1:4
1:1
- : -

K1 Florbal Židenice - FBC Sokol Ivanovice na Hané 3:7
12. Marcel Lázók, 18. Petr Bednář, 45. Jan Duda - 3. David Hedvík, 13. Dominik Papp, 24. Lukáš Skácel, 26. David Hedvík, 28. Jan Kramář, 30. Roman Skácel, 42. Lukáš Skácel; rozhodčí: Martin Pivoda - David Poliak; vyloučení: 4:5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Streit ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:1;
45:00
44:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jan Duda, asistoval Filip Zelníček (3:7).
44:37
Vyloučen hráč Tomáš Tauchman družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hra na zemi.
42:08
Vyloučen hráč Tomáš Tauchman družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost.
42:08
Vyloučen hráč Filip Zelníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
41:13
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval Jan Kramář (2:7).
39:42
Vyloučen hráč Roman Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování.
39:42
Vyloučen hráč Jiří Picka družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
39:02
Vyloučen hráč Marcel Lázók družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
30:17
Vyloučen hráč Vojtěch Bartošek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:11
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Roman Skácel, asistoval Aleš Tvrdý (2:6).
27:13
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jan Kramář, asistoval Dominik Papp (2:5).
25:30
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Lukáš Skácel (2:4).
23:42
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval David Hedvík (2:3).
23:11
Vyloučen hráč Michal Havlíček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
17:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Ondřej Řezníček (2:2).
15:00
15:00
13:14
12:32
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval Jan Kramář (1:2).
11:06
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Marcel Lázók, asistoval Ondřej Řezníček (1:1).
02:56
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Tomáš Tauchman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pivoda a David Poliak.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Pavel Streit; hráči v poli: Jan Duda, Filip Zelníček, Marcel Lázók, Petr Bednář, Ondřej Řezníček