3:1
3:2
- : -

TJ Slovan Havířov - FBC Mohelnice 8:4
8. Kamil Soják, 13. Patrik Charvát, 18. Šimon Bartoš, 21. Marek Krmášek, 27. Matěj Kravčík, 32. Kamil Soják, 32. Marek Krmášek, 36. Kamil Soják - 8. Filip Sedmera, 17. Filip Sedmera, 35. Adam Špička, 45. Filip Sedmera; rozhodčí: Adam Tietz - Dalibor Repček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Pastrňák ? - Jan Hampl ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:2;
45:00
44:27
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Soural (8:4).
35:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval Patrik Charvát (8:3).
34:58
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Špička, asistoval Filip Heller (7:3).
34:36
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:27
Timeout FBC Mohelnice
31:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Krmášek, asistoval Matěj Kravčík (7:2).
31:09
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják bez asistence (6:2).
30:00
30:00
26:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Marek Krmášek (5:2).
23:15
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:36
17:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Nicolas Orlovský (3:2).
16:00
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Radek Weidinger (2:2).
15:00
15:00
12:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát, asistoval Kamil Soják (2:1).
07:54
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Špička (1:1).
07:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval Jakub Hloušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Tietz a Dalibor Repček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Jakub Pastrňák; hráči v poli: Jiří Pawlas, Jan Brija, Kryštof Fusek, Jan Drong, Nicolas Orlovský