1:4
3:1
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Vsetín 7:5
1. Josef Štourač, 3. Josef Štourač, 7. Josef Štourač, 21. Milan Sousedík, 31. Josef Štourač, 34. Milan Sousedík, 44. Tomáš Brázdil - 16. Tomáš Proksa, 17. Jiří Walter, 18. Damián Pavlík, 25. Tomáš Proksa, 36. Tomáš Proksa; rozhodčí: Pavel Rochovanský - Tomáš Olbert; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Alexandr Pujin 8 - Lukáš Matocha 6; po třetinách: 3:0, 1:4, 3:1;
45:00
Komentář trenérky hostí: Za mě dnes skvělé utkání, kde jsme plnili vše co jsme si řekli. Do dalších zápasů bude přistupovat se stejným účelem s radostí do a ze zápasu.
45:00
43:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Brázdil, asistoval Josef Štourač (7:5).
42:19
Timeout Florbal Vsetín
42:19
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
38:15
Vyloučen hráč Jiří Walter družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
35:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Proksa, asistoval Jiří Walter (6:5).
33:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Michal Procházka (6:4).
30:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Milan Sousedík (5:4).
30:00
30:00
27:54
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
24:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Proksa, asistoval Lukáš Malý (4:4).
22:36
Vyloučen hráč Michal Procházka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
20:25
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Petr Kopecký (4:3).
17:50
Vyloučen hráč Šimon Sekula družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
17:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Damián Pavlík, asistoval Šimon Sekula (3:3).
16:55
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Walter, asistoval Šimon Polách (3:2).
15:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Proksa, asistoval Šimon Sekula (3:1).
15:00
15:00
06:05
02:21
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Petr Kopecký (2:0).
00:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Michal Procházka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rochovanský a Tomáš Olbert.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín:
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Alexandr Pujin; hráči v poli: Petr Kopecký, David Švancer, Josef Štourač, Michal Procházka, Milan Sousedík