3:0
- : -
FBS Olomouc

FBC MSEM Přerov - FBS Olomouc 8:3
2. Jakub Hnila, 7. Matěj Ševčík, 11. Martin Kubalík, 13. Michal Ďopan, 21. Filip Brauner, 51. Martin Kubalík, 55. Matěj Ševčík, 56. Adam Budnik - 8. Jan Schneider, 9. Ondřej Borik, 27. Bohdan Kopelec; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 23 - Michal Kráčmar 14, Jan Šauer 2; po třetinách: 4:2, 1:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí (Daniel Tichý): Dneska podobně jako v předchozím utkání nám vůbec nevyšel vstup do utkání a první třetina celkově, kde si soupeř vybudoval už menší náskok. Zejména ve třetí třetině výborně soupeři zachytal gólman, který má jednoznačně největší podíl na naší dnešní bodové ztrátě. Soupeři gratulujeme.
60:00
59:59
Střely v poslední třetině: domácí - 7 hosté - 10
59:59
Komentář trenéra domácích Pavla Ceha: Dnes jsem si připadal, jak v roce 2010. Skvělá divácká kulisa, neskutečná bojovnost a hlavně pozitivní emoce na střídačce. Jeden faktor byl dnes Zdeňa v brance. Druhý faktor je jenom přítomnost Michala Ďopana na domácích zápasech a třetí faktor - my prostě potřebujeme body. Po dnešku nepotřebuji žádné dárky, tohle stačí.
58:25
Timeout FBS Olomouc
56:52
Pokud někdo stojí o vytříbené záběry Páji Ceha, ozvěte se Maxovi Šefčíkovi.
55:33
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Martin Kubalík (8:3).
54:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík bez asistence (7:3).
54:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Šauer družstva FBS Olomouc
52:42
Ozývá se z hlediště: Když nemůžeš, tak spadni!
50:28
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Budnik (6:3).
41:37
Vyloučen hráč Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Přerov - 7 Hosté - 6
36:45
Veronika Kristová : "kluci dneska vypadají dobře, proto hrají dobře" :)
36:13
Gavyho sestra je nejlepším fanouškem Přerova!
31:50
Adam Budník by se měl snažit, aby si zasloužil svůj pozápasový dárek!
31:48
Vyloučen hráč Dalibor Koutný družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
30:30
Zatím nejhezčí věc celého utkání je úsměv Daniela Grenera v hledišti.
26:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Ondřej Borik (5:3).
26:19
Vyloučen hráč Tomáš Doubek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vražení zády.
20:16
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Matěj Ševčík (5:2).
20:00
20:00
Počet střel po první třetině: Domácí - 10 Hosté - 10
20:00
12:39
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Ďopan, asistoval Petr Malina (4:2).
10:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Tobiáš Pavliš (3:2).
08:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Bohdan Kopelec (2:2).
07:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Schneider bez asistence (2:1).
06:29
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Dalibor Koutný (2:0).
01:24
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jakub Hnila, asistoval Dalibor Koutný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Tomáš Doubek, Dominik Palásek, Adam Klimeš, Vojtěch Krhovják, Igor Macháček
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Dalibor Koutný, Jakub Hnila, Martin Kubalík, Adam Budnik