7:4
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 10:4
2. Martin Kelíšek, 7. Filip Horník, 35. Pavel Balusek, 42. Martin Janeček, 43. Michal Kundrata, 43. Jakub Žáček, 48. Martin Kelíšek, 51. Pavel Balusek, 55. Michal Kundrata, 60. Jiří Štěpánek - 44. Filip Matějka, 56. Jaromír Dobeš, 59. Filip Matějka, 60. Filip Matějka; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 22 - Vilém Zámečník 40; po třetinách: 2:0, 1:0, 7:4;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Zlín - 15 Frýdek - 12
60:00
Celkový počet střel na branku: Zlín - 50 Frýdek - 26
60:00
Komentář trenéra hostů: Děkuji soupeři za férové utkání a našim klukům, kteří dnes dorazili. Přeju všem krásné svátky
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme hráli dobře, první dvě třetiny se nám nedařilo proměňovat šance. Ve třetí třetině jsme to zlepšili, ale musíme tak hrát s každým soupeřem. Děkujeme soupeři za utkání, přejeme šťastnou cestu domů a krásné svátky.
60:00
59:41
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Marek Matěj (10:4).
59:41
Matějka doslova utekl obránci a vymetl pavučiny na vzdálenou tyč
59:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Martin Kelíšek (10:3).
58:56
Koňařík teď dostal krásnou křižnou nahrávku, šanci skórovat bohužel nevyužil
58:28
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Ondřej Frömmel (9:3).
55:00
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jaromír Dobeš bez asistence (9:2).
54:24
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata bez asistence (9:1).
53:25
Kelíšek v samostatném úniku, brankáře ale překonat nedokázal
50:21
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Michal Kundrata (8:1).
47:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Martin Janeček (7:1).
44:21
Žáček dnes již 3. tyč.
43:58
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Jaromír Dobeš (6:1).
42:43
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
42:43
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Martin Kelíšek (6:0).
42:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Pavel Balusek (5:0).
41:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Jiří Štěpánek (4:0).
40:00
40:00
A je tu poslední třetina dnešního zápasu, do které oba týmy skočily naplno.
40:00
39:59
Střely na branku po 2. třetině: Zlín - 21 Frýdek - 6.