3:1
4:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Ivanti Tigers Jižní Město 9:6
20. Michaela Mlejnková, 20. Viktória Grossová, 25. Michaela Mlejnková, 37. Paulína Hudáková, 38. Nela Kapcová, 47. Nela Kapcová, 48. Michaela Mlejnková, 48. Veronika Káčová, 55. Paulína Hudáková - 3. Kateřina Kovaříková, 8. Kateřina Fousová, 14. Simona Pálková, 31. Simona Pálková, 58. Nikola Hermannová, 59. Nikola Hermannová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4 + Alena Zuzaníková (OST) 5:2; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 22 - Kristýna Karli 19; po třetinách: 2:3, 3:1, 4:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Ostrava 8 - Tigers 12
60:00
Komentář k utkání hostujícího asistenta trenéra Lukáše Netrefy: Na skvělý úvod zápasu se nám bohužel nepovedlo navázat, druhá třetina byla dost otevřená, ale třetí se nám nepodařilo zastavit produktivní sílu Ostravy a po tvrdém a kvalitním zápase FBC bere 3 body. Děkujeme a gratulujeme soupeři k výhře.
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Jakuba Robenka: Zápas hodný play-off. Stál proti Nám dnes kvalitně připravený soupeř a hlavně jejich juniorská lajna dokazuje, že jsou velký příslib pro český florbal. My jsme předvedli katastrofální začátek, ale morál v oslabeních a kvalita, do které jsme dokázali přepnout v průběhu zápasu udělala ze zápasu parádní podívanou. Děkujeme
60:00
58:31
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Eliška Chudá (9:6).
58:31
Pravý horní roh z pohledu pořadatelů byl krásně vymeten.
57:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Kateřina Kovaříková (9:5).
57:07
Pravý horní roh z pohledu pořadatelů byl krásně vymeten,
54:03
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (9:4).
54:03
Skoro nahozený balónek, ale Karli nic neviděla přes klubko hráček před sebou a P. Hudáková zvedá ruce nad hlavu.
53:45
Tak jak se v první třetině Tigers mohlo spolehnout na Karli, teď Ostravu drží hlavně Tomšová.
52:08
Ivanti přechází na osobní obranu.
51:23
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
50:45
Tomšová teď předvádí opravdu důležité zákroky.
47:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Karin Vavrečková (8:4).
47:41
Hezky pod ručku, není co řešit, 8:4.
47:12
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
47:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Denisa Kotzurová (7:4).
47:12
Nááááááááááááááááááááááádhernou akci Ostravy zakončuje přesně Mlejnková.
46:43
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (6:4).
46:43
Utkání se velmi přiostřuje.
45:40
Káčová už střílela do odkryté branky, ale z nepochopitelných důvodů tam ten míček neskončil.
45:24
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
43:50
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:50
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:15
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, zřejmě se bude jednat o nepovolenou vzdálenost.
41:43
Teď už to bylo o něco přesnější, avšak střela Kotzurové skončila na tyči.
40:55
P. Hudáková doručila krásnou přihrávku přes celou šíři hřiště Kotzurové. Druhé jmenované chybělo lepší zakončení.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Ostrava 9 - Ivanti Tigers 6
40:00
37:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Kotzurová (5:4).
37:57
Žabičku poslala Kotzurová přes celou obranu na Kapcovou, která z voleje zatlouká hřebík do pražské svatyně.
36:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Nela Kapcová (4:4).
36:25
Kapcová rychle rozehrála standardní situaci z rohu hřiště přesně na Hudákovou, která se nemýlí a srovnává stav utkání.
33:23
Tlak hráček z Jižního Města zatím nevede k výraznější šanci.
31:36
Až na jeden inkasovaný gól se zatím ostravské holky drží.
30:05
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Veronika Balejová (3:4).
29:36
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 5 minut za sekání.
29:36
Nešťastný úder holí do hlavy soupeřky a Zuzaníková si jde odsedět pětiminutový trest.
28:03
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
28:03
K. Hudáková se až moc opřela do jedné z hostujících hráček.
26:58
Na malém brankovišti Tigers byla faulována Pastušková. Ostrava má úder v nebezpečné blízkosti hostující branky.
24:34
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Paulína Hudáková (3:3).
24:34
Přesně v době, kdy vypršel trest Kapcové se Mlejnková dostala do úniku a nekompromisně zavěšuje pod horní tyč!
22:34
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
22:34
Neštěstí ve štěstí. Kapcová se ocitla sama proti Karli. Blafák Kapcové dokázala Karli pokrýt. Kapcová se ještě snažila dorazit své zakončení, neboť to vypadalo, že Karli nemá míček zcela pod kontrolou. Při dorážce však Kapcová svou holí zasáhla Karli do masky a tak následuje vyloučení.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Ostrava 11 - Ivanti Tigers 10
20:00
19:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Viktória Grossová, asistoval Veronika Tomšová (2:3).
19:57
Dlouhý výhoz Tomšové zužitkovala přesnou střelou Grossová.
19:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Nela Kapcová (1:3).
19:24
Hluchou pasáž ukončuje po krásné kombinaci domácích hráček Mlejnková.
15:43
Z bezprostřední blízkosti se Kotzurová opírá do míčku a Karli zázračným zákrokem opět chytá.
15:07
Úplně prázdnou branku minula Trojánková.
13:54
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Lucie Řezáčová (0:3).
13:54
Z pravého až k levému mantinelu se proběhla Pálková s míčkem na holi. A pak míček poslala na zadní klacek.
13:00
Třetí lajna Ostravy se dostává do hry.
11:02
Káčová se proháčkovala až do střelecké pozice. Hostující brankářka se ale velmi dobře vyspala na dnešní zápas.
09:15
Ve velké šanci na středu obrané poloviny Tigers se ocitá Kapcová. Hosty zachraňuje až zákrok Karli.
08:15
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
07:52
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Dominika Steinbachová (0:2).
07:52
Z brejku a na vzdálenější tyčku se prosazuje Fousová.
07:24
Z bezprostřední blízkosti se snažila Hyršlová ohrozit branku FBC. Tomšová se však vyznamenala.
06:14
Hermanová svým projektilem málem zlomila břevno ostravské branky.
05:10
Tvrdá střela Šebestové končí na hrudi domácí gólmanky.
03:47
Káčová vybídla Grossovou ke skórování. Karli ale předvedla ukázkovou robinsonádu.
03:26
Po důležitém zákroku Tomšové se hra přelila na druhou stranu a Kapcová měla na holi vyrovnávací gól.
02:05
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (0:1).
02:05
Celkem snadná práce pro Kováříkovou. Míček uklízela do prázdné branky pro přihrávce Chudé.
01:52
Kotzurová jednoruč nedoručila míček do branky Tigers.
00:56
Vysoká hokejka Fousové volala po vyšším trestu než jen po trestném úderu.
00:01
Úvodní buly dopadlo lépe pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Veronika Balejová, Markéta Baťková, Vanda Šnajberková, Lucie Řezáčová, Simona Pálková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Markéta Vrlíková, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková, Nela Kapcová