1:1
4:4
- : -

TEXAS LONGHORNS - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 12:8
4. Michaela Blovská, 7. Jana Pavlicová, 8. Michaela Blovská, 16. Jana Pavlicová, 19. Kateřina Vránová, 19. Jana Pavlicová, 20. Michaela Blovská, 40. Andrea Černá, 46. Veronika Bašová, 50. Veronika Bašová, 53. Veronika Bašová, 54. Veronika Bašová - 7. Alžběta Kopřivová, 8. Michaela Urbanová, 20. Barbora Krňoulová, 40. Alžběta Kopřivová, 43. Barbora Krňoulová, 47. Michaela Mašková, 50. Lenka Přerostová, 51. Michaela Mašková; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Radka Höflerová 24 - Veronika Fišerová 23; po třetinách: 7:3, 1:1, 4:4;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Texas 11, Plzeň 15.
59:59
Střely celkem: Texas 35, Plzeň 32.
59:59
Komentář trenára hostů Bejčka: Zápas rozhodla naše špatná první třetina. Poté jsme se do zápasu herně vrátili, ale nedokázali jsme proměnit ani vyložené šance. Děkujeme pořadateli, rozhodčím, soupeřům a přejeme hezké svátky.
59:59
Komentář trenára domácích Petra: Pěkné ofenzivní utkání, které rozhodla koncovka první třetiny. Chválím holky za ofenzivní činnost. Na obraně však budeme muset ještě zapracovat. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
57:15
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
54:25
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
53:35
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Veronika Bašová, asistoval Dominika Kračunová (12:8).
52:19
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Veronika Bašová, asistoval Kateřina Vránová (11:8).
50:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Andrea Košťálová (10:8).
49:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová bez asistence (10:7).
49:17
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Veronika Bašová, asistoval Klára Zelinková (10:6).
48:13
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Michaela Urbanová.
46:04
45:28
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Veronika Bašová, asistoval Jana Kadlecová (9:5).
42:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Barbora Krňoulová bez asistence (8:5).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Texas 9, Plzeň 10.
39:19
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Andrea Černá bez asistence (8:4).
39:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Alžběta Kopřivová, asistoval Denisa Razímová (7:4).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině, Texas 15, Plzeň 7
19:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Barbora Krňoulová, asistoval Michaela Urbanová (7:3).
19:09
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská, asistoval Veronika Bašová (7:2).
18:57
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Jana Kadlecová (6:2).
18:00
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Dominika Kračunová (5:2).
15:27
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Nikola Křemenáková (4:2).
07:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Barbora Krňoulová (3:2).
07:41
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská, asistoval Dominika Kračunová (3:1).
06:41
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Aneta Špičáková (2:1).
06:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Alžběta Kopřivová, asistoval Anna Alexandra Suková (1:1).
05:19
Vyloučen hráč Dominika Kračunová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za blokování hokejky.
03:48
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Michaela Blovská, asistoval Klára Zelinková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová, Jana Vostrá, Anna Alexandra Suková
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Dominika Kračunová, Kateřina Vránová, Klára Zelinková, Veronika Bašová, Michaela Blovská