3:1
2:2
- : -

Snipers Třebíč B - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 6:4
4. Kryštof Buchtela, 17. Patrik Kučera, 25. Pavel Sigmund, 25. Pavel Sigmund, 36. Milan Švejda, 45. Pavel Sigmund - 2. Josef Žáček, 20. Jakub Mareš, 33. Josef Žáček, 39. Jakub Mareš; rozhodčí: Petr Kadlec - Miloš Janda; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Daňhel ? - Lukáš Zemánek ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:2;
45:00
44:01
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Pavel Sigmund bez asistence (6:4).
43:48
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
41:42
Vyloučen hráč Jan Vlček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
38:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Václav Venzhöfer (5:4).
38:15
Timeout Snipers Třebíč B
35:50
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Milan Švejda, asistoval Kryštof Buchtela (5:3).
32:30
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Patrik Kučera (4:3).
30:00
30:00
24:51
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Pavel Sigmund bez asistence (4:2).
24:07
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Pavel Sigmund, asistoval Ondřej Blažek (3:2).
19:10
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Adam Líbal (2:2).
18:11
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil Ondřej Blažek.
16:06
Vlastní branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera (2:1).
15:00
15:00
04:46
Vyloučen hráč Daniel Hodboď družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
03:54
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Pavel Sigmund (1:1).
03:01
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
01:14
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Adam Veselovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Miloš Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Filip Lébl, Daniel Hodboď, Josef Žáček, Adam Veselovský, Václav Venzhöfer