2:2
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - IBK Hradec Králové 5:9
4. Eliška Kučerová, 14. Kristýna Syslová, 29. Aneta Rozehnalová, 43. Eliška Kučerová, 58. Anna Běhounková - 12. Markéta Dohnalová, 17. Kristýna Jarešová, 20. Natálie Žídková, 26. Markéta Dohnalová, 27. Noemi Knapová, 39. Noemi Knapová, 40. Markéta Dohnalová, 45. Eliška Benešová, 47. Anna Miholová; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Filip Novák; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martina Miksová 16, Anna Kratochvílová 5 - Adéla Reslerová 20; po třetinách: 2:3, 1:4, 2:2;
60:00
59:59
střely domácí : hosté 9:9
59:59
Dnes to nebylo zdaleka ideální. Soupeř hrající s nadšením stačil našemu profesorskému florbalu bez ochoty si ušpinit si ruce. Teď dáme chvilku pauzu a vrátíme se silnější. Díky soupeři.
59:59
Diváků bylo 72
59:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Začátek zápasu se nám vyvedl a zápas rozhodlo plno individuálních chyb, které ovlivnili další průběh zápasu. Děkujeme soupeři
57:58
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Běhounková, asistoval Tereza Sedláčková (5:9).
56:59
Vyloučen hráč Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
55:57
Součková schytala tvrdou střelu.
52:38
Hráčka hostí s č. 92 se pokouší trefit bránu ,ale marně .
49:00
Kratochvílová si připisuje první zákrok.
48:10
Jandátové chyběl kousek od trefení tyčky .
46:05
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Kristýna Jarešová (4:9).
46:05
Střídání brankáře. Nový brankář Anna Kratochvílová družstva SK Jihlava
45:02
Hráčka hostí s číslem 2 střílí vysoko nad .
44:39
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Benešová, asistoval Lenka Řezníčková (4:8).
42:49
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eliška Kučerová, asistoval Tereza Slavíková (4:7).
42:05
Vyloučen hráč Kristýna Jarešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
39:53
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová bez asistence (3:7).
38:23
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Lenka Řezníčková (3:6).
34:59
Krásný pokus Sedláčové končí marnou dorážkou, která směřuje těsně nad tyč.
33:01
Nikola Jandátová právě zblokovala nebezpečnou střelu.
30:40
Komentář K.Vondruškové : Na hřišti je k vidění dravost a bojovnost od obou týmů.
28:24
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Rozehnalová, asistoval Iva Váňová (3:5).
26:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Kristýna Gocová (2:5).
25:30
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Anna Miholová (2:4).
19:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Noemi Knapová (2:3).
17:00
Střela Sedláčkové končí vyražením .
16:09
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Jarešová bez asistence (2:2).
13:14
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Anna Běhounková (2:1).
13:14
Výborná střela z rozehry Kristýny Syslové,brankářka hostí se za míčkem jen ohlédla .
12:26
Miksová s přehledem vyráží střelu hostí.
11:46
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Kristýna Jarešová (1:1).
08:22
Střelu Elišky Kučerové brankářka Hradce se štěstím vyrazila .
05:12
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:44
Hráčka s číslem 37 střílí vysoko nad .
03:25
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eliška Kučerová bez asistence (1:0).
02:33
Střela Slavíkové končí zblokováním hráčky hostí.
01:31
Krásný zákrok Miksové.
00:01
Buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Lenka Řezníčková, Natálie Žídková, Noemi Knapová, Kristýna Gocová, Tereza Kautská
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Tereza Slavíková, Kristýna Syslová, Iva Váňová, Anna Běhounková