3:2
- : -
SK Jihlava

Hornets Brno ZŠ Horní - SK Jihlava 5:6
18. Ondřej Krejčí, 23. Vincent Drápal, 42. Patrik Fabián, 43. Jakub Matula, 48. Jakub Matula - 6. Ondřej Vyskočil, 15. Michal Beránek, 20. Jan Beránek, 31. Jan Horský, 51. Jan Beránek, 60. Jan Horský; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 18 - Štěpán Vyskočil 24; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:2;
60:00
Střely po 3.třetině- Hornets -13, Jihlava - 10
60:00
Komentář trenéra hostí Komnedy: Po opatrném začátku se dostali dobře do hry a díky tomu dokázali jít do vedení. Nevydařený vstup do třetí třetiny, kde nedůslednou hrou nechali soupeře otočit skóre. Výborné odehraný závěr zápasu. Děkujeme soupeři
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Dnes jsme nebyli dobře připraveni a zápas nám nevyšel. Pomalé tempo na začátku utkání se s námi vezlo po celý zápas. Vyšel nám vstup do třetí třetiny, ale to bylo dnes proklatě málo. Ve spoustě aspektů hry jsme dnes propadli. Zasloužená porážka, děkujeme soupeři za lekci.
60:00
59:52
Timeout SK Jihlava
59:38
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jan Beránek (5:6).
59:38
Vyloučen hráč Jan Beránek družstva SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
57:03
Vyloučen hráč Vít Zápotočný družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
53:58
Trestné střílení družstva SK Jihlava neproměnil Jan Beránek.
53:58
Beránek J. si položil Limberga ale pak netrefil prázdnou kasu.
50:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Štěpán Vyskočil (5:5).
50:57
Beránek zapnul turbo, přeloboval Limberga a vyrovnává stav utkání.
50:20
Růžičkovi by to tam dneska už mohlo spadnout střílí fakt dobře ale Vyskočil výborně chytá.
47:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (5:4).
47:35
Do třetice Matula-Fabián a Horneti otáčejí vývoj utkání.
47:20
Jihlava hrozí z brejků.
44:41
Vyloučen hráč Vít Zápotočný družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:41
První přesilovka pro Hornety!
44:20
Matula netrefuje prázdnou bránu....
42:23
A máme vyrovnáno a zasloužila se o to dvojice Matula-Fabián!
42:22
41:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (3:4).
41:14
Proběhla rošáda v sestavě Hornets a hned to končí gólem
40:01
Začíná nám 3. třetina a Horneti hned po buly ohrožují bránu hostí.
40:00
40:00
Střely po 2.třetině, Hornets - 6, Jihlava - 3
40:00
Hodnocení 2.třetiny, bránu tady trefovat nikdo neumí a Horneti spálí co můžou.
40:00
O pauze nám tady probíhá soutěž v trefování prázdné brány, doufám že se Horneti nechají inspirovat v úspěšnosti střelby a taky něco trefí.
40:00
39:35
Vyskočil teď ukazuje svoje kvality v práci na velkým brankovišti.
38:20
Odložilík dobře pod tlakem rozehrál útok který ale gólem opět nekončí.
36:20
Brejky, brejky a zase brejky na obou stranách většinu z nich zlikvidují buď sami hráči a nebo dobře chytající gólmani,
30:30
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Ondřej Vyskočil (2:4).
30:30
Horský nabral rychlost oběhl Kučeru a střelou na zadní překonal Limberga.
28:00
Limberg zasahuje a zlikvidoval únik Beránka M.
25:50
Horneti zvyšili akitvitu mají jednu šanci za druhou. Matula z voleye sám před gólmanem akorát nad.
24:50
Horneti stahují na 2 lajny.
22:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Patrik Fabián (2:3).
22:18
Drápal nasadil Vyskočilovi gajdy a snižuje na rozdíl 1 branky.
21:54
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Jakub Matula.
21:54
Matula gološe hostí při nájezdu nevymíchal.
20:01
Začíná nám druhá třetina Horneti musí dotahovat dvougólové manko a začínáme přesilovkou pro JIhlavu.
20:00
20:00
Střely v první třetině, Hornets-10, Jihlava-11.
20:00
Hodnocení první třetiny, Horneti jsou nedavači a obrany obou týmu vypadaj jak Ementál.
20:00
19:59
Vyloučen hráč Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
19:18
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Martin Štoll (1:3).
19:18
Nahoru dolů, šance na obě strany Horneti nedávaj ale Beránek v přečíslení nádherně trefuje zadní tyč a zvyšuje na 3:1.
18:00
Horneti konečně proměňují svoji šanci, kombinace Matula -> Krejčí končí v brance hostí.
17:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Jakub Matula (1:2).
15:40
Horneti spalují další gólovou šanci.
14:34
Beránek M. v přesilovce vymetl víko a zvýšuje na 2:0
14:33
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Horský (0:2).
14:15
Limberg zasahuje!
13:27
Vyloučen hráč Jan Slavíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
13:27
První přesilovka zápasu pro JIhlavu.
11:05
Krejčí trefuje tyčku!
10:02
První destiminutovku byli ve znamení děravých obran na obou stranách, akčnější a nebezpečnější jsou zatím hráči JIhlavy.
06:06
Horneti opět laxnější v obraně a Limberg likviduje již 3. individuální průnik Beránka J.
05:06
Vyskočil s Mopilsem teď předvedli dobré rychlostní přečíslení a otevírají stav utkání.
05:05
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Mojmír Mopils (0:1).
02:50
Horneti ti teď laxní v obranně, zasahuje Limberg.
01:05
Růžička z obranné pozice dvakrát ohrozil Vyskočilovu svatyni ale golman zakročil.
00:09
Úvodní sekundy pro Jihlavu, a hned ohrožení LImberga.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Jan Beránek, Vít Zápotočný, Michal Strejček, Martin Štoll, Michal Beránek
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Jakub Matula, Vincent Drápal, Ondřej Krejčí, Michal Odložilík, Patrik Fabián
00:00
Vítejte u sledování onlinu z 21.kola Divize D. Dnešními soupeři jsou domácí Hornets Brno a SK Jihlava. Minulé střetnutí těchto dvou týmů přineslo gólové hody, a rozuzléní utkání přineslo až prodloužení ve kterém vítězství ukořistili Horneti.