3:4
- : -
FBC Liberec

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 8:5
22. Petr Majer, 23. Lukáš Kafka, 25. Petr Majer, 26. Jiří Koklar, 36. Petr Majer, 47. Jonáš Kulhavý, 47. Matěj Duda, 47. Radim Slunečko - 11. Šimon Stránský, 44. Tomáš Martin Matušů, 45. Milan Sucharda, 51. Jakub Jaroš, 59. Jakub Jaroš; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 3:3 + Tomáš Martin Matušů OS; využití: 0:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Karel Pergler 39 - Ondřej Volejník 41; po třetinách: 0:1, 5:0, 3:4;
60:00
střely ve 3. tř. 16:18, celkem 44:49
60:00
komentář trenéra domácích - O.Neuman - 1.část: "Hořko-kyselé vítězství. Hrál se prapodivný florbal, od začátku zbytečně emocí a nemyslím, že to bylo potřeba. Oba týmy chtěli hrát, Liberec přijel v silnější sestavě a dobře naladěný, my jsme také chtěli. Přesto to bylo extrémně kostrbaté, rozhárané a divoké. Výsledek jsme zlomili v druhé třetině asi trochu větším nadhledem a produktivitou."
60:00
komentář trenéra hostí: Z dnešního zápasu mám dost kyselý pocit. Možná jsme nehráli jak jsme mohli. Ve hře se nám toho spousty nepovedlo, taký florbal je. Nemůžeme být ale negativní od půli zápasu, tak se hrát a už vůbec ne vyhrát nedá. Díky soupeři za zápas.
60:00
komentář trenéra domácích - O.Neuman - 2.část: "Jinak jsme se trápili stejně jako Liberec a spíše to nějak odběhali a uplácali. Věřím, že zítra ze sebe vyždímáme maximum aby naše hra měla zase vyšší parametry. Jambovi držíme palce, naše marodka je celou sezonu moc velká, další hráč se nám tam fakt nehodí!"
60:00
59:25
hosté i ve čtyřech tlačí
58:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Matěj Volejník (8:5).
57:35
Matušů ruší výhodu hostí
57:34
Vyloučen hráč Tomáš Martin Matušů družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:22
hosté v šesti
54:29
Maxa v obrovské šanci, trajektorie jeho střely popřela snad všechny fyzikální zákony a v brance neskončila
50:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Tomáš Martin Matušů (8:4).
46:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Jiří Koklar (8:3).
46:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Aleš Weigner (7:3).
46:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý, asistoval Petr Majer (6:3).
44:29
je to klišé, ale platí to - nedáš dostaneš a hosté se nepříjemně nadechují
44:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Milan Sucharda bez asistence (5:3).
43:31
nutno přiznat, že liberecká kombinace byla pěkná
43:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Martin Matušů, asistoval Vojtěch Wiener (5:2).
42:45
Vyloučen hráč Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
41:13
Weigner zachytil rozehrávku a vyslal dopředu Šmída - Volejník připisuje v úvodu poslední třetiny těžký zákrok
35:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jonáš Kulhavý (5:1).
29:55
Chodov teď dobře pressuje rozehrávku hostí, z čehož plynou šance - Duda ani Slunečko však neproměňují
25:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Radim Slunečko (4:1).
24:28
po osvědčené souhře domácí Liberci odskakují
24:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval David Horký (3:1).
24:05
Slunečko v souboji před brankou tvrdě dopadl na zem, odchází naštěstí po svých
22:35
nejprve Majer nedal Volejníkovi šanci z nájezdu, aby prakticky vzápětí překlopil skóre pro domácí Kafka
22:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka bez asistence (2:1).
21:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer z trestného střílení (1:1).
17:12
Vyloučen hráč Tomáš Martin Matušů družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
17:12
Vyloučen hráč Tomáš Martin Matušů družstva FBC Liberec - osobní trest.
16:45
nyní šance střídá šanci
16:00
Majerovu jedovku jen tak tak vytlačil Volejník nad
14:51
po úspěšném oslabení měli domácí štěstí, liberecká střela končí na Perglerově tyčce
13:33
domácí měli v oslabení šanci, skóre se však nemění
12:23
Vyloučen hráč Chi Hieu Nguyen družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
10:16
hosté se trefují po šťastném odrazu
10:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Jakub Mádlo (0:1).
10:05
Vyloučen hráč Matěj Duda družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:15
střely převážně od domácích obránců končí mimo
08:11
domácí mají první přesilovku za trochu sporný technický přestupek
08:10
Vyloučen hráč Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.