1:0
- : -
FBŠ Jihlava

Hippos Žďár n/S. - FBŠ Jihlava 7:2
11. Dominik Cisár, 16. Lukáš Koukal, 17. Tomáš Hrubý, 23. Martin Kršek, 25. Martin Kršek, 25. Martin Kršek, 44. Dominik Cisár - 10. Jakub Dvořák, 27. Tomáš Lichevník; rozhodčí: Pavel Urbánek - Josef Pařízek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Adam Sochor ?, David Neuer ? - Tomáš Krpálek ?; po třetinách: 1:1, 5:1, 1:0;
45:00
43:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Dominik Cisár, asistoval Tomáš Zeisel (7:2).
30:00
30:00
26:45
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Lichevník, asistoval Lukáš Rychecký (6:2).
24:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek, asistoval Filip Mašek (6:1).
24:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek bez asistence (5:1).
22:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek, asistoval Tomáš Hrubý (4:1).
22:38
Vyloučen hráč Tomáš Zeisel družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
22:31
Vyloučen hráč Kryštof Böhm družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
16:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Dominik Cisár (3:1).
15:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Koukal, asistoval Tomáš Hrubý (2:1).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Neuer družstva Hippos Žďár n/S.
15:00
15:00
10:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Dominik Cisár, asistoval David Pleskač (1:1).
09:12
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Lukáš Rychecký (0:1).
03:57
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Adam Sochor; hráči v poli: Martin Kršek, Lukáš Hudeček, Dominik Cisár, Tomáš Hrubý, Vojtěch Kadlec