0:1
2:2
- : -

OLYMP FLORBAL - Fbc Strakonice 5:8
3. Matyáš Pechar, 6. Mirek Svoboda, 18. Jakub Jareš, 48. Ondřej Štifter, 49. Jakub Jareš - 2. Lukáš Pluskal, 8. Karel Šavrda, 9. Karel Šavrda, 12. Tomáš Houska, 13. Tomáš Houska, 25. Karel Řezanka, 56. Adam Přib, 58. Vojtěch Houska; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 5:7; využití: 1:2; diváků: 17; zásahy brankářů: Jan Dvořák 41 - Jan Vaníček 29; po třetinách: 3:5, 0:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely 3. část Olymp 10 Strakonice 13
59:59
Komentář trénéra hostů : Děkujeme soupeři za utkání. Přejeme klidné Svátky a hurá na Star Wars.
59:59
Komentář trenéra domácích : V sestavě šité horkou jehlou jsme předvedli nejlepší týmový výkon. Děkuji svým hráčům a soupeři za utkání. Ondra Štifter zdraví svoji babičku.
59:59
Hráč utkání domácích : Thoma Hráč utkání hostů : Švarda
57:16
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Šavrda (5:8).
55:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Karel Šavrda (5:7).
50:43
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra vysokou nohou.
48:34
Hlavička hostujícího Křesáka ve vlastním brankovišti odměněna nájezdem pro domácí. Exekutor Jareš se neplete a máme tady drama.
48:33
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jakub Jareš z trestného střílení (5:6).
48:04
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:52
Ondra Štifter efektně proměňuje nájezd blafáčkem na bekhend. Pěkná prácička.
47:51
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ondřej Štifter z trestného střílení (4:6).
45:02
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely 2. část : Olymp : 11 Strakonice : 15
32:03
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
30:59
30:03
Vyloučen hráč Václav Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
28:00
24:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Řezanka, asistoval Daniel Novák (3:6).
20:00
20:00
19:59
Střely 1.část : Olymp : 13 Strakonice : 21
17:18
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jakub Jareš, asistoval Tomáš Jirát (3:5).
13:07
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jiří Křesák (2:5).
11:00
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Karel Šavrda (2:4).
10:40
Vyloučen hráč Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
09:57
Vyloučen hráč Dalibor Thoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:03
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:15
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Adam Přib (2:3).
07:01
05:16
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Mirek Svoboda, asistoval Jakub Jareš (2:1).
03:46
Vyloučen hráč Marek Harman družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
02:26
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Pechar, asistoval Ondřej Štifter (1:1).
01:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Karel Šavrda (0:1).
00:01
Vítáme diváky u dnešního onlinu, zvlášť babičku Ondry Štiftera, která nemohla dorazit na dnešní utkání :-)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Václav Strejček, Adam Přib, Karel Šavrda
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Dalibor Thoma, Ondřej Štifter, Tomáš Slavík, Matyáš Pechar, Michal Švec