0:1
2:4
- : -

FBC ROKYCANY - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:8
7. David Šavel, 42. Lukáš Bendek, 46. Lukáš Bendek - 1. Jan Žák, 11. Filip Štědrý, 13. Filip Štědrý, 24. Pavel Šimeček, 53. Filip Štědrý, 54. Jan Žák, 55. Tomáš Katolický, 57. Pavel Šimeček; rozhodčí: Jakub Šimek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Petr Staněk 22 - Jiří Cisler 13; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:4;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině 6:10. Celkově za utkání 16:30.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Barna): Bojovné utkání až do konce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020.
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Dneska jsme se trápili spíše s povrchem, než se soupeřem :) Stan chytal jako za mlada. Přesto máme tři body a můžeme se v klidu užít svátky. Tak přeju hlavně to zdraví.
60:00
56:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (3:8).
56:10
Svejkovský ztrácí při přechodu a hosté trestají střelou do opuštěné branky.
55:26
Domácí to opět zkouší s odkrytou brankou.
54:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Katolický bez asistence (3:7).
53:50
Domácí brankář Staněk poprvé opouští branku a domácí zkouší štěstí v šesti.
53:39
Timeout FBC ROKYCANY
53:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák bez asistence (3:6).
53:01
Při snaze zastavit Svejkovského odlétá kus hole plzeňského obránce.
52:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Filip Blažek (3:5).
52:13
Hostům se podařilo po kombinaci za branou dostat míček opět před Staňka a skórovat.
51:15
Vyloučen hráč Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:15
Záchranná brzda při úniku 2 na 1 od Košaře a zasloužený trest .
50:42
Do poslední desetiminutovky vstupují domácí za bouřlivého skandování fanoušků.
49:45
Na hostech je patrná drobná nervozita a již nejsou při svém napadání tak výrazní.
47:22
Důrazně byl teď od míčku odstaven Mikulič v postavení na malém brankovišti.
45:32
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (3:4).
45:32
Bendek při úniku faulován a v signalizované výhodě skóruje neopakovatelnou střelou pod horní tyčku.
44:40
Vyloučen hráč Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:40
Za přehnané úsilí dostat hráče Slavie za mantinel si odchází odpočinout Boháč.
44:19
Domácí střídají v rychlém tempu.
42:44
Hala ožívá a žene domácí borce kupředu.
41:57
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Štván (2:4).
41:57
Štván rychle rozehrává na osu na Bendeka. Únik na útočnou polovinu a nechytatelná střela.
41:21
Po sražené střele jednoduše sbírá míček Staněk.
40:00
40:00
Ve druhé části byli střelecky aktivnější hosté. Poměr střel na branku 2:11. Domácí se trápili při přechodu do útoku. Obrana Rokycan však fungovala lépe než v první části, obrovský aplaus patří i brankáři Staňkovi, který si v této periodě neporadil jen s jedním plzeňským projektilem.
40:00
Do poslední části vstupují domácí se ztrátou tří branek. Fanoušci v hale věří v obrat, ovšem odpracovat to musí hráči na hřišti.
40:00
35:51
Mikulič a následně Vitouš přitlačili příliš soupeře na mantinel a jejich počínání bylo správně posouzeno.
34:28
Domácím se po několikáté nepodařilo projít přes střední pásmo a tak se opět musí bránit a složitě dostávat k míčku.
30:54
V posledních minutách vidíme šance na obou stranách, ale brankáři většinou jen přihlíží, jelikož hráčům chybí při koncovce přesnost nebo jsou střely blokovány.
30:25
Soukup umotal hráče Plzně kolem vlastní branky a dal tak čas spoluhráčům ke střídání.
29:21
Šavel zlomil při souboji o míček svoji hůl. Navíc šlo o faul z jeho strany a Slavie se tak drží na míčku.
28:12
Svejkovský skvělým pohybem navázal několik hráčů a poté uvolnil ke střele Vitouše. Ten však trefuje pouze bránícího hráče před sebou.
26:24
Svejkovský po zasekávačce a výběhu nachází Bendeka, který z první míří přesně k tyči. Gólman Slavie však byl připraven.
24:52
Při obranné hře si rokycanští florbalisté pomáhají i nohama ve snaze dostat míček do bezpečnější vzdálenosti.
23:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Blažek (1:4).
21:32
Dvakrát se pokoušel projít Vlach, ale ani jednou jej obrana Plzně nepustila.
20:24
Hosté již stihli dvě kombinace při své přesilové hře, ani jedna se však neujala.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině 8:9.
20:00
19:59
Závěrečné vteřiny první třetiny odehráli hosté již v početní výhodě. Střela mezi tyčky však nepřišla a Staněk nemusel zasahovat. Pokračování přesilové hry uvidíme ještě v úvodu druhé části.
18:56
Vyloučen hráč David Šavel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
18:56
Po nepovedené střele se k míčku dostává hráč Slavie a přichází nevybíravý zákrok Šavela.
17:25
Vyloučen hráč David Malkus družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
17:25
Hosté se dopouštějí školácké chyby a při své uspěchané rozehrávce byli v šesti na hřišti.
16:23
Domácí jsou nyní aktivnější při střelbě. Postupně umazávají dosavadní střeleckou absenci, ovšem skóre zůstává stejné.
15:20
Drobná strkanice před brankou Plzně. Hostům se nelíbil důraz Šavela při snaze o zakončení.
13:45
Neustálý pohyb hráčů Slavie činí obraně Rokycan chvilkami problémy.
12:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Jan Žák (1:3).
12:45
Hosté předvádějí florbal vysoké úrovně. Třetí branka padá po nádherné kombinaci dvou křižných přihrávek a zakončení.
10:48
10:48
Druhá branka Slavie a opět z úrovně malého brankoviště od neobsazeného útočníka.
09:44
Slavia se usadila v útočném pásmu a domácí přerušují hru jen za cenu drobného přestupku.
08:33
I přes vysunutou hru Slavie se domácím podařilo pohlednou kombinací přejít do útoku a prověřit brankáře.
06:27
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Šavel, asistoval Lukáš Bendek (1:1).
06:27
Bendek našel při rychlém přechodu přes půlku Šavela, který se z osy hřiště nemýlil.
04:34
Svejkovský našel Bendeka, ten však v mírném záklonu netrefuje branku Slavie.
04:05
Hosté příliš nenapadají a domácí mají nyní při rozehrávce více prostoru a času.
02:55
Po plzeňské akci se míčku ujímají domácí a do útoku se hrne Bendek.
01:45
Domácí prověřili střelou gólmana Plzně. Zahřívací střelu vyráží do autu.
01:15
Na míčku se zatím více drží hosté a ukazují svoji kvalitu.
00:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval David Příhoda (0:1).
00:26
Domácí inkasují po necelé půl minutě z bezprostřední blízkosti branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček, David Příhoda, Filip Štědrý
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Martin Štván, Martin Soukup, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Fiala