2:1
0:1
0:0

Florbal Chomutov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 3:4pn
8. Lenka Čiháková, 22. Veronika Bímová, 33. Veronika Bímová - 14. Denisa Černá, 38. Kristýna Střihavková, 52. Karolína Slavíková, N Natálie Janouchová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Kešner; vyloučení: 2 + Daniela Kornalíková 5:2; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 23 - Tereza Soukupová 24; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč Natálie Janouchová a vstřelil rozhodující gól (3:4).
60:00
Litvínovská střela do boční sítě, následný únik Čihákové skrz celé hřiště skončil v náručí brankářky Litvínova. Nu a na závěr Bíma ve velké šanci nedává. Slušný závěr na 1.ligu žen. Jdeme do prodloužení
60:00
Komentář trenéra hostů Vadima Všetuly: Něco neuvěřitelného. Tohle byla reklama na florbal se vším všudy. Chomutov předvedl naprosto skvělý výkon, ale my také. Derby s velkým D. Děkuji, že i v oslabené sestavě předvedeme takovýto výkon. My nejsme dvě hráčky MY JSME BIVOJ - jeden TÝM. Děkuji všem i domácím za zážitek se vším všudy. Krásné svátky všem a nový rok též.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Nováka: Skvělý zápas, kterému snad nic nechybělo. Bohužel nevyhrál lepší tým, protože naše produktivita byla špatná. Nicméně na holky jsem hrdý, hrozně se zlepšily a bude to ještě lepší. Můžeme odejít s hlavou nahoru. Díky fanouškům a soupeři.
60:00
57:00
Litvajz další 2 obrovské šance. Brankářka na dvakrát musí likvidovat. Teď tým Chomutova drží nad vodou.
55:00
Konec zápasu začínají přebírat Litvínovské holky. Jsou nyní více nebezpečné a je jich plné hřiště.
51:36
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Markéta Bártová (3:3).
48:00
Obrovská šance Litvínova. V podstatě 2 na 0. Ovšem Litvínovačka volila střelu místo přihrávky a brankářka vyráží.
47:44
Timeout Florbal Chomutov
47:44
Sorry, už necítím ruce. Ale je to docela fajn match.
43:30
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
37:49
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Laura Vytrhlíková (3:2).
37:20
Chomutov bude hrát dlouhé oslabení. Nutno spravedlivě dodat, že dle mého oprávněně.
37:04
Vyloučen hráč Daniela Kornalíková družstva Florbal Chomutov na 5 minut za bránění ve hře.
34:42
Vyloučen hráč Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
32:10
Bíma ted narazila svoji vinou na záda litvínovské hráčce což trochu zabolelo. Diváci zbytečně pořvávali, že si za to může sama. Však nikdo nic nereklamoval, takže zbytečné soustředění na soupeře, místo fandění svým hráčkám. Tak se Bíma odměnila za tyto řečičky brankou a zvyšuje na 3:1
32:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Veronika Bímová, asistoval Barbora Suková (3:1).
30:00
Dvojčičky ve vzduchu na obou stranách ale nakonec nespadly a hraje se 6:6
28:07
Ani zde přésa nevyužita. Copak holky nekoukaly na Švýcarky bo co?
26:07
Vyloučen hráč Lenka Svobodová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
26:07
Vyloučení na straně Litvínova....Sekačka
23:34
Během přesilovky 0 střel na bránu takže logicky nevyužito.
21:34
Vyloučen hráč Linda Stanko družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
21:34
V derby bych čekal první vyloučení za hrubost, vrážení, sekání, vytrhnutí vlasu, či zlomeninu nehtu....ale něděje se tak....První oslabení si zahraje Chomutov za špatné střídání.
21:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Veronika Bímová, asistoval Lenka Morová (2:1).
21:00
Sorry jako...ted budu více sledovat holky....Je to lepší. Než klávesnice, takže občas se ozvu. Jo a jinak GOOOOOL
20:00
20:00
Konec, šlus. Celkem slušná 1.třetina. Kolega mi tady hlásí, že střely na branku 17:15. Docela dost co?
20:00
19:00
Trenéři si teď pokecali zda to byl faul či ne a jede se dál. Bíma opět drobný letečák za manťák. Nic hrozného, už je na nohou a připravena pálit dělovky :D
18:15
Já bych řekl, že Chomutov je opět o něco nebezpečnější. Litvínov ale stále dobře blokuje a vyráží vstříc brejkům.
13:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Denisa Černá, asistoval Lucie Fleišerová (1:1).
13:26
Když budete hodný, napíšeme Vám, kdo dal GOOOOL
11:00
Jako já bych řekl, že zápas je vyrovnaný. Sem tam střela na bránu, sem tam dobrý zákrok brankáře, sem tam dobrý souboj, sem tam střela 3 km vedle, sem tam nějaké to štěbetání na foukače, sem tam bučení diváků, sem tam nějaká ta koleda. Jo a sem tam nějaká ta **** ale holky to tam určitě nemyslí :-D
08:00
Už nám volají do redakce gramatici celí rozvášnění na Y a I. Omlouvám se, chidím do 4.třídy, trochu s tím bojuji a také jak tu je zima, tak mám občas zamrzlí Y a tak musím nahradit i. Děkujeme za (ne)pochopení.
07:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Tereza Suková (1:0).
07:56
GOOOOOOOOLLLLLLLL
06:00
Bímovka se drala kolem hráčky a mantinelu....padá, rozbíjí manťák a davy řvou DVOJKÁÁÁÁÁÁ. Rozhodčí je ale mírnějšího názoru a fouká jen volný úder.
05:00
Litvínovská garda se oklepala z úvodního náporu a již začíná také zlobit. Několik pozdravů bylo vysláno na chomutovskou svatyni. Zatím ale brankářky drží čistá konta.
03:00
Hraje se takový holčičí florbal ale vcelku v dobrém tempíčku. Aby ne....kdo nebude běhat, zmrzne.
01:00
Úvodní tlak Chomutova. Zamkli holky žluto-černé, ovšem střely mají rychlost šnečí, tudíž brankář v poho klečí.
00:01
.........na vyhrané buly!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Markéta Bártová, Klára Svobodová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Viktorie Schoberová, Lenka Čiháková, Tereza Suková, Dana Husáková