2:2
3:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 7:4
8. Lukáš Kafka, 12. Vojtěch Doleček, 24. Petr Majer, 26. Lukáš Kafka, 43. Petr Majer, 49. Matěj Duda, 58. Albert Kulík - 26. Jakub Seibert, 33. Sebastián Šlechta, 42. Marek Korych, 51. Jan Zoufalý; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Karel Hodík 42 - Ondřej Tomšík 28; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:2;
60:00
střely ve 3. tř. 13:16, celkem 35:46
60:00
komentář trenéra domácích - O.Neuman: "Dnes spokojenost - většinu utkání jsme kontrolovali a dokázali dobře reagovat na vývoj. Občas jsme měli problémy na míčku, ale v koncetrovanějších pasážích jsme potvrdili kvalitu. Produktivita našich hráčů OK, produktivita nejlepšího hráče soutěže neskutečná. Všem přejem krásné svátky, klid a pohodu."
60:00
komentář trenéra hostí - M.Šáchy: "Dnes jsme v první třetině co se týče obrany navázali na včerejší 3. třetinu a soupeř se zaslouženě dostal do vedení. Myslím si, že od druhé třetiny jsme byli aktivnějším týmem. Věřili jsme, že zápas otočíme v náš prospěch, bohužel jsme nebyli dostatečně produktivní a soupeř využil našich individuálních chyb. Děkuji soupeři za zápas a přeji krásné svátky všem."
60:00
domácí tým končí kalendářní rok na čele tabulky, což je obrovský úspěch, ke kterému klukům gratulujeme. Za sebe a celý pořadatelský tým vám přeji krásné a požehnané Vánoce a hodně zdraví do nového roku 2020. V novém roce na shledanou na Chodoově na florbale!
60:00
59:00
snad si hosté nezahrají na Švýcarky :)
57:41
domácí se vymanili z tlaku a zvyšují svůj náskok
57:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Albert Kulík, asistoval Radim Slunečko (7:4).
50:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Sebastián Šlechta (6:4).
49:50
vzápětí musel přispět i Hóďa svým zákrokem proti brejku hostí
49:28
Tomeš s Radimem to zkoušejí podobně, zatím bez úspěchu
48:11
aby si to v dalším střídání vynahradil a od levého mantinelu vymetl růžek na vzdálenější tyčce Tomšíka
48:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Aleš Weigner (6:3).
46:48
Dudys v samostatném úniku upadl dle rozhodčích asi od hladu
44:01
na hřišti panují trochu zmatky, hra se výrazně zrychlila a "někteří" aktéři nestíhají
42:06
Maják svlékl mikinu a s ledovým klidem střílí svůj dnešní druhý gól
42:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer z trestného střílení (5:3).
41:16
Vyhnánek vyvezl míček a vyslal ke zteči své spoluhráče, kteří nedali Hodíkovi šanci
41:15
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Štepán Švejda (4:3).
32:30
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta z trestného střílení (4:2).
29:45
hosté zapnuli druhý rychlostní stupeň a rázem je v permanenci Hodík, což kvituje i hostující kotel se svým bubeníkem
25:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval David Horký (4:1).
25:11
Seibert svoji střelou zasunul Hodíkovi klasický teploměr a snižuje
25:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Radovan Kohút (3:1).
23:25
domácí svoji přesilovku využívají bleskově, na Majáka je spoleh
23:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval David Horký (3:0).
23:02
Vyloučen hráč Daniel Goll družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
16:43
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.