5:1
4:1
- : -

Prague Tigers - FLORBAL JABLONEC 11:2
3. Dominik Vorlíček, 20. Martin Boušek, 23. David Navrátil, 25. Filip Rulíšek, 27. Tomáš Ureš, 30. Filip Rulíšek, 36. Radim Tůma, 41. Tomáš Ureš, 49. David Navrátil, 52. David Koudelka, 53. Martin Boušek - 39. Jan Mikula, 58. Petr Frkala; rozhodčí: Milan Baloun - Václav Killar; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Pavel Dundr 20 - Denis Kopecký 49; po třetinách: 2:0, 5:1, 4:1;
60:01
Ohlasy trenéra hostů Javůrka: "Již před zápasem bylo jasné, že se střetnou dva týmy, z nichž jeden bude tvořit a druhý se bude snažit co nejvíce bořit. Do zápasu jsme vstoupili odhodlaně, soupeř měl jasnou převahu, ale my jsme dokázali vzdorovat kompaktní obranou. Trochu nás nalomila branka do šatny,. Byť jsme do druhé třetiny vstoupili s jasnými instrukcemi, nedokázali jsme je dodržovat a ze zápasu jsme na 5 minut zcela vypadli.
60:00
. Pak už jsme jen upírali zraky ke konci zápasu, abychom nedostali kotel. I přes jednoznačné a naprosto zasloužené vítězství domácích musím pochválit svůj tým, který snad poprvé v sezoně předvedl maximálně týmový výkon a nikdo nemyslel na individuální prosazení se. Bylo to dobré. Soupeři gratuluji a smekám před florbalovými kvalitami, přeji hodně štěstí do budoucna."
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Tigers 18:6 Jablonec
60:00
Ohlasy trenéra domácích: Dnešní utkání bylo velmi těžké a to hlavně se prosadit gólově neboť Jablonec přijel betonovat v šesti lidech. Jejich hra neměla nic společného s florbalem. Spíš jsem si připadal jak na US Open v odpalování balonků vzduchem. Klukům díky za jednoznačný zápas! Jablonci přeji šťastnou cestu.
60:00
58:26
Jablonec opět vyhazuje na zakázané uvolnění..
57:35
Mikula s Frkalou se dnes podíleli na obou brankách hostujícího celku.
57:15
Jablonec dává další branku, který upravuje skóre na 11:2.
57:14
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala, asistoval Jan Mikula (11:2).
56:00
Ureš útočil na hattrick, ale Kopecký jeho střelu pokryl.
54:09
Tigers kontrolují míček a pokoušejí se přidat další branky.
52:55
Výměna míčku mezi Bouškem a Vorlíčkem končí brankou! Boušek nakonec vystřelil z velké dálky a uklidil míček k tyči - 11:1!
52:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Dominik Vorlíček (11:1).
51:14
Šindelář poslal míček před branku, kde přesně zamířil Koudelka a dává desátou branku Tigers!
51:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Radek Šindelář (10:1).
49:51
Řádek dostal míček na střed, ale míček se mu svezl po čepeli a skončil mimo.
48:09
Koudelka si připisuje první bod v A týmu v letošní sezóně a to za asistenci! Nutno dodat, že Navrátil vystřelil exkluzivně!
48:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Navrátil, asistoval David Koudelka (9:1).
47:50
Tigers kombinují, ale ke střele se zatím nedostali.
47:09
Vyloučen hráč Jan Mikula družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
46:38
Horák zastavil útok Jablonce lehkým faulem a obrana Tigers se může v klidu zformovat.
46:14
Tůma našel Ureše, který odmítl hattrick!
45:07
Jablonec opět vyhodil míček a Šindelář nasadil housle protihráči.
43:57
Domácí se stále drží u míčku a třetí třetina velmi rychle utíká. Tigers si kráčejí pro tři cenné body.
42:35
Jablonec opět zalezl do obranného boxu a pouze odpaluje míčky.
41:20
Domácí opět kontrolují míček a nikam se zbytečně neženou.
40:36
Ze standartní situace se prosazuje Ureš, který svou střelu umístil krásně o tyč do branky.
40:35
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Dominik Vorlíček (8:1).
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Tigers 24:12 Jablonec. Střely celkem: Tigers 42:16 Jablonec.
40:00
39:37
Tigers drží míček a čekají na poslední šanci ve druhé třetině.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:21
Přece jen se hosté prosazují! Dundr první střelu chytil, ale míček propadl za něj a po pár odrazech se dostal až do sítě.
38:20
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Petr Frkala (7:1).
38:04
Po střele z otočky musel Dundr po delší době zasahovat.
37:20
Koudelka pálil z velkého úhlu pouze do boční sítě.
36:40
Rulíškova rána se mezi tyče nevešla.
36:14
Horák pálil a před brankou clonil Řádek, který se k míčku nakonec nedostal.
35:28
Neratovické duo se pěknou akcí podepisuje na sedmé brance Tigers! Boušek poslal krosovou nahrávku na Tůmu, který v poklidu poslal míček za záda brankáře Jablonce.
35:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Martin Boušek (7:0).
34:30
Jablonec se snad poprvé v utkání dostal na delší dobu do útočného pásma.
33:57
Horák střílel z první a míček procedil mezi nohama kopeckého, ale kulatý nesmysl skončil vedle branky.
33:10
Do hry se dnes dostali i junioři Tigers a to konkrétně Řádek, Stránský a Koudelka.
32:46
Tůma pálil z levé strany do brankáře.
31:55
Jablonec malinko otevřel hru a snaží se i útočit.
30:28
Ťukes mezi Bouškem a Vorlíčkem skončil střelou prvně zmiňovaného. Boušova rána byla nicméně zablokována.
29:48
Timeout FLORBAL JABLONEC
29:04
Ale na tuhle střelu už Kopecký nestačil! Rulíšek umístil míček nad nohu brankáře.
29:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jiří Horák (6:0).
28:50
Rulíškovu ránu vychytal Kopecký.
28:39
Střelecký pokus Matěje trefil obránce Jablonce do krku a hra je na malý okamžik přerušena.
27:35
Ureš vystřelil z otočky, ale míček letěl ven z haly. Hodně nepřesná rána, které se zasmáli i samotní hráči.
27:00
Vyloučen hráč Jakub Horčička družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hra rukou.
26:24
Ureš natáhl ke střele z otočky a uklidil míček na zadní tyč!
26:23
24:32
Matěj dostal hezkou nahrávku od Svatoše před branku, ale míček mu skákal pod nohama. Matěj do něj plácl a balónek proskákal před branku, kde ho uklidil do branky Rulíšek.
24:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Vítězslav Matěj (4:0).
24:06
Tigers odstřelují branku Jablonce, který je pod velkým tlakem.
23:32
Bouškova rána z otočky jen těsně minula levou část branky!
22:46
Tigers navyšují náskok! Tlapa sice trefil brankáře, ale z dorážky se už prosadil Navrátil.
22:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Navrátil, asistoval Filip Tlapa (3:0).
22:22
Domácí celek i nadále kontroluje hru. Horák pálil z levé strany, ale branku minul.
21:18
Boušek kombinoval s Tůmou, ale před branku se nedokázali dostat.
20:22
První ostřejší střela na Dundra v dnešním utkání.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Tigers 18:4 Jablonec.
20:00
19:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Tomáš Ureš (2:0).
19:59
Tak tohle byla parádní akce za vteřinu dvanáct! Ureš pod časovým tlakem poslal míček před branku, kde ho ze vzduchu pod víko poslal Boušek!
19:29
Jablonečtí odpalují míčky a snaží se dohrát třetinu na 1:0.
18:44
Svatošovi míček odskočil a jeho nahrávka skončila za mantinelem.
18:13
Rulíšek poslal míček před branku, kde byl Horák, ale ten nedokázal zakončit. Obrana Jablonce zatím drží.
16:52
Útočný faul Jablonce přerušuje hru.
15:52
Jablonec hraje v plném počtu.
15:08
Řádek dostal parádní nahrávku před branku a jeho rána z první orazítkovala nohy bránícího hráče.
14:28
Urešova rána neměla razanci, ale byla natolik přesná, že orazítkovala tyčku!
14:05
Bouškova rána byla sražena vedle pravé tyče.
13:52
Vyloučen hráč Vojtěch Čivrný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
13:15
Zmrzlíkova střela do teploměru nebyla úspěšná.
12:31
Navrátil si pomohl útočným faulem a oba celky střídají.
11:42
Jablonečtí zalezli do hlubokého bloku a Tigers nemají moc možností jak se dostat ke střele.
10:49
Ureš vystřelil z otočky hodně nepřesně.
10:00
Máme za sebou polovinu první třetiny a tlak Tigers i nadále pokračuje.
08:48
Rulíšek pálil z levé strany nepřesně.
08:04
Kopecký musel opět zasahovat proti střele ze středu hřiště.
07:22
Boušek našel Vorlíčka před brankou a ten trefil pouze připraveného brankáře!
06:19
Zmrzlík trefil míček ze vzduchu, který následně skončil za brankou.
05:53
Ke dvěma střelám z levé strany se dostali hosté a Dundr měl plné ruce práce.
05:00
Bouškova rána z první z pravé strany skončila na chráničích kopeckého!
04:02
Navrátil vybojoval míček, dostal se na střed a vystřelil, ale Kopecký dokázal zasáhnout a míček vytěsnit!
02:49
Máme tu první branku utkání! Boušek poslal míček před branku, kde ho do branky tečoval Dominik Vorlíček!
02:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Boušek (1:0).
02:02
Tlapa byl v rohu faulován a Tigers mohou kombinovat.
01:17
Nahození jabloneckého obránce letělo vedle branky a Tigers tak snadno získávají míček.
01:00
Zásah rozhodčího do hry zastavuje časomíru.
00:31
Tigers ještě nepustili soupeře k míčku a kombinují.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Denis Kopecký; hráči v poli: Marek Čeřovský, Vojtěch Čivrný, Petr Frkala, Zbyněk Hujer, Jan Mikula
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Miloslav Stránský, Tomáš Ureš, Martin Boušek, Dominik Vorlíček, Radim Tůma