1:2
2:1
- : -

VSK VUT Skurut Hai Brno - Bulldogs Brno B 3:3
24. Radek Novák, 40. Michal Repko, 42. Radek Novák - 17. Tomáš Weiser, 19. Jan Hušek, 34. Jan Šimeček; rozhodčí: Pavel Rýznar - Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Bohumír Fajt ? - Jan Bína ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1;
45:00
41:36
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Tomáš Fanta (3:3).
39:03
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Radek Novák (2:3).
35:57
Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
35:57
Vyloučen hráč Richard Šulc družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za hrubost.
33:06
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Šimeček, asistoval Daniel Galanský (1:3).
30:00
30:00
23:29
18:05
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Hušek, asistoval Jan Przeczek (0:2).
16:36
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Tomáš Weiser, asistoval Jan Hušek (0:1).
15:00
15:00
14:41
Vyloučen hráč Michal Repko družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Jan Bína; hráči v poli: Richard Šulc, Daniel Galanský, Jan Šimeček, Michal Weiser, Jan Frydrych