1:1
5:10
- : -

Florbal Chomutov - Panthers Praha 7:15
6. Ondřej Halej, 24. František Kubík, 43. Tomáš Zelinka, 45. Tomáš Kotlan, 46. Martin Peksa, 50. Jakub Holovej, 56. Petr Švehla - 6. Michael Petráň, 8. Karel Petrák, 13. Jan Waldhauser, 20. Martin Mattes, 40. Martin Mattes, 42. Karel Petrák, 43. Lukáš Bárta, 45. Martin Mattes, 45. Jan Waldhauser, 46. Karel Petrák, 47. Michael Petráň, 48. Karel Petrák, 48. Michael Petráň, 52. Martin Mattes, 54. Tomáš Mánek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Ondřej Slanař 26 - Dominik Moravec 19; po třetinách: 1:4, 1:1, 5:10;
60:00
Komentář asistenta hostí M. Mattese:"Dnes se hrál opravdu vánoční florbal. Obrany moc nefungovaly, za to diváci se museli dobře bavit. Přejeme všem krásné Vánoce a hodně štěstí a zdraví do toho následujícího roku."
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Chomutov - 6, Panthers - 17
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Zápas bez obran. Dvě třetiny nás držel nad vodou výborný brankář, ve třetí jsme ho v tom nechali pořádně vykoupat. Soupeř vyhrál zaslouženě, udělali jsme až příliš mnoho nepochopitelných chyb. Díky fanouškům obou týmů, že dorazili a přeji všem klidné Vánoce.
59:22
Brankář Moravec vyhodil míček přes půlku hřiště.
58:36
Vyloučen hráč Tomáš Uhlík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
58:36
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
58:09
Halej vnaděné situaci nevystřelil zrovna nejlíp.
57:51
Vyloučen hráč Kryštof Novotný družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry.
57:39
Zápas se ke konci už trochu uklidnil.
55:35
Halej šikovně odbavil o míček Waldhausera, ale napevno ho nezískal.
55:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Filip Samuel Dušek (7:15).
54:12
Kotlanova střela šla tentokrát mimo branku.
53:23
Martin Mattes nedokázal udržet míček na hokejce a ztratil ho.
53:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek bez asistence (6:15).
52:57
Peksa byl nedovoleně bráněn od Waldhausera a je pískáno.
52:14
Jeníček nedokázal zpracovat přihrávku od Holubáře.
51:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jaroslav Petrák (6:14).
50:57
Zelinka si poradil s dotírajícím hráčem tak, že ho uběhal.
50:08
Franta Kubík nadvakrát nedokázal proměnit svoje šance.
49:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Martin Peksa (6:13).
49:12
Slanař vyrazil střelu Mánka nohou.
48:04
Zbrklá rozehrávka mezi Halejem a Uhlíkem ústila v další chybu, ale hosté ji nepotrestali.
47:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Jaroslav Petrák (5:13).
47:37
Petrák trefil pouze Švehlíka.
47:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Tomáš Mánek (5:12).
46:58
Švehla po nahrávce od Duška, těsně netrefil branku.
46:08
45:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Waldhauser (5:10).
45:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Petr Švehla (5:9).
45:00
Krásnou kombinaci vymysleli hráči Jeníček a Kotlan, kdy Jeníček byl za brankou Moravce a nahrával před branku, kde stál Tomáš Kotlan a ten se nemýlil a radoval se ze svojí první trefy za juniorku.
44:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval Martin Jeníček (4:9).
44:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Karel Petrák (3:9).
44:46
Slanař vyrazil velice nadějnou střelu Petráňe.
44:33
Timeout Florbal Chomutov
44:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Michael Petráň (3:8).
43:42
Ondřej Suchý trefil pouze boční síťku branky hostujícího týmu.
42:49
V tuhle chvíli se branky jenom sypou.
42:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Bárta, asistoval Ondřej Přib (3:7).
42:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Tomáš Kotlan (3:6).
41:38
Krásná kombinace mezi Petrákem a Waldhauserem, skončila vstřelenou brankou do pravého horního rohu.
41:37
40:33
Holovej střílel z první, ale trefil pouze připravenou čepel hráče hostů.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Chomutov.
38:12
Švehla nepřesně nahrával spoluhráčovi a tím kombinace chomutovských hráčů skončila.
37:19
Peksa se s střelou moc brzo unáhlil a pálil mimo brankovou konstrukci.
36:42
Chomutov má dobrou situaci ke vstřelení snižovací branky.
36:41
Vyloučen hráč Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
35:17
Holovej dobře vystihl přihrávku hostů před brankou Ondřeje Slanaře.
34:10
Domácí tým hraje v plném počtu.
33:52
Fanoušci Chomutova i ve kritické chvilce se snaží podpořit svoje borce.
32:56
Chomutov se i ve čtyřech dostal na útočnou polovinu.
32:02
Vyloučen hráč Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
31:52
Petráňovu střelu dobře hokejkou zblokoval Martin Jeníček.
31:07
Waldhauser byl bráněn nedovoleně a bude mít výhodu.
29:40
Švehlova střela trefila pouze soupeřovu hokejku.
28:45
Macurova střela trefila pouze brankáře.
27:46
Ježek trefuje vzdálenější tyčku od Slanaře.
26:51
Švehlova střela z otočky, šla mimo tři tyče.
25:34
Brankář Moravec zazmatkoval, ale vše nakonec dokázal vyřešit.
25:05
Vyloučen hráč Ondřej Holubář družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:37
Tomáš Mánek trefil pouze nohy Slanaře.
23:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Petr Švehla (2:4).
23:24
Rauscher řve na svoje spoluhráče " na míčku, na míčku, pohyb"
22:35
Panthers trefili boční síťku branky Ondřeje Slanaře.
22:04
Holovej v samostatném úniku ztroskotal na brankáři hostů.
21:25
Petrák trefil helmu Slanaře.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Panthers a hned šli do střely, ale střela šla jenom do brankáře Ondřeje Slanaře.
20:00
20:00
19:59
19:59
Střely po první třetině: Chomutov - 8, Panthers - 11
19:38
Franta Kubík radši podržel míček, než aby šel do úniku.
18:49
Macura a Dušek společně vystavili velmi dobrý blok.
17:56
Holovej přepadl přes manťák, ale nic se mu nestalo.
17:32
16:36
Zajímavým souboj na palubovce naší haly se odehrál mezi Peksou a Petráňem.
15:32
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
15:30
Chomutov bude mít k dispozici první přesilovku v tomto utkání.
14:21
Zelinka v souboji, nedokázal obehrát Antonína Ježka.
13:22
Waldhauser dobře stíhal Holoveje a ten nedokázal vystřelit mezi tři tyče.
12:49
Jeníček našel před brankou Františka Kubíka, ale ten pálil jenom do brankáře.
12:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Zdeněk Prokůpek (1:3).
11:37
Slanař vychytal dobrou šanci hostů v přesilovce.
10:35
Vyloučen hráč Tomáš Uhlík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
10:34
Panthers budou mít k dispozici přesilovku.
10:14
Holubářovu střelu vychytal brankář hostů konečky prstů.
09:17
Macura byl stíhán a tím pádem vystřelil hodně nad branku Moravce.
08:37
Halej trefuje pouze připravený blok od hostujícího týmu.
07:10
05:51
05:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Tomáš Kotlan (1:0).
04:51
Suchý po nahrávce od Haleje, netrefil bránu.
03:40
Jeníček nahrával před prázdnou bránu, ale nikdo tam z chomutovských hráčů nebyl.
02:48
Macura předvedl dobrý sprint, ale ke střela se nedostal ani potom Peksa, který se zmocnil míčku.
01:04
Chomutov měl malé rozpaky v obraně, ale všechno ustál.
00:14
Peksa ze začátku drsně srazil protihráče, ale bylo to v rámci pravidel.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál tým Panthers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Dominik Moravec; hráči v poli: Kryštof Novotný, Zdeněk Prokůpek, Karel Petrák, Tomáš Mánek, Jan Waldhauser
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Martin Peksa, Michal Marek, Marek Macura, Tomáš Zelinka, Filip Samuel Dušek
00:00
Dnes se junioři Florbalu Chomutov utkají s prvním týmem 1.ligy západ Panthers Praha. Chomutov včera díky neproměňování šancí a malé produktivitě prohráli s Prague Tigers. Panthers Praha včera zavítali na půdu Karlových Varů a tam nečekaně prohráli 6:11.