2:0
1:3
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - FBC Slušovice 6:4
5. Martin Volek, 14. Jakub Suchý, 15. Jan Kramář, 16. Marek Netolička, 23. Jan Kramář, 32. Jakub Suchý - 14. Miroslav Šefl, 32. Pavel Gerža, 41. Miroslav Šefl, 43. Marek Matůšů; rozhodčí: Petr Stoklásek - Vu Pham Anh; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Martin Hřib ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 1:3;
45:00
42:27
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
42:27
Vyloučen hráč Dominik Mikulášek družstva FBC Slušovice na 2 minuty za hrubost.
42:14
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Marek Matůšů, asistoval Tomáš Sousedík (6:4).
40:23
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Miroslav Šefl bez asistence (6:3).
38:28
Vyloučen hráč Lukáš Pořický družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za držení.
31:46
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Pavel Gerža, asistoval Tomáš Sousedík (6:2).
31:31
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Jiří Kabeláč (6:1).
30:00
30:00
27:34
Vyloučen hráč Marek Netolička družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:37
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Jakub Suchý (5:1).
20:15
Vyloučen hráč Tomáš Pavelka družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za hrubost.
15:24
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Marek Netolička bez asistence (4:1).
15:00
15:00
14:54
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Tomáš Pavelka (3:1).
13:51
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil Miroslav Šefl, asistoval Jaromír Kratina (2:1).
13:24
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Daniel Hás (2:0).
13:17
Trestné střílení družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí neproměnil Jakub Suchý.
06:01
Trestné střílení družstva FBC Slušovice neproměnil Tomáš Sousedík.
04:14
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Martin Volek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stoklásek a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slušovice:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Martin Volek, Lukáš Pořický, Milan Pobořil, Dominik Volek, Jiří Mužík