6:1
2:0
- : -

FbC Floorbee Orel Uherský Brod - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 9:3
1. Ondřej Bartoš, 22. Lukáš Gofroň, 22. Vít Beníček, 23. Vít Beníček, 23. Vít Beníček, 26. Vít Beníček, 28. Ondřej Bartoš, 34. Vít Beníček, 36. Ondřej Bartoš - 3. Jan Kramář, 8. Jiří Mužík, 28. Jiří Mužík; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jaromír Ručka ? - Denis Bija ?; po třetinách: 1:2, 6:1, 2:0;
45:00
40:31
Vyloučen hráč Jakub Suchý družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
35:43
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Daniel Kašný (9:3).
33:11
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Miloslav Chovanec (8:3).
30:00
30:00
27:37
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík, asistoval Milan Pobořil (7:3).
27:10
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Karel Semela (7:2).
25:27
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Lukáš Uher (6:2).
22:31
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček bez asistence (5:2).
22:15
21:56
Vyloučen hráč Ondřej Bartoš družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
21:41
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Michal Kment (3:2).
21:05
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Lukáš Gofroň, asistoval Daniel Kašný (2:2).
20:18
Vyloučen hráč Pavel Hons družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
07:55
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík, asistoval Dominik Volek (1:2).
06:20
Vyloučen hráč Jiří Kabeláč družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
02:57
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Daniel Hás (1:1).
00:50
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Tomáš Pavelka, Jan Kramář, Jakub Suchý, Jiří Kabeláč