4:0
3:0
- : -

Fbc Topgal Šternberk - FbC Asper Šumperk 9:0
4. Roman Odstrčil, 11. Václav Babík, 15. Marek Pařenica, 17. Václav Babík, 20. Petr Marghold, 21. Marek Jurkulák, 30. Marek Jurkulák, 31. Marek Jurkulák, 35. Dominik Papica; rozhodčí: Karolína Spurná - Jana Cholková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Vojtěch Kubíček ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 3:0;
36:00
34:11
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica, asistoval Petr Marghold (9:0).
31:44
Vyloučen hráč Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
30:47
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Jakub Hybler (8:0).
29:04
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Václav Babík (7:0).
24:00
24:00
20:23
19:02
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold, asistoval Václav Babík (5:0).
16:56
Timeout FbC Asper Šumperk
16:56
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Václav Babík, asistoval Marek Jurkulák (4:0).
14:45
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Pařenica, asistoval Jakub Navara (3:0).
12:00
12:00
10:16
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Václav Babík bez asistence (2:0).
03:27
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Roman Odstrčil, asistoval Marek Jurkulák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karolína Spurná a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Vojtěch Kubíček; hráči v poli: Rostislav Klučka, Matěj Ivo Pírek, Filip Černohous, Jan Jarmar, Tomáš Kubíček