2:3
1:0
FbC Písek

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FbC Písek 9:8p
7. Jindřich Mošna, 20. Vojtěch Bistrý, 22. Tomáš Katolický, 26. Jan Žák, 36. Jindřich Mošna, 38. Jan Žák, 53. Jakub Mikolášek, 59. Pavel Šimeček, 64. Jan Žák - 11. Daniel Kučera, 30. Daniel Špírek, 37. Pavel Šebelle, 37. Filip Trkovský, 40. Daniel Kučera, 43. Jakub Mikeš, 49. Michael Kolínský, 52. Daniel Špírek; rozhodčí: Jakub Šimek - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jiří Cisler 21 - Vlastimil Dvořák 31; po třetinách: 2:1, 4:4, 2:3, 1:0;
63:49
63:50
Nejlepší hráči utkání: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 96 Matěj Soukup, FBC Písek - 43 Filip Trkovský
63:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák bez asistence (9:8).
63:49
Střely v prodloužení Slavie 3 Písek 1
63:49
Komentář trenéra Hanzlíka: Dnes velmi atraktivní utkání, ve kterém nakonec byla šťastnější Plzeň. Musím hráče pochválit, že jsme i přes nepříznivý stav dokázali otočit skóre a sahali jsme po 3 bodech. V prodloužení tak jako v Písku rozhodla naše individuální chyba. Zítra se těšíme na derby proti Strakonicím. Děkuji za soupeři za utkání.
63:49
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Pro nás rozhodně ztráta jednoho bodu. V zápase jsme hráli efektivněji, soupeř účelněji. Přesto si cením obratu na konci. Děkuji soupeři za krásné utkání. Hezký večer všem.
60:00
60:00
Střely po 3. třetině Slavie 14 Písek 9
60:00
58:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Blažek (8:8).
58:34
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
52:24
Timeout FbC Písek
52:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek bez asistence (7:8).
51:30
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Tomáš Biskup (6:8).
48:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michael Kučera (6:7).
42:31
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš bez asistence (6:6).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině Slavie 14 Písek 9
40:00
39:52
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Kučera, asistoval Luboš Čuka (6:5).
37:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Filip Blažek (6:4).
36:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil Filip Trkovský, asistoval Daniel Špírek (5:4).
36:00
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Jakub Mikeš (5:3).
35:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Ondřej Kuhajda (5:2).
29:55
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Tomáš Biskup (4:2).
25:32
21:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Katolický, asistoval Ondřej Kuhajda (3:1).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině Slavia 9 Písek 11
20:00
19:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Pavel Šimeček (2:1).
18:41
Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil Filip Trkovský.
10:50
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Kučera, asistoval Michael Kolínský (1:1).
07:15
Vyloučen hráč Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
06:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Jakub Mikeš, Ondřej Štěpán, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Pavel Šebelle
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Štědrý, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Jan Žák, Pavel Šimeček