1:1
6:0
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBC Česká Lípa 13:2
2. Tereza Bočková, 2. Martina Kratochvílová, 7. Karolína Hašlová, 8. Martina Kratochvílová, 8. Eliška Zimová, 11. Kristýna Minářová, 29. Tereza Bočková, 49. Karolína Hašlová, 50. Kristýna Minářová, 51. Markéta Šímová, 55. Karolína Hašlová, 57. Kristýna Minářová, 58. Nella Stašková - 12. Martina Gembecová , 34. Klára Hanzelinová; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Simona Werbynská 24 - Nikola Soukupová 28; po třetinách: 6:1, 1:1, 6:0;
60:00
Komentář hostí: Bohužel už trošku tradičně jsme soupeřkám na začátku zápasu věnovaly pohodlný náskok, který si bez problému hlídaly až do konce. Ale určitě jsme tam měly i lepší pasáže, které doufám zopakujeme zítra. Soupeřkám děkujeme za zápas, fanouškům za skvělou atmosféru.
60:00
Komentář domácích: Jsme moc rádi, že nám vyšel vstup do utkání tak, jak jsme si řekli před zápasem. Druhá třetina byla, jako už tradičně, slabší, ale po provedení pár změn v sestavě si to časem sedlo. Je super, že si zahrály všechny hráčky. Jen tak dál. Pod takovou kulisou, jakou máