1:4
2:2
0:0

FBC Slavia Praha - DDM SANEXCZ Děčín IV 6:7pn
6. Petr Paloušek, 10. Matouš Doubek, 16. Petr Paloušek, 22. Vojtěch Šafář, 50. Petr Paloušek, 60. Matouš Doubek - 23. Petr Fišer, 27. Zdeněk Vážný, 33. David Matza, 34. Martin Žáček, 44. Petr Vybíral, 52. Martin Žáček, N Jiří Petrášek; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Tomáš Koval 21 - Petr Miško 29; po třetinách: 3:0, 1:4, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč Jan Pokorný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Martin Žáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč Vojtěch Šafář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Jiří Petrášek a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč Otakar Semerák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Šimon Pilek a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Komentář trenéra hostí: Hrozná první třetina. Pak přišlo zlepšení, kdy jsme hráli dobře na balonu a dávali góly. Škoda ztráty jednoho bodu. Děkujeme soupeři za zápas a hodně štěstí do zbytku sezóny.
64:59
Komentář trenéra domácích Ondreje Otáhala: Super první třetina, druhou jsme vůbec nezvládli a těžko jsme se vraceli do utkání. Nakonec je z toho bod, dva by byly veselejší. Krásné svátky všem!
64:58
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Domácí 17, Hosté: 6
60:00
59:55
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek, asistoval David Laho (6:6).
59:05
Domácí tým jde do 6
58:12
Timeout FBC Slavia Praha
58:10
Koval krásně vychytal střelu Vybírala M.
56:05
Navrátil nahrává na Pilka, který se snaží vystřelit .
53:55
Šafář střílí z první, Vybíral mu však stihl střelu zblokovat, škoda.
53:03
Šafářovi ujel balonek z čepele a tím připravil svůj tým o šanci na gól.
51:07
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Zdeněk Vážný (5:6).
51:06
Díky nedůrazu Otáhala na malém brankovišti padl gól do branky domácího týmu.
50:07
Fojtík vystřelil a kdyby si Semerák nezamotal míček mezi nohy mohl z toho krásně dorazit do prázdné branky.
49:50
Malík střílí ze středu na branku, gól z toho nepadl ale střela to byla krásná.
49:35
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Paloušek, asistoval Vojtěch Šafář (5:5).
49:00
Fojtík přihrává Kahounovi který střílí přímo do břicha gólmana.
48:06
Bitka o balónek v rohu končí tím, že Malý skáče kotoul přes mantinel.
43:32
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Vybíral, asistoval Šimon Pilek (4:5).
41:53
Vyloučen hráč Kristián Zeman družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
40:45
Šafář, který měl podle slov Otáhala běžet úplně sám nezakončil směrem do brány soupeře.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Domácí: 6 Hosté: 14
40:00
33:55
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval David Matza (4:4).
33:54
Matza chtěl vrátit Žáčkovi nahrávku z jeho předešlého gólu a tak se teď prohodili. Žáček střílí 4 gól zápasu a tímto je zápas prozatím vyrovnán.
32:17
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Martin Žáček (4:3).
32:16
Koval nestihl správně zareagovat na střelu hráče jménem Matza a míček končí v brance.
28:56
Vážný cross na Žáčka, ale aby z toho byla střela nesměl by tam stát Kamberský.
26:59
Soupeř ho však doběhl a nahrávka na Puciowa se nekonala.
26:55
Míček je sám v rohu hostů, Fojtík se rozbíhá a zkouší ho doběhnout.
26:04
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Zdeněk Vážný, asistoval Martin Žáček (4:2).
25:15
Vyloučen hráč Martin Bejček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
23:40
Hra se nám obrací a na balónku se více drží hosté.
22:44
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Fišer, asistoval Jan Fidler (4:1).
21:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (4:0).
18:25
Domácí mají sice přesilovku, ale zatím to vypadá jakoby se snažili dát hostům šanci na gól.
18:18
Vyloučen hráč Šimon Pilek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
18:00
Výhoda pro domácí
17:20
Koval krásně chytil střelu a dlouhým hodem nahrává Šafářovi.
16:47
Vážný střela na branku, před brankou nebyl nikdo na dorážku a tak Děčínu stále uniká jejich první gól zápasu.
15:10
14:07
Vyloučen hráč Jiří Petrášek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
13:00
Fidler dostal krásnou nahrávku, z otočky se snažil vystřelit, ale narval to jen o 5 cm vzdáleného Palouška.
10:42
Přihrávka na Fojtíka bohužel nevyšla a tak z toho nic nebylo
10:40
Doubek krásně sebral na středu balónek a běží 3 na 1
09:52
Vrátil střelil a pro jeho smůlu to bylo asi tak metr vedle branky.
09:08
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek, asistoval Jan Pokorný (2:0).
09:01
Matza střílí a míček se odráží od přední tyčky ven.
06:21
Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil Martin Fojtík.
05:34
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Paloušek, asistoval Jakub Kamberský (1:0).
05:06
Logaj sám na branku, míček ale končí v rukách Kovala.
04:00
Malík to rozběhl k bráně soupeře s myšlenkou vstřelit gól. Společně s míčkem bohužel končí za brankou soupeře.
00:01
Bule pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vladimír Vrátil, Zdeněk Vážný, Jan Fidler, Břetislav Logaj, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Petr Paloušek, Jakub Kamberský