3:4
1:1
- : -

FA Č. Budějovice U23 - FBC Rytíři Český Krumlov Velešín 5:7
11. Karolína Kašparová, 23. Šimon Perek, 24. Lukáš Doucha, 29. Patrik Bolvári, 45. Michal Semotán - 7. Radek Hajsák, 13. Michal Forst, 18. Daniel Kouba, 20. Michal Forst, 25. Daniel Sedlák, 26. Petr Toms, 45. Michal Forst; rozhodčí: Petr Stejskal - Václav Paletář; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Štěpán Kopačka ? - Bedřich Mora ?; po třetinách: 1:2, 3:4, 1:1;
45:00
44:50
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín vstřelil Michal Forst, asistoval Radek Hajsák (5:7).
44:02
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Michal Semotán bez asistence (5:6).
43:02
Vyloučen hráč Lukáš Doucha družstva FA Č. Budějovice U23 na 2 minuty za sekání.
34:59
Vyloučen hráč Daniel Kouba družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:15
Vyloučen hráč Tomáš Šmarda družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín na 2 minuty za sekání.
28:44
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Patrik Bolvári, asistoval Lukáš Chmel (4:6).
26:03
Trestné střílení družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín neproměnil Radek Hajsák.
25:22
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín vstřelil Petr Toms, asistoval Daniel Kouba (3:6).
24:02
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín vstřelil Daniel Sedlák, asistoval Daniel Sedlák (3:5).
23:36
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Lukáš Doucha, asistoval Michael Pražák (3:4).
22:54
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Šimon Perek, asistoval Patrik Bolvári (2:4).
19:07
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín vstřelil Michal Forst bez asistence (1:4).
17:19
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín vstřelil Daniel Kouba, asistoval Michal Forst (1:3).
15:00
15:00
12:16
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín vstřelil Michal Forst, asistoval Daniel Kouba (1:2).
10:03
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Karolína Kašparová, asistoval Jan Vališ (1:1).
06:30
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov Velešín vstřelil Radek Hajsák, asistoval Václav Čáslava (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rytíři Český Krumlov Velešín:
00:00
Line-up domácích FA Č. Budějovice U23: brankář: Štěpán Kopačka; hráči v poli: Michael Pražák, Šimon Perek, Patrik Bolvári, Lukáš Chmel, Jan Vališ