0:1
1:2
- : -

FBC ORCA KRNOV - S.K. P.E.M.A. OPAVA 3:4
2. Jakub Hon, 3. Dominik Novák, 32. Dominik Novák - 15. Matěj Krušberský, 25. Daniel Kružel, 36. Jakub Přibyl, 36. Radovan Kufa; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Václav Killar; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Kotásek ? - Tomáš Novák ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:2;
45:00
42:54
Timeout FBC ORCA KRNOV
35:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Radovan Kufa, asistoval André Pavlíček (3:4).
35:37
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jakub Přibyl, asistoval David Kosmál (3:3).
31:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Novák, asistoval Dominik Menzel (3:2).
30:00
30:00
29:52
Vyloučen hráč Stanislav Ovčačík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:40
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Kružel, asistoval Petr Pavelek (2:2).
15:00
15:00
14:37
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Matěj Krušberský z trestného střílení (2:1).
02:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Novák, asistoval Dominik Kotásek (2:0).
01:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Stanislav Ovčačík, David Kosmál, Radovan Kufa, Dominik Bada, André Pavlíček