2:2
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - TJ Centropen Dačice 3:9
35. Ondřej Vyskočil, 41. Jan Horský, 49. Jakub Horský - 15. Vít Nosek, 23. Daniel Holeček, 26. Vít Nosek, 29. Vít Nosek, 31. Oldřich Pecha, 36. Vít Nosek, 40. Oldřich Pecha, 46. Filip Šlápota, 46. Vít Nosek; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Tomáš Cacek 10, Štěpán Vyskočil 15 - Lukáš Vacuška 24; po třetinách: 0:1, 1:6, 2:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Domácí: 14 Hosté: 12
59:59
Komentář hostujícího trenéra Černého: V zápase jsme ještě chtěli bojovat a zřejmě více jak soupeř. Statisticky se nám povedlo obhájit nejlepší obranu v této divizi a musím říct, že letos se nám hodně dařili přesilovky. Z chyb, které jsme letos udělali se poučíme a přijdeme silnější. Děkuji borcům za zápas a celou sezónu, soupeři také za hru a zase za rok.
59:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Po opatrném začátku se nám vůbec nepovedla druhá třetina, kde nedůraznou hrou nechali soupeře rozhodnout zápas. Děkujeme soupeři
56:49
Vyskočil také předvádí několik pěkných zákroků.
53:08
Domácí se nevzdávají a stále se snaží nějakým způsobem změnit skóre zápasu.
50:01
Vacuška předvádí další výborný zákrok hlavou.
48:28
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Michal Beránek (3:9).
46:30
Domácí se snaží ale hostující obrana funguje výborně.
45:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Oldřich Pecha (2:9).
45:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Tomáš Kubek (2:8).
42:07
Dalších pár pěkných střel od domácích hráčů.
40:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Tomáš Kasper (2:7).
40:13
Domácí přidávají už druhý gól na své konto. Pomalu ale jistě dotahují soupeře.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 3 Hosté: 14
39:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Vít Nosek (1:7).
38:54
Jirků dobře nahrál Kasperovi před bránu kde byl úplně osamocený, ale bohužel netrefil míček ideálně a z této příležitosti nic není.
36:23
Domácím se dnes prostě nedaří vymyslet nějaké zakončení které by udělalo větší rozruch před hostujícím gólmanem.
35:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Petr Stejskal (1:6).
34:29
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil z trestného střílení (1:5).
32:31
Domácím se zatím nedaří prostřelit Vacušku.
30:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Jan Sláma (0:5).
30:08
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Vyskočil družstva SK Jihlava
29:45
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
29:18
Domácí chodí do ostrých osobních soubojů, které ale rozhodčí trestá.
28:49
28:16
Vyloučen hráč Vít Jirků družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:44
Už i domácí tým si dokázal vytvořit slibné šance, které buď zlikvidoval Vacuška a nebo letěly mimo hřiště.
25:46
22:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Tomáš Kubek (0:2).
22:28
Holeček se dostal ke střele na středu hřiště a tuto příležitost ihned využívá. Posouvá tak svůj tým do dvou brankového vedení.
21:00
Nástup do druh´třetiny stejně rychlý jako do té první. Vidíme zatím kvalitní florbal plný dobrých příležitostí.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 10 Hosté: 8
17:26
Hra se přelévá ze strany na stranu a šance si vytváří oba týmy.
14:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Miloš Procházka (0:1).
14:39
Rozhodčí už měl přes minutu zvednutou ruku a chystal se vyloučit jednoho z domácích. V tu chvílí se ale balónku ujal Nosek a otevírá skóre dnešního zápasu.
12:40
Hosté prověřují domácího gólmana.
10:42
Rychlou rozehrávku a zakončení likviduje Vacuška.
09:05
Dačicím se po dobré kombinaci podařilo zakončit. Balón však letí pouze kolem tyček.
08:12
Nyní i hosté pohrozili u domácího gólmana.
06:13
Domácí hráči se vůbec nebojí chodit do ostřejších soubojů. Rozhodčí jim však tyto zákroky nekompromisně pískají.
04:46
Domácí tým má momentálně teď více ze hry.