1:1
3:2
- : -

Prague Tigers - FBC Kutná Hora  6:4
16. Martin Boušek, 19. Čeněk Kašpar, 36. Vítězslav Matěj, 41. Dominik Vorlíček, 51. Čeněk Kašpar, 53. Filip Rulíšek - 20. Jan Martínek, 32. Petr Listík, 50. Lukáš Staňo, 52. Jan Dus; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 3:5; využití: 1:2; diváků: 86; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 17 - Bohuslav Bochníček 45; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:2;
60:00
Střelecké pokusy ve třetí třetině: Tigers 25:6 Kutná Hora.
60:00
Ohlas trenéra hostů: Zápas byl hodně vyrovnaný. Oba týmy předvedli kvalitní výkon. Zápas jsme si prohráli prakticky sami. Mnoho oslabení nás stálo spoustu sil, chyběla nám střelba, nebyli jsme důrazní v koncovce. Děkujeme soupeřům, divákům, rozhodčím.
60:00
Ohlasy trenéra domácích Davida Vorlíčka: Velmi vyrovnané utkání ve fér duchu. Po celý zápas jsme byli aktivnějším týmem. Soupeř nám dělal problémy napadáním, které jsme postupem času dokázali překonat. Jen díky našim faulům se dostali zpět do zápasu. Myslím, že body zůstaly zaslouženě v Čako aréně. Díky soupeři a divákům a přejeme šťastnou cestu!
58:58
Vyloučen hráč Dominik Vorlíček družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
58:13
Po střele z větší dálky musel zasahovat Hlava.
57:37
I nadále drží domácí míček.
57:13
Tigers kombinují a drží míček. Ke střele se vyloženě nehrnou, ale dá se to pochopit.
56:41
Vyloučen hráč Jiří Petrásek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
56:15
Vorlíček v tutové šanci po přihrávce Bouška orazítkoval tyčku!
55:56
Napínavé utkání vstupuje do své koncovky a Kutná Hora bude muset zabrat,aby s výsledkem ještě něco udělala.
55:24
Kutná Hora je na útočné polovině a kombinuje.
54:28
Bochníček předvedl další parádní zákrok a vychytal střelce Tigers!
52:44
Tigers opět odskakují do dvoubrankového vedení! Rulíšek obešel tři hráče a z otočky vystřelil. Jeho ránu nevědomky tečoval obránce do své branky.
52:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Andrej Svatoš (6:4).
51:33
Kutnohorští přece jen dávají další branku z přesilovky a opět snižují na rozdíl jedné branky.
51:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Václav Rejna (5:4).
50:46
Kašpar se prosazuje ve vlastním oslabení a Boušek na trestné lavici mohutně slaví!
50:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Vojtěch Řádek (5:3).
49:40
Vyloučen hráč Martin Boušek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
49:32
Z přesilové hry se nakonec Kutná Hora prosazuje a rozdíl ve skóre je už jen o jednu branku.
49:31
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Jiří Schwarz (4:3).
48:46
Tak nakonec se hosté prosazují, ale branka jim není uznána! Zřejmě nějaký faul před brankou.
48:33
Tigers zatím brání výborně a Kutná Hora se k ničemu nedostala.
47:49
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
47:27
Tlak Kutné Hory narůstal, ale Tigers se ubránili a mohou do útoku.
46:42
Timeout FBC Kutná Hora
45:58
Další šance Tigers končí opět na výborně chytajícím Bochníčkovi!
45:38
Tůma nahrával před branku, ale jeho nahrávka byla zablokována.
45:00
Tlapa se před brankou dokázal otočit a vystřelit, ale Bochníček byl opět připraven.
44:12
Rulíškova rána byla sražena vysoko nad.
43:30
Kutnohorští nyní hrají na loby, které jim zatím vychází a dostávají se tak do střeleckých příležitostí.
43:15
Jan Dus se dostal do dobré šance, ale branku Hlavy netrefil.
42:38
Tlapova rána ze středu hřiště neměla přesnost.
41:44
Hosté měli velké štěstí! Řádek trefil nejprve helmu Bochníčka a od ní se míček odrazil do tyčky a poté ven z branky!
41:26
Rulíškovu střelu do teploměru pokryl Bochníček a drží svůj celek ve hře.
40:41
Tak přece jen existuje spravedlnost! Tigers sice přišli o branku sporným momentem, ale vzápětí dostali k dispozici trestné střílení! Toho se ujal Vorlíček, který vykoupal Bochníčka a zvyšuje na 4:2!
40:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček z trestného střílení (4:2).
40:13
Tigers právě vstřelili branku,ale rozhodčí tento gól neuznává, protože jednoznačně neviděl míček za čárou. Sporný moment.
40:00
40:00
Střelecké pokusy ve druhé třetině: Tigers 18:7 Kutná Hora. Střelecké pokusy celkem: Tigers 36:15 Kutná Hora.
40:00
39:13
Kutná Hora kombinuje na závěr třetiny a pokouší se o vyrovnání.
38:26
Boušek byl v rohu faulován a Tigers zůstanou u míčku.
38:02
Skvělá rána Horáka letěla do pravého rohu, ale Bochníček vytáhl ještě lepší zákrok!
37:50
Boušek vystřelil z pravé strany, ale minul branku.
