27. Marek Žagan, 32. Bohuslav Ferdan, 34. Jan Havrda, 36. Jan Havrda, 40. Jakub Pecháček, 43. Marek Žagan, 54. Marek Žagan, 55. Jan Šoltys - 5. Vítězslav Matěj, 5. Dominik Vorlíček, 6. Filip Rulíšek, 16. Filip Rulíšek, 22. Vojtěch Řádek, 25. Jiří Horák, 43. Dominik Vorlíček, 43. Filip Rulíšek, 50. Martin Boušek, 51. Filip Rulíšek, 52. Andrej Svatoš, 58. Filip Rulíšek; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Tomáš Novotný; vyloučení: 4:2 + Tomáš Ureš 5 + Tomáš Ureš OS; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Kupec 20 - Tomáš Hlava 11, Pavel Dundr 14; po třetinách: 0:4, 6:2, 3:6;
60:00
Střely po třetí třetině: 14:13
60:00
Střely celkem: FBC Liberec B - 34 Prague Tigers - 32
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Vorlíčka: Po klidné první třetině jsme si zápas zkomplikovali. Soupeř naše chyby potrestal. V průběhu třetí třetiny jsme se vrátili ke své hře a zápas dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář kapitána domácích Jana Havrdy: Je to velká škoda. Zápas s kvalitním soupeřem jsme dokázali otočit, ale konec jsme nezvládli. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
57:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Vítězslav Matěj (9:12).
54:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys bez asistence (9:11).
53:54
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Jakub Pecháček (8:11).
51:23
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Filip Rulíšek (7:11).
50:38
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
50:38
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers - osobní trest.
50:06
Timeout FBC Liberec B
50:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Vojtěch Řádek (7:10).
49:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Radim Tůma (7:9).
46:05
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
42:57
42:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Boušek (7:7).
42:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Jan Šoltys (7:6).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 12:9
40:00
39:15
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Jan Blecha (6:6).
37:18
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 5 minut za hrubost.
35:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Jakub Pecháček (5:6).
33:32
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Bohuslav Ferdan (4:6).
31:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Bohuslav Ferdan bez asistence (3:6).
30:05
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Dundr družstva Prague Tigers
26:20
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Jan Blecha (2:6).
24:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Horák bez asistence (1:6).
23:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval Dominik Šollar (1:5).
21:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Filip Tlapa (0:5).
20:00
20:00
Střely po první třetině: 8:10
20:00
15:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Šimon Fišer (0:4).
13:38
Vyloučen hráč Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
12:01
Vyloučen hráč Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zdržování hry.
11:17
Vyloučen hráč František Slovák družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení.
07:25
Vyloučen hráč Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
05:21
04:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Tomáš Hlava (0:2).
04:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval František Slovák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Tomáš Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Tomáš Ureš, Jiří Horák, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Jan Blecha, Bohuslav Ferdan, Jakub Pecháček, Jan Havrda, Marek Žagan