4:1
2:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PANTHERS OTROKOVICE 8:3
5. Martin Umlášek, 10. Adam Hudeček, 21. Ondřej Pavlík, 27. Ondřej Pavlík, 27. Adam Hudeček, 34. Jakub Beneš, 41. Matěj Bednář, 54. Matěj Bednář - 34. Michael Kořének, 47. Michael Kořének, 52. Jakub Haša; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Abraham 21 - Jan Vorálek 19; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:2;
60:00
59:59
střely v 3. třetině Domácí:11 Hosté:11
59:59
střely celkem Domácí: 27 Hosté:24
59:59
Komentář trenéra hostí: Dneska soupeř trefoval dobře zařízení. Rozhodla 2. třetina kdy za stavu 4:0 jsme si vytvořili obrovský tlak který však neskončil golem a soupeř vzápětí branku. Tady byla možnost se vrátit se do zápasu. Díky soupeři za utkání
59:59
Komentář trenéra domácích: Celý zápas, mimo tradičního výpadku v druhé polovině druhé části pod kontrolou. Třetí třetina ve znamení přístupu "Také já chci být dnes vidět na balonu". Pár věcí, které si ve hře v závěru sezony nebudem moci dovolovat. Hezké svátky všem.
55:44
Výbprný zákrok Vorálka proti Popovskému
53:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Adam Hudeček (8:3).
53:48
Znovu Hudeček našel před bránou neobsazeného Bednáře a ten zvyšuje na 8:3
51:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michael Kořének (7:3).
51:57
Hosté snižují na rozdíl 4 branek
51:14
Znovu skvělý Abraham
49:54
Vyloučen hráč Ondřej Pavlík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
49:53
Abraham výborně vyrazil střelu do šibenice
48:14
Hronek vyslal dobrou střelu kterou Vorálek vytáhl rukou
46:36
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Jan Michálek (7:2).
46:36
Kořének schovanou střelou snižuje na 7:2
44:24
Gold před bránou ztratil balonek ale následně svou chybu napravil obětavým blokem
43:08
Abraham dobře vyrazil nohou střelu z půlky
40:48
40:48
Hudeček našel před bránou samotného Bednáře a ten nedal Vorálkovi šanci zareagovat a zvyšuje už na 7:1
33:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Beneš, asistoval Tomáš Popovský (6:1).
33:27
33:27
Kořenek v přesilovce snížil ale vzápětí Beneš vrací domácím 5 brankový náskok
33:04
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
32:40
Suk našel nahrávkou Šamánka ale Vorálek se skvěle přesunul a zneškodnil jeho střelu
29:55
Hudeček poslal dobrou nahrávku na Bednáře ale tomu sjel balonek a tak z akce nic nebylo
26:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Oliver Gold (5:0).
26:59
Hudeček přízemní střelou na vzdálenější tyč zvyšuje na 5:0
26:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík bez asistence (4:0).
26:40
Pavlík si vybojoval na půlce balonek a poté sám nekompromisně zakočil
25:58
Výborný Abraham teď 2x zasáhl
20:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Tomáš Popovský (3:0).
09:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Matěj Bednář (2:0).
09:22
Hudeček po Bednářově přihrávce zpoza brány krásně trefil pravý horní roh
04:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek, asistoval Šimon Hronek (1:0).