37:13
Petrásek držel hodně dlouho míček na své holi a získal cenné vteřinky pro svůj tým.
36:16
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
35:37
Tigers jdou opět do vedení! Rulíšek poslal parádní nahrávku přes všechny obránce na Matěje, který zakončil do prázdné branky!
35:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Filip Rulíšek (3:2).
35:25
Vyloučen hráč Ondřej Spurný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
33:50
Řádek dostal hezkou krosovou nahrávku, ale skákající míček nedokázal umístit do branky.
33:29
Chalupa sekl Hlavu do ruky a následně je hra přerušena. Hlava se nechává ošetřit.
32:35
Horák se vydal napadat a dostal se i ke střele, která letěla těsně vedle.
31:32
V Čakovicích se začíná od znovu! Hampl poslal nahození před branku, které tečoval za Hlavu Listík.
31:31
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Martin Hampl (2:2).
30:44
Střela Zmrzlíka byla za pomoci obránce sražena nad branku.
30:41
Rulíšek svým dobrým pohybem vybojoval míček.
29:38
Tigers i nadále kontrolují hru a snaží se o vstřelení další branky. Kutná Hora spoléhá na chybu v obraně nebo rychlé brejky.
28:26
Tůma vybojoval míček a vyslal Vorlíčka do šance, ale toho vychytal opět Bochníček!
27:52
Zahumenský pálil z ostrého úhlu do boční sítě.
27:15
Rulíškova tvrdá rána byla zablokována.
26:43
Rychlá akce domácích skončila nepřesným zakončením.
25:58
Ureš vystřelil z půlky a jeho tečovaná rána skončila na břevnu.
25:36
Vyloučen hráč Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
24:40
Řádek se proběhl po celém hřišti a vybojoval na sebe drobný faul.
24:13
Kutná Hora se po delší době dostala do útoku a má rozehrávku z rohu.
23:37
Tigers jsou i nadále aktivnější a kombinují na útočné polovině.
22:16
Hosté jsou v plném počtu, ale jsou i nadále pod tlakem.
21:38
Rulíškova rána z první se nevešla mezi tři tyče.
20:37
Tigers kombinují v přesilové hře, ale ke střeleckému pokusu se zatím nedostali.
20:00
20:00
Střelecké pokusy Tigers 18:8 Kutná Hora.
20:00
19:59
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:07
A máme sníženo! Z ničeho nic se hosté prosazuje a snižují na 2:1.
19:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Martínek, asistoval Václav Rejna (2:1).
18:25
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Kašpar vystřelil od levého mantinelu a trefil se přesně pod víko!
18:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Filip Rulíšek (2:0).
17:09
Matěj luxusně trefil míček ze vzduchu, ale jeho rána orazítkovala pouze výstroj Bochníčka.
15:23
Máme tu první branku zápasu! Ureš vytáhl míček od své branky a poslal po mantinelu Bouška. Ten se dostal do střelecké pozice a zamířil přesně na zadní tyč!
15:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Tomáš Ureš (1:0).
14:38
Hra se přelévá ze strany na stranu a po velké šanci domácích se do brejku dostali hosté, jenže v závěrečné fázi nedokázali ani vystřelit.
13:14
Řádek hledal z rohu Kašpara před brankou, ale míček se k němu nedostal.
12:05
Domácí kombinují na polovině Kutné Hory, ale ke střele se nemohou prokombinovat.
10:44
Nejprve Rulíšek a poté Kašpar měli velké šance na otevření skóre,ale Bochníček je skvěle vychytal!
09:57
Chalupa vystřelil z poloviny hřiště a Hlava musel zasahovat.
08:56
Tůma zastavil brejk kutnohorských a z následného brejku Tigers jsme se střely taktéž nedočkali.
08:13
Hosté se dostali k brance domácích, ale nepřesnou rozehrávkou se o střeleckou možnost připravili.
07:26
Svatoš oslovil Řádka, ale tomu ke střele z první chybělo o něco více štěstí, protože mu míček přeskočil čepel.
06:59
Dobré napadání Tigers přineslo úspěch a domácí získali míček.
05:22
Řádek vystřelil z úhlu a Bochníček zasahuje ramenem. Brankář Kutné Hory se rozhodně nenudí.
04:47
Nepřesná rozehrávka Tigers skončila až u Bochníčka.
04:06
Vorlíček pálil ze středu hřiště po přihrávce Bouška a Bochníček musel opět zasahovat.
03:41
Kutná Hora se dostala do přečíslení dva na jednoho a Hlava musel zasahovat!
03:25
Řádek kombinoval s Kašparem, ale ke střele se nedostali.
02:48
Kutnohorští dostali míček do branky, ale pomohli si faulem, a tak branka neplatí.
02:17
Ureš si vyběhl na střed a před brankou clonil Tůma, ale brankář hostů si míček našel a dokázal ho vyrazit.
01:42
Další kombinace kutnohorských florbalistů skončila nepovedenu přihrávkou.
01:05
Střelecký pokus jednoho z obránců Kutné Hory letěl hodně vedle branky.
00:37
Tigers se nyní zmocnili míčku a oba celky střídají.
00:05
Úvodní vhazování vyhráli hosté a začínají jako první s kombinací.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Václav Rejna, Jiří Petrásek, Jan Dus, Jan Martínek, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Tomáš Ureš, Jiří Horák, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek