3:3
2:2
- : -

Prague Tigers - Florbalová akademie MB 10:6
5. Andrej Svatoš, 7. Martin Boušek, 10. Martin Boušek, 11. Filip Tlapa, 13. Filip Rulíšek, 22. Dominik Vorlíček, 32. Martin Boušek, 40. Andrej Svatoš, 42. Filip Rulíšek, 58. David Koudelka - 17. Martin Převrátil, 23. Jiří Krouský, 36. Tadeáš Lang, 39. Tadeáš Lang, 51. Tadeáš Lang, 53. Petr Machač; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 4:7; využití: 2:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 16 - Radovan Kopuletý 6, Petr Bárta 13; po třetinách: 5:1, 3:3, 2:2;
60:00
Domácí asistent - Pavel Klečka: Po výborné první třetině jsme si zkomplikovali zápas neproměněnými přesilovkami. Až na pár chyb jsme si zápas pohlídali a sbíráme tři body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Trenér hostů - Aleš Tůma: Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
57:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Tomáš Hlava (10:6).
57:07
Hlava vyhazuje přes celé hřiště, Koudelka vykoupal hostující obranu a balonek trefil nad nohu Bárty! Střílí desátou branku a jako pokladník se velmi těším na přísun financí
56:00
Probíhají poslední 4 minuty utkání
52:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Machač, asistoval Aleš Tůma (9:6).
51:12
Lang kompletuje hattrick a snižuje na 9:5, opět ve vlastním oslabení, co na to říct, skáče to a skáče
50:13
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Albert Vocel (9:5).
49:30
Vyloučen hráč Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
48:42
Tůma si naběhl na skvělou nahrávku, ale trefuje tyč
47:39
Na střídačce domácích je veselo, domácí trenér zahrál odražený balonek patičkou a poté zpracoval hlavou, vysloužil si potlesk publika
45:18
Šindelář sám na bártu, ale skončil v rohu se škrtátkem v gatích
44:15
Řádek s Rulíškem dobře napadají rozehrávku, ale zatím zbez nějakého efektu. Vybojují balonek a přehrají situaci
42:42
Koudelka se objedvuje na hřišti a čekáme, co se bude dít
41:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Čeněk Kašpar (9:4).
41:32
Tak tohle mělo superligové parametry, Rulíšek s balonkem na holi zpoza branky Bárty a beckhandem trefuje z výběhu šibenici
40:00
40:00
39:15
Domácím první polovina přesilové hry nevyšla podle představ a inkasovali z hole Langa, ale poté se dokázal trefit Svatoš po nahrávce od Kašpara a stav je 8:4
39:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Čeněk Kašpar (8:4).
38:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Petr Machač (7:4).
37:33
Vyloučen hráč Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
37:06
Nyní je tempo velmi zběsilé, oba týmy nehrají svou hru a nedá se na to dívat. Tygr snědl další endiaron a vypadá to, že vyhnal vše špatné ze svého nitra #bouřesabina
35:28
Boleslav uštkla z rychlého protiútoku jako mamba zelená v Hlubočepech, bohužel pro tygry a stav je 7:3
35:17
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Jiří Krouský (7:3).
33:03
"Hlavně se nenechte vyprovokovat" zaznělo od domácího lodivoda a Tlapič je na trestný lavici s Ulmanem, který tu je skoro jako doma. Kurzy sebeovládání by možná stály za uvážení.
32:20
Vyloučen hráč Filip Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
32:20
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
31:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Jiří Horák (7:2).
31:10
Boušek nyní vykoupil čtyři hosty, vyběhl si na střed a zavěsil za Bártu - 7:2!
29:08
Začíná přituhovat .....
29:03
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:55
Vyloučen hráč Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
27:20
Tůma zkoušel střílet do mantinelu, ale vymetl pouze blok hostů
26:02
Druhá lajna je dnes velmi aktivní, jen pro Řádka jsou Kunratice zakleté, zasloužil by si branku
24:31
Hosté jsou nyní více na balonku, je vidět, že jim pauza prospěla
22:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Petr Machač (6:2).
22:48
Nahazový balonek trefil přes obránce trefil Krouský a snižuje na 6:2
21:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Tomáš Ureš (6:1).
21:50
Přesilovka byla ve znamení velký špatný, ale poté natáhl Ureš od poloviny a Vorlíček doklepl za bezmocného Bártu do jeho odkryté svatyně
20:00
20:00
19:49
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
19:49
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
19:49
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
16:55
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
16:55
Miloslav Stránský zkusil MMA
16:20
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martin Převrátil, asistoval Tadeáš Lang (5:1).
16:20
Filip Tlapa udělal chybu za brankou a hosté z protiútoku trefili svou první branku, bohužel ani Veber nebyl tak rychlý
14:20
Rulíšek vybojoval za hostující brankou a předložil na zcela volného Řádka, ale tomu není v Kunraticích přáno a proto odražený balonek musel trefit Rulíšek - 5:0!
12:10
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Bárta družstva Florbalová akademie MB
12:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Vojtěch Řádek (5:0).
10:46
Tygři si v první třetině otevřeli střelnici a vedou 4:0! Nejprve trefil Vorlíček hostujícího brankáře do pupku a odražený balonek trefuje do šibenice Boušek. Dalšá branku trefil Filip Tlapa po nahrávce Radka Šindeláře!
10:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Tlapa, asistoval Radek Šindelář (4:0).
09:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Dominik Vorlíček (3:0).
09:18
Napětí by se dalo krájet, je vidět, že v utkání jde o všechno
08:57
Hostující obrana zcela jasně zahrála rukou, píšťalka zůstala němá a pokračuje se dál
06:47
06:47
Vorlíček našel krásnou uličkou Bouška, ten si obhodil brankáře a zvyšuje na 2:0
05:12
Rulíšek prošel celé hřiště a vybojoval faul, poté z rohu našel na středu volného Svatoše, který trefil protější šibenici
04:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Filip Rulíšek (1:0).
03:45
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
03:45
Navrátil přerušuje ukázkovou sekerkou
02:27
Boušek si vyběhl od mantinelu, předložil do prázdné Tůmovi, ale tomu je zcela nepochopitelně písknuta vysoká, stav tedy zůstává stejný
01:49
První vážnější situace pro domácí útok. Tlapa sebral balonekl po chybě hostující obrany a trefil těsně vedle
00:55
Řádek si prošel celým hřištěm, ale poté dostal sekeru a standardní situace končí střelou do bloku
00:28
První standardní situace pro hosty končí v bloku domácí obrany
00:13
Úvodní vhazování pro Boleslav a pomalu si vytváří úvodní tlak
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Aleš Tůma, Petr Machač, Jan Ulman, Hieu La Ngoc, Jiří Krouský
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Miloslav Stránský, Tomáš Ureš, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání z pražských Kunratic, kde se proti sobě za necelou hodinu postaví domácí celek Prague Tigers, který momentálně okupuje první místo a hostující Florbalová akademie Mladá Boleslav, která je momentálně páté příčce. Domácí celek potřebuje nutně zvítězit, aby si udržel postavení v tabulce, ale Boleslav jim jistě nedá nic zadarmo!