3:1
3:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal Ústí B 8:5
6. Eduard Piňos, 16. Matěj Špaček, 23. Lukáš Chvátal, 29. Jan Švejda, 32. Matěj Špaček, 51. Boleslav Kytka, 54. Jakub Záň, 55. Jakub Záň - 13. Hynek Nikolič, 19. Matěj Žaloudek, 39. Hynek Nikolič, 53. Jiří Strnad, 59. Matěj Žaloudek; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Kněžík; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 33 - Tomáš Hlava 20; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:2;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině: SKV 8 - Ústí 11
59:59
Střely celkově: SKV 28 - Ústí 38
59:59
Komentář trenéra domácích pana Ondrejčíka: "Krásný adventní zápas s roztomilými vrtochy a čarovnými momenty. Přejeme Ústí hezké nakupování a pohodové svátky. Nazdar ve 2020!" Komentář trenéra hostů Zoula: Náš grow byl tentokrát na výši, rohlíčky, vosí hnízda , bylo to pěkné adventní, jdeme nakupovat dárky, díky všem.
58:32
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Filip Kučaba (8:5).
55:02
Vyloučen hráč Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
54:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Matěj Špaček (8:4).
53:39
52:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Strnad, asistoval Hynek Nikolič (6:4).
50:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Petr Blažej (6:3).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: SKV 12 - Ústí 16
38:09
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič bez asistence (5:3).
36:28
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
35:20
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:20
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
31:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Jakub Záň (5:2).
28:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Eduard Piňos (4:2).
27:37
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
24:10
Parádní gesto fair-play od hostujícího celku. Ústí odvolalo vyloučení domácích.
22:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Lukáš Chvátal, asistoval Matěj Špaček (3:2).
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: SKV 8 - Ústí 11
18:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek bez asistence (2:2).
15:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Vít Neuman (2:1).
14:13
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:02
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vít Škvára (1:1).
05:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Eduard Piňos, asistoval Marek Mikeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Martin Zoul, Jiří Horák, Leoš Nergl, Matěj Žaloudek, Filip Kučaba
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Jan Švejda, Vít Neuman, Marek Mikeš, Jonáš Sigl, Eduard Piňos