4:5
2:2
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBC Panthers Liberec 6:9
33. Martin Vetro, 33. Jakub Janoušek, 34. Dominik Reczai, 39. Tadeáš Hradil, 49. Leoš Kopáček, 54. Jan Novotný - 18. Jiří Špak, 18. Pavel Hůza, 23. Michal Skibko, 25. Tomáš Szabo, 32. Jan Král, 37. Pavel Hůza, 38. Lukáš Ďuriš, 44. Pavel Hůza, 60. Jan Král; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 24 - Petr Vacátko 23; po třetinách: 0:2, 4:5, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Soupeř byl florbalovější a efektivnější, my jsme se na gól příliš nadřeli. Gratulujeme soupeři k výhře.
59:59
vyjádření kapitána hostů Jana Obermanna: Jak by řekli kluciíí z Prague Tigers "YEEES" :-) ....díky soupeři za zápas, který jsme si zkomplikovali nekoncentrovaností v druhé části, nicméně konec dobrý, všechno dobré!!Skvělý týmový výkon. Hezké svátky a díky všem!!
59:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král bez asistence (6:9).
59:56
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
59:56
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
56:39
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
56:12
Vyloučen hráč Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
54:08
mírná nervozita na straně hostů je znát
53:57
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (6:8).
48:39
Doufám. že tenhle gól někdo natočil Curneymu s Natovem, aby věděli, jak na to ;)
48:38
Pánové smeká... tohle bylo superligový!
48:36
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Lukáš Hlava (5:8).
48:03
Vyloučen hráč Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
46:44
Fejeton z Liberecké střídačky vol.2 : ,,Leonardo Di Caprio vole... za to bych dával doživotní trest na veškerej sport!''
44:44
Fejeton z Liberecké střídačky- ,,mohl jsi to dávat dřív... asi tak o 20 vteřin.. ''
43:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jan Král (4:8).
43:27
První střela liberce ve 3. třetině... první gól... k nelibosti domácího publika
40:44
24 diváků... není dnes atraktivní soupeř nebo všechny zajímá nový díl ulice?
40:43
Dneska věknej zápas, pěkný krosy, všechno... a diváci nikde
40:00
40:00
38:00
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tadeáš Hradil, asistoval Adam Buriánek (4:7).
37:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Tomáš Szabo (3:7).
36:24
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Michal Skibko (3:6).
36:24
Tahle akce byla pastva pro oči...
33:39
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai z trestného střílení (3:5).
32:58
Vyloučen hráč Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
32:43
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Dominik Reczai (2:5).
32:04
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Martin Vetro, asistoval Michal Slavík (1:5).
32:04
Vítr vypál jako vítr a na jeho počest o přestávce zahraje Helenka Vondráčková
31:22
Cvrnda je ukazuje poprvé v dnešním utkání v hřišti
31:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Jan Burkoň (0:5).
29:33
Zémis teď při bránění zboural Šikyho jak berlínskou zeď... ke štěstí domácích však liberecký útočník míjí kasu
28:59
chybí vyložená šance... není co chválit nebo očem psát
24:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Filip Munzar (0:4).
23:22
Vyloučen hráč Martin Vetro družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání.
22:20
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Pavel Hůza (0:3).
22:20
Hosté teď Koberovy rozebrali jak čínský hračky...