4:3
3:3
- : -

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 11:6
10. Eliška Poláková, 12. Vendula Štolbová, 17. Lucie Špírková, 19. Eliška Poláková, 31. Eliška Poláková, 34. Lucie Špírková, 35. Klára Jasanová, 38. Natálie Neumanová, 50. Natálie Neumanová, 53. Vendula Štolbová, 58. Klára Jasanová - 24. Klára Hanzelinová, 28. Petra Pavlíková, 40. Petra Pavlíková, 47. Lenka Ševčíková, 48. Petra Pavlíková, 55. Aneta Slaná; rozhodčí: Marek Pohunek - David Vosála; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Tereza Kejřová 22 - Jitka Slaná 20; po třetinách: 4:0, 4:3, 3:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Martiny Gembecové- Bohužel nám zase utekla první třetina, domácí hráčky se dostaly do pohody a zápas dovedly k zasloužené výhře. Děkujeme za zápas a divákům za pěknou atmosféru.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Michala Wildhabera: Tak Vánoce mohou propuknout v plném proudu. Šest dárečků od Lípy jsme si mohli odpustit, ale jinak zajímavý výkon. Děkuji skvělým fanouškům za podporu a krásné a pohodové svátky všem.
60:00
59:55
Výborná Kejřová.
59:00
Štolbová trefuje boční síť.
57:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Jasanová, asistoval Natálie Neumanová (11:6).
56:22
Neumanová jede na hattrick, trefuje tyč!
55:55
Štolbová srolovala pod mantinel Cháberovou.
55:45
Výborná obranná formace ze strany domácích.
54:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Aneta Slaná, asistoval Martina Gembecová (10:6).
53:48
Mečířová od mantinelu bekendem před branku, nenašla nikoho volného.
53:20
Cháberová netrefuje odkrytou branku.
52:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vendula Štolbová, asistoval Eliška Poláková (10:5).
52:00
Poláková zkouší procpat přihrávku před branku, ale Lípa výborně pokryla obranu.
51:01
Kociánová si povodila dvě hráčky a vysílá přihrávku na Tomanovou.
50:25
Minářová prověřila pozornost domácí gólmanky.
49:52
Timeout Florbal Ústí
49:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Natálie Neumanová, asistoval Vendula Štolbová (9:5).
49:36
Domácí gólmanka má více štěstí než rozumu, jak se říká.
47:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Martina Gembecová (8:5).
47:08
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
46:01
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Šárka Minářová (8:4).
45:38
Kročáková od mantinelu, balónek projel těsně vedle brankové čáry.
44:18
Kociánová z poza branky jen do Slané.
43:58
Mečířové dnes štěstí nepřeje.
43:15
Štolbová si přes celé hřiště povodila hráčky a dostává se zakončení.
41:25
Mečířové se na hokejce ocitl balónek, zkusila vypáli, ale střela šla nad.
39:35
Teď zadek Lípě podržela už jen Slaná, která svým zákrokem zabránila gólu z úžasné situace Neumanové, Štolbové a Polákové.
39:15
37:45
Štolbová na Neumanovou před odkrytou brankou, ta byla neomylná a připisuje si další domácí gól.
37:43
35:51
Mečířová si obkličkovala hráčku a střílí, trefuje jen mantinel za brankou.
35:19
Hanzelínová sama na Kejřovou, ta vyráží do středu hřiště.
34:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Jasanová, asistoval Elena Nygrýnová (7:2).
34:16
Jasanová si udělala z hráček kuželky a pálí další dělovku do sítě Slané.
34:00
Lípa se nemůže dostat přes obranný blok domácích.
33:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Špírková, asistoval Petra Bratschaedlová (6:2).
31:14
Poláková z rohu hřiště zavěsila gól na tyčku Slabé.
30:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Natálie Neumanová (5:2).
30:16
Slaná zamíříla až do basketbalového koše.
29:22
Šímová z poloviny, trefuje jen ruce před obličejem Slané.
28:47
28:40
Jasanová krásně obehrála Chábrovou, ale rozhodčí píská faul.
27:53
Mečířová posílá oblouček nad branku.
27:19
27:11
Šímová na Janurovou před brankou, ale Slaná byla včas na svém místě.
24:50
Chyby jsou vidět na obou stranách, ale ze strany domácích je vidět větší bojovnost.
23:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Klára Hanzelinová, asistoval Martina Gembecová (4:1).
23:30
Mečířová sama na branku, trefuje jen nohu Slané.
22:00
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
20:25
Na začátek druhé třetiny aktivnější domácí.
20:00
20:00
Střely po první třetině Florbal Ústí- 10 FBC Česká Lípa- 4
20:00
19:34
Úžasná přihrávka od Polákové na Neumanovou stojící před brankou, ta si však balónek nestihla zpracovat a obloučkem vyhazuje za branku.
18:55
Chábrová z poloviny hřiště, trefuje jen mantinel na druhé straně.
18:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Vendula Štolbová (4:0).
17:28
Vyloučen hráč Nela Medášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
17:19
Jasanová z velkého brankoviště jen do připravené Slané.
16:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Špírková, asistoval Andrea Kročáková (3:0).
16:12
Slaná z výběhu trefuje jen konečky prstů Kejřové.
15:42
Janurová ze středu hřiště, jen do nohou gálmanky hostí.
14:53
Špírková zkouší od mantinelu, jen do druhého rohu hřiště.
14:02
Neumanová se nahrunula k opuštěnému balónku, ale netrefila ho podle svých představ.
12:39
Jasanová rasí Medášovou u mantinelu.
11:49
Štolbové hra na kočku a myš se vyplatila.
11:28
09:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková bez asistence (1:0).
09:07
Hanzelínová zkouší bekend, Špírková jí však do cesty strčila hokejku.
08:30
Standartka pro tým hostí.
07:34
Poláková vyslala dělovkku, jen do boční sítě.
05:55
Střelu Hanzelínové blokuje Šímová.
03:51
Vyloučen hráč Vendula Štolbová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
03:25
Hra zatím ve vlažném tempu.
02:00
Neumanová zachraňuje situaci vypíchnutím balónku Slané.
00:50
První střela Polákové mířila na hruď hostující gólmanky.
00:01
Úvodní buly pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Jitka Slaná; hráči v poli: Petra Pavlíková, Jana Svobodová, Martina Gembecová , Aneta Slaná, Lenka Ševčíková
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tereza Kejřová; hráči v poli: Eliška Poláková, Kateřina Šímová, Natálie Neumanová, Daniela Tomanová, Vendula Štolbová