2:1
0:4
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Dobruška 4:7
1. Lucie Romančáková, 13. Lucie Romančáková, 23. Monika Macháčková, 24. Lucie Romančáková - 7. Jitka Růžičková, 16. Kateřina Poláčková, 33. Magdaléna Bašová, 42. Magdaléna Bašová, 51. Jitka Růžičková, 53. Magdaléna Bašová, 57. Nikola Remešová; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Veronika Čubová 23 - Dominika Flídrová 18; po třetinách: 2:2, 2:1, 0:4;
60:00
Komentář trenéra hostů J. Černého 1/2: Dnes to byl od nás výborný a vyrovnaný výkon skoro po celý zápas. Škoda jen nezachycení začátku první a druhé třetiny, kdy jsme soupeře nechali lacino skórovat. Jinak si myslím, že jsme utkání zvládli a trpělivou hrou jsme ho dotáhli do vítězného konce
60:00
Komentář trenéra hostů J. Černého 2/2:Zbytečně moc vyloučení a výborný výkon domácí gólmanky měl podíl na tom, že se nám nepodařilo rozhodnout dříve. Díky za zápas, fanouškům za podporu a přeji hezké Vánoce všem.
60:00
59:59
Komentář trenéra domacích M. Krýsla: Od nás konečně zlepšení v koncovce. Osvědčil se nám hned na začátku napadavý styl hry, jen škoda, že jsme ve třetí třetině už fyzicky nestíhali. Děkujeme soupeři za pěkné utkání a domácím fanouškům, kteří nás táhli až do konce.
56:35
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:28
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
56:15
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Remešová, asistoval Magdaléna Bašová (4:7).
55:48
Čubová další neuvěřitelný zákrok
54:21
Rtyně v této své přesilové hře často ztrácí balonek
53:05
Vyloučen hráč Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování hokejky.
52:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová bez asistence (4:6).
51:08
Dobrušku tento gol probudil a stává se o to útočnější
50:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Magdaléna Bašová (4:5).
49:09
Rtyně v čas své přesilové hry drží míček na svých čepelích
48:29
Vyloučen hráč Kateřina Poláčková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra rukou.
42:38
Vyloučen hráč Nela Mičánková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
41:09
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Jitka Růžičková (4:4).
34:00
Hráčky si stíhají při hře i "vyměňovat názory"
32:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová bez asistence (4:3).
32:11
Čubová ukazuje neuvěřitelný zákrok, tleskáme! Bohužel si domácí obrana nezvládá pohlídat druhou stranu brány a akce i tak končí golem pro hostí
27:38
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
27:37
Zatímco hrozí vyloučení domácím hostí zkouší powerplay v 6
25:57
Utkání bere nečekané obrátky v podobě 2 golu domácích a vyloučení hostí. Ozývají se rozhořčené tony jak hráček hostí, tak i jejich fanoušku
25:01
Vyloučen hráč Nikola Remešová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
23:58
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Markéta Sedláčková (4:2).
22:42
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Monika Macháčková, asistoval Lucie Hejnová (3:2).
17:46
Rtyně drží při své přesilové hře míček na své straně, žádná větší šance se ovšem neobjevuje
15:56
Vyloučen hráč Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
15:20
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková bez asistence (2:2).
15:02
Jako první za mantinelem dnes končí Sedláčková z týmu domácích
14:01
Romančáková se dostává do další šance, nakonec se rozhoduje přihrát míček spoluhráčce, která ho nedokáže zpracovat a gol se nekoná
13:21
Rtyně se drží převážně na balonku
12:10
Rtyně představuje nejjednodušší golovou situaci, výhoz od golmanky a následné posunutí do brány