3:3
5:0
- : -

FbC Asper Šumperk - FBC ORCA KRNOV 11:6
1. Štěpán Maixner, 2. Ondřej Mrázek, 12. Tomáš Hanák, 28. Michal Šíma, 34. Ondřej Mrázek, 37. Jan Mannl, 50. Jan Mannl, 55. Michal Vařeka, 57. Jiří Trávníček, 60. Jan Mannl, 60. Petr Matěj - 7. Ondřej Miškov, 12. Jaromír Filip, 13. Jaromír Filip, 22. Ondřej Janáč, 28. Dominik Menzel, 32. Jaromír Filip; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Antonín Byvan 18 - René Frydrych 32; po třetinách: 3:3, 3:3, 5:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Bohužel se nám na konci roku trochu rozsypal zdravotně tým, i přesto jsme odehráli dobré utkání. Bod vysel ve vzduchu. O pauze doléčíme zranění a zase to bude šlapat. Děkujeme soupeři za dobrý výkon, díky taky divákům a rozhodčím.
60:00
Ondřej Mrázek, trenér Šumperka: "Myslím, že kdo se dnes přišel podívat na zápas, ten nelituje. Spousta šancí, spousta branek, my jsme to ve třetí třetině chtěli víc. Díkysoupeři i rozhodčím za utkání a přeji hezké vánoce."
60:00
59:59
Tak nakonec ještě jedna branka na závěr a jde se slavit!
59:59
Střely ve třetí třetině 11:5.
59:58
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Vařeka (11:6).
59:48
Hala je na nohou. Dneska bereme tři body.
59:03
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Petr Matěj (10:6).
59:00
Menší konflikt na závěr utkání.
58:57
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
58:57
Vyloučen hráč Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
58:35
Krnov znovu bez brankáře.
57:29
Šumperk z protiútoku trestá powerplay soupeře. Čepice dolů! Honza Mannl kompletuje Hattrick!
56:53
Asper si zlepšuje svoji už tak dobrou úspěšnost v přesilovkách. Prosazuje se Jirka Trávníček.
56:52
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (9:6).
55:35
Asper má teď k dispozici první přesilovku v utkání.
55:20
Vyloučen hráč Štěpán Čevela družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání.
55:16
Mrázek míjí branku po kombinaci.
54:43
Vařekaaaaaaaa!!! Šumperk jde do trháku. Vařeka se uvolnil po mantinelu a následně vyslal nechytatelnou pumu zápěstím na vzdálenější tyč.
54:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Ondřej Mrázek (8:6).
54:20
Krnov byl teď asi minutu v nebezpečném tlaku.
51:30
Jasná sekera na Petra Matěje, kterou musela slyšet i klubová legenda Jiří Kubíček v Bludově. Sudí Kubáč však zůstavá v klidu.
50:00
Domácím se konečně povedlo souvislejší tlak přetavit v gol.
49:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (7:6).
48:29
Emoce v hale stoupají. Asi nikoho nepřekvapí, že u toho byl opět Štěpán Maixner.
47:50
Maixner a Miškov spolu na zemi. Vše v rámci pravidel.
47:00
Mannl nadvakrát nedostal míček do branky.
45:20
Mrázek našel Mannla před prázdnou bránou, tomu ovšem střela odskočila od hokejky.
44:12
Maixner vybojoval míček nezvykle čistě a hraje Šumperk.
43:49
Hruban minul poloodkrytou bránu.
43:20
Tak rozhodčí nakonec odvolávají vyloučení Michala Vařeky.
42:30
Petr Matěj se teď zvedá z mantinelů. Volný úder pro domácí.
42:10
Šumperk střílí nad bránu soupeře.
41:00
Na dálku zdravíme dlouholetého člena Asperu a kapitána B týmu Honzu Dohnala.
40:01
Do třetí třetiny vstupujeme za vyrovnaného stavu. Čeká se bitva až do konce.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina se dohrála na polovině Krnova. Po přestávce jsme zpět. Střely ve druhé třetině 14:10
36:43
Máme opět vyrovnáno. Prosadila se mladá puška Honza Mannl.
36:38
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Štěpán Maixner (6:6).
34:00
Asper dotahuje. Mrázek nekompromisně z voleje uklízí k tyči.
33:34
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jiří Trávníček (5:6).
32:45
Miškov z nájezdu nevymyslel vůbec nic.
32:44
Trestné střílení družstva FBC ORCA KRNOV neproměnil Ondřej Miškov.
31:43
Krnov odskakuje na rozdíl dvou branek.
31:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Dominik Menzel (4:6).
28:00
Blesková odpověď Krnova.
27:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Jaromír Filip (4:5).
27:40
A opět je vyrovnáno.
27:38
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Petr Matěj (4:4).
24:20
Domácí mají možnost volného úderu na útočné polovině.
22:00
Orca poprvé v utkání vede. Hráč s číslem 33 dorazil odražený míček za záda domácího golmana.
21:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Janáč, asistoval Štěpán Čevela (3:4).
21:20
Začátek třetiny je zatím ve velmi vysokém tempu.
20:00
20:00
První třetina končí 3:3. Dejte si v klidu kávu. Za chvíli jsme zpět.
12:50
Je opět vyrovnáno po střele Jardy Filipa.
12:23
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Filip Fňukal (3:3).
11:50
Už zase vedeme!! Rychlá odpověď v podání Tomáše Hanáka.
11:48
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Matyáš Zapletal (3:2).
11:15
Jaromír Filip zůstal sám před bránou a odražený míček bezpečně uklidil za záda Byvana.
11:12
09:09
Hra se uklidnila.
07:00
Krnov využívá první přesilovku v zápase a snižuje na 2:1.
06:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (2:1).
05:20
Krnov má teď možnost si vyzkoušet přesilovou hru. Zatím se ale nedostal ke střele, která by prošla na bránu.
04:52
Vyloučen hráč Michael Maus družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
03:57
Krnov má problém se dostat ze svojí půlky hřiště. Po hřišti se prohání šumperský válec.
03:30
Ondřej Mrázek teď míjí poloodkrytou bránu.
01:50
Panečku to je nástup! Krnov se ještě nezahřál a už je to 2:0.
01:40
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Michal Vařeka (2:0).
01:00
Šumperská hala je na nohou. Trvalo to jen minutu a vedeme!
00:59
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Štěpán Maixner, asistoval Petr Matěj (1:0).
00:38
První střelu v utkání zaznamenal Daniel Venouš,avšak byla zblokována.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Dominik Menzel
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Michal Vařeka, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Krásné odpoledne vážení sportovní příznivci. Vítám vás u online přenosu z Vánočního kola divizní skupiny E, kde domácí FbC Asper Šumperk přívítá Orcu Krnov.