1:4
0:1
- : -

DDM Dynamo Teplice - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:5
10. Tomáš Kratochvíl, 39. Jiří Czerwenka - 21. Jan Švejda, 22. Dalibor Nigrin, 25. Richard Klíma, 34. Jakub Záň, 41. Dalibor Nigrin; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - David Vosála; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jakub Podlucký 22 - Tomáš Šimek 33; po třetinách: 1:0, 1:4, 0:1;
60:00
Komentář vedoucího hostů pana Richarda Klímy: "Pěkné utkání nahoru-dolů ve skvělé atmosféře. Děkujeme všem."
60:00
Komentář trenéra domácích, Pavla Podluckého: "Škoda nekoncentrace na začátku druhé třetiny, jinak super vyrovnaný zápas s celkem, od kterého jsme v prvním vzájemném střetnutí schytali debakl."
60:00
56:37
Pohledná akce domácích na konci přesilové hry byla zakončena velmi přesnou křížnou přihrávkou, zakončující útočník však nabídnutou příležitost nevyužil.
55:00
Dynamo opět hrozí z přesilové hry! Povedená střela Pavla Houdy však pouze orazítkovala břevno a odrazila se vysoko nad branku hostů.
54:21
Vyloučen hráč Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování.
53:37
Školácká chyba v podání rozehrávky Dynama málem skončila za zády brankáře! Z nepřehledné situace však těží domácí a pokus likvidují!
51:46
Vinohrady nyní napadají rozehrávku domácích ve dvou útočnících, což domácí obraně činí nemalé potíže. I přesto se však domácí dostávají do několika šancí, se kterými si musel poradit až gólman hostů!
50:48
Hráči Dynama byli nyní velmi aktivní při napadání! Brankáři domácích vypadl balon z ruky, následná dorážka však požadovaný výsledek nepřinesla!
49:08
Dynamu se nyní daří uklidnit hru a zakládat útoky. Vinohrady se snaží odpovídat rychlými výpady, které však obrana domácích zneškodňuje.
46:51
Vinohrady v plném počtu opět přebírají iniciativu! Všechny pokusy zatím gólman domácích pohotově kryje.
44:32
Hráči Dynama mají nyní šanci snížit z přesilové hry! Vinohrady je však dosud k ničemu vážnému nepouští.
44:00
Vyloučen hráč Jan Prošek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
40:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin bez asistence (2:5).
40:00
40:00
39:59
Stav střel po druhé třetině je 14:10.
39:59
Druhá část se více vydařila hráčům Vinohrad. Těm se po většinu třetiny dařilo držet balon na čepelích a kontrolovat tak tempo hry. Změna přišla až v závěru hrací části, kdy se domácím vydařila přesilová hra!
38:25
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Tomáš Kratochvíl (2:4).
38:08
Dynamo zahajuje svou druhou přesilovou hru. Tentokrát o poznání úspěšnější než v první třetině!
37:06
Vyloučen hráč Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání.
36:06
Dynamo nyní narušilo hru Vinohrad a dostalo se k další pěkné akci, na jejímž konci stál Vojtěch Strejcovský! Ani tento pokus však za záda brankáře Vinohrad nepropadl.
33:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Lukáš Chvátal (1:4).
32:16
Na povedenou sérii zákroků domácího brankáře navazoval slibný únik útočníků Dynama. I tento pokus však zůstává nevyužit.
28:35
Vinohrady dohání nízký stav střel na branku z první hrací části. Útočníci se nyní pokouší ohrožovat branku domácích i z velmi obtížných situací.
24:50
Hráči Dynama nyní nestačí na tempo Vinohrad. Situace se tak oproti první hrací části zcela otáčí. Dynamo si zatím vypracovalo jen několik slibných šancí, kterým však scházelo důraznější zakončení.
24:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Marek Mikeš (1:3).
21:33
Hosté vstoupili do druhé třetiny aktivněji. Po dvou vstřelených gólech se jim dále daří kontrolovat hru a vypracovávat si další slibné šance.
21:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Jan Švejda (1:2).
20:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Michal Vlk (1:1).
20:00
20:00
19:59
Po první třetině je stav utkání 1:0. Zápas se nesl v nepříliš vysokém tempu. Změna přišla po vstřelení první branky, na což hosté zareagovali zvýšenou aktivitou a napadáním rozehrávky.
19:59
Stav střel po první třetině je 13:8.
18:59
Perfektní robinsonádu teď předvedl brankář domácích! Útočníci Vinohrad se odhodlali k velmi pohledné střele, kterou brankář efektně vyráží!
17:14
Obrana domácích zatím s přehledem zvládá neostré výpady hostů. V počtu nebezpečných akcí zatím Dynamo vede.
16:20
Další slibnou akci Dynama překazilo špatné zpracování a slabá střela doprostřed branky.
15:00
Dynamo ve své první přesilovce příliš přesvědčivě nepůsobilo. Hráči Vinohrad velmi aktivně napadali rozehrávku, čímž domácím zcela znemožnili ohrozit brankáře hostů.
13:09
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení.
12:23
Hráči Vinohrad se snaží přes své obránce hru uklidnit a dostat pod kontrolu. Většina pokusů však končí ve středním pásmu.
11:08
Po prvním vstřeleném gólu se hra opět zrychluje. Dynamo přešlo do vyššího tlaku na obránce Vinohrad, kteří doposud diktovali tempo hry.
09:54
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Jiří Günther (1:0).
06:09
Hra postupně získává na obrátkách! Dynamo hrozí z dlouhých přihrávek na vysunutého útočníka. Vinohrady však jejich pokusy úspěšně likvidují a hrozí z rychlých protiútoků.
03:50
Další slibný útok Dynama, další slabé zakončení, které brankář s přehledem kryje. Hra je zatím spíše statická, oba týmy vyčkávají na chybu soupeře.
01:57
Brankář Dynama dlouhým výhozem našel útočníka, který se tak dostal do slibného uvolnění. Obrana Vinohrad si však i s tímto pokusem zkušeně poradila!
01:15
První větší šance hráčů Dynama Teplice končí střelou vysoko nad brankou vinohradského brankáře!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Marek Mikeš, Dalibor Nigrin, Jan Švejda, Michal Vlk, Richard Klíma
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Marek Šnobr, Pavel Houda, Jiří Czerwenka, Tomáš Kratochvíl, Jiří Günther