3:3
2:2
- : -

FBC Došwich Milevsko - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 10:9
5. Petr Dolejš, 6. Václav Strouhal, 10. Vojtěch Soulek, 16. Martin Dolejš, 20. Petr Dolejš, 24. Dan Hrůza, 32. Kryštof Süsmilich, 38. Lukáš Trojáček, 44. Dan Hrůza, 50. Martin Dolejš - 3. Matěj Tabášek, 11. Matěj Tabášek, 12. David Vondra, 16. Marek Matoušek, 29. Marek Čáp, 35. Martin Škorpa, 37. Martin Škorpa, 52. Matěj Tabášek, 58. Filip Bezpalec; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Filip Trkovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 28 - Ondřej Hnátek 10, Martin Baloun 29; po třetinách: 5:4, 3:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí O.Neumana: "Tento zápas aspiroval svoji "kvalitou" na asi nejhorší zápas sezony. Fakt šílené - bez techniky, bez systému, bez všeho co dělá florbal i výkonnostním sportem. Dnes ryzí "Vánočňák", který vyhráli domácí za "nadšenost". Jinak to byl zbytečný výlet s nulovým přínosem. Pěkné svátky všem."
60:00
Komentář trenéra domácích L. Dolejše: Dnes jsme chtěli moc vyhrát. Kluci do toho dali srdce. Velmi útočný florbal. Podařilo se nám i proměňovat šance. Myslím, že jsme zaslouženě vyhráli. Všem děkuji za pěkný zápas a přeji krásné Vánoce.
58:13
Vyloučen hráč Jiří Petr družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
58:13
Vyloučen hráč Matyáš Pátek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za špatné střídání.
57:08
Bezpalcova střela končí v kase domácich
57:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Bezpalec, asistoval Matěj Tabášek (10:9).
51:00
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Martin Škorpa (10:8).
49:52
Střela od Pátka a zvoní tyč na bráně hostů
49:09
Dolejš střílí z otočky a zvyšuje skore na 10:7
49:08
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Petr Dolejš (10:7).
43:17
Dolejš výborně našel Hrůzu a je z toho střela do prázdné brány
43:16
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Dan Hrůza, asistoval Martin Dolejš (9:7).
37:08
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (8:7).
36:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa, asistoval Matěj Tabášek (7:7).
31:05
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Kryštof Süsmilich, asistoval Adam Fridrich (7:5).
30:18
Trenér hostů je více slyšet než diváci
30:04
Vyloučen hráč Jakub Štván družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování hokejky.
28:33
Odražený míček od Čápa končí v bráně domacích
28:32
Vlastní branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Marek Čáp (6:5).
23:50
přesná nahrávka od Peti Dolejše na Hrůzu končí golem do šibenice
23:49
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Dan Hrůza, asistoval Petr Dolejš (6:4).
22:21
Hra je prozatím vyrovnaná šance jsou na obou stranách
20:01
Domácí vyhrávají buly
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Baloun družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
19:43
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Martin Dolejš (5:4).
15:33
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš bez asistence (4:4).
15:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Matoušek, asistoval Martin Škorpa (3:4).
13:21
Domácí mají už 3. rozehrávku z rohu u hostů, ale stále se jim nedaří proměnit
11:42
Střela z otočky od Vondry končí golem
11:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra bez asistence (3:3).
11:31
Kahoun má děravou kasičku
10:02
Náhodná šance končí golem
10:01
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Marek Matoušek (3:2).
09:21
Po dalším golu si Start bere Timeout
09:20
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
09:20
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Vojtěch Soulek, asistoval Adam Fridrich (3:1).
08:32
Standartka před bránou hostů zůstala neproměněna
06:00
přesná nahrávka od Černyho na Strohala a je z toho další golles
05:59
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (2:1).
04:55
Brácha na bráchu a Petr Dolejš dává do prazdné
04:54
02:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Jiří Petr (0:1).
02:30
Hosté se ujímají vedení
00:01
Úvodní buly pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Jiří Petr, Filip Gabriel, Martin Škorpa, Filip Bezpalec, Matěj Tabášek
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Marek Čáp, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček, Dan Hrůza