1:2
4:2
0:1

FbŠ Bohemians B - FBC Štíři Č. Budějovice B 7:8p
6. Tomáš Vostřel, 16. Petr Hromádko, 40. Jan Harák, 47. Jan Harák, 51. Petr Hromádko, 54. Martin Boháč, 55. Petr Červenka - 12. Robin Podlaha, 12. Jakub Tomšíček, 16. Petr Žáček, 31. David Caha, 31. Josef Čížek, 41. David Caha, 54. Jakub Vojáček, 65. Jakub Vojáček; rozhodčí: Daniel Fišer - David Hertz; vyloučení: 6:7 + Václav Bíca OS; využití: 4:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 24 - Ondřej Vondrys 27; po třetinách: 2:3, 1:2, 4:2, 0:1;
64:59
64:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval David Caha (7:8).
64:59
Střely v prodloužení domácí: 4 Střely v prodloužení hosté: 5
64:59
Střely celkem domácí: 34 Střely celkem hosté: 32
64:59
Komentář kapitána domácích: škoda prohry vteřinu před koncem, zápas byl plný emocí. Komentář vedoucího hostů: Jeden z nejzajímavějších zápasů v čase předvánočním, rozhodla šťastná střela v poslední vteřině, těšíme se na zítřejší vánoční večírek, děkujeme soupeři za fajn utkání.
54:14
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka, asistoval Ondřej Erben (7:7).
53:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Petr Žáček (6:7).
53:56
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
53:36
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Jakub Mulač (6:6).
53:36
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
53:36
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B - osobní trest.
52:44
Timeout FbŠ Bohemians B
52:44
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za zdržování hry.
52:07
51:27
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost.
50:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko bez asistence (5:6).
46:07
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Jakub Mulač (4:6).
40:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha z trestného střílení (3:6).
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině domácí: 9 Střely ve 2. třetině hosté: 9
39:52
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Ondřej Erben (3:5).
38:00
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:00
Vyloučen hráč Tomáš Vostřel družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Josef Čížek, asistoval Robin Podlaha (2:5).
30:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha bez asistence (2:4).
25:57
Vyloučen hráč Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině domácí: 9 Střely v první třetině hosté: 15
17:24
Vyloučen hráč Jakub Mulač družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
15:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Petr Žáček, asistoval Jakub Tomšíček (2:3).
15:50
15:46
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Ondřej Erben (2:2).
14:38
Vyloučen hráč Jakub Vojáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
11:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Tomšíček, asistoval David Řehoř (1:2).
11:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Robin Podlaha, asistoval Martin Vacek (1:1).
07:09
Vyloučen hráč Jakub Mulač družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
05:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Petr Červenka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Ondřej Vondrys; hráči v poli: David Řehoř, David Caha, Václav Bíca, Robin Podlaha, Martin Vacek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Petr Hromádko, Tomáš Vostřel, Michal Křenek, Petr Červenka, Martin Boháč