0:5
2:1
- : -

Florbal Sokolov - DDM Dynamo Teplice 5:8
10. Petr Kleiner, 12. Tomáš Abrhám, 13. Stanislav Hykš, 56. Jan Šafránek, 58. Patrik Soukup - 14. Ondřej Kopta, 19. Jiří Günther, 22. Jakub Zeleník, 26. Jiří Günther, 28. Vojtěch Strejcovský, 32. Jakub Zeleník, 33. Jaroslav Rybka, 53. Jakub Zeleník; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Klán; vyloučení: 1:4 + Jan Kos 5 + Jiří Günther ČK1 + 5; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 23 - Ladislav Pavlištík 37; po třetinách: 3:2, 0:5, 2:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Sokolov: 15, Tepllice: 9
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů, Jakuba Podluckého: Skvělý návrat do zápasu ze stavu 3:0 na 3:8, ale opět mnoho vyloučení, některá navíc zbytečná. Poslední třetina nám úplně utekla, ještě že jsme měli nahráno. Děkujeme soupeři za utkání a za parádní gesto fair play v době, kdy se hra lámala.
60:00
Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Přesilovkové divadlo nenabídlo mnoho dramatu, obzvláště pak pětiminutová katastrofa. Nesoustředění a ignorace, chaos. Soupeř nepolevil v otáčkách a my nedokázali trefit mezi tři tyčky a když, tak přesně doprostřed, kde byl připravený brankář. Musíme si srovnat hlavy , takhle vyhrávat nemůžeme.
60:00
58:53
Vyloučen hráč Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
58:53
Vyloučen hráč Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice do konce utkání.
58:53
Vyloučen hráč Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice na 5 minut za nesportovní chování.
58:25
Vyloučen hráč Dominik Drobný družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:27
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jan Šafránek (5:8).
55:57
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Šafránek, asistoval Matouš Tesař (4:8).
52:57
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Martin Strejček (3:8).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Sokolov: 12, Teplice: 14
40:00
37:30
Vyloučen hráč Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:21
Timeout Florbal Sokolov
32:21
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Jiří Czerwenka (3:7).
31:40
30:09
Vyloučen hráč Jan Kos družstva DDM Dynamo Teplice na 5 minut za hrubost.
27:23
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jakub Zeleník (3:5).
25:33
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Vojtěch Strejcovský (3:4).
21:50
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník bez asistence (3:3).
20:00
Vyloučen hráč Ladislav Pavlištík družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Sokolov:15, Teplice: 7
20:00
18:13
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Jiří Czerwenka (3:2).
13:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Ondřej Kopta, asistoval Dominik Drobný (3:1).
12:26
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Petr Kleiner (3:0).
11:40
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Patrik Soukup (2:0).
11:29
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
09:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Pavel Batista (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Marek Šnobr, Pavel Houda, Jaroslav Rybka, Jiří Günther, Jiří Czerwenka
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Matouš Tesař, Jan Hlavsa, Petr Kleiner, Pavel Batista, Štěpán Mosler