2:3
2:4
- : -

FBC Spartak Kaplice - Banes Florbal Soběslav 8:9
3. František Dvořák, 3. Antonín Ballák, 7. Tomáš Kadlec, 8. Tomáš Kadlec, 26. Jakub Jirkal, 28. Antonín Ballák, 39. Antonín Ballák, 43. Filip Musil - 5. Jan Ludvík, 8. Jan Dvořák, 25. David Plecer, 29. Martin Bělohlav, 30. Libor Podlaha, 31. Jan Dušek, 38. Jakub Novák, 40. David Plecer, 41. Jan Dušek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Radek Chýna; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Šubjak ? - Vladislav Petržilka ?; po třetinách: 4:2, 2:3, 2:4;
45:00
42:06
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Filip Musil, asistoval František Dvořák (8:9).
40:33
Timeout FBC Spartak Kaplice
40:33
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Dušek bez asistence (7:9).
39:23
Timeout Banes Florbal Soběslav
39:23
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Jaroslav Pivec (7:8).
38:23
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Antonín Ballák, asistoval Tomáš Kadlec (7:7).
37:17
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jakub Novák bez asistence (6:7).
31:46
První střelou 3.části družstvo hostí vyrovnává, Atmosféra houstne
30:09
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Dušek, asistoval Jan Dvořák (6:6).
30:00
30:00
29:45
Družstvo hostí pomalu snižuje brankový náskok domácích, uvidíme co přinese poslední třetina.
29:42
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Libor Podlaha, asistoval Jakub Novák (6:5).
28:19
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Martin Bělohlav bez asistence (6:4).
27:35
25:31
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Antonín Ballák (5:3).
24:26
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Jakub Novák (4:3).
21:40
Vyloučen hráč Libor Podlaha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
20:00
Napínavé utkání sleduje 11 diváků.
15:00
15:00
07:57
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec bez asistence (4:2).
07:26
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Dvořák bez asistence (3:2).
06:46
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jakub Jirkal (3:1).
04:51
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Ludvík, asistoval Libor Podlaha (2:1).
02:17
02:03
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil František Dvořák, asistoval Michal Jirků (1:0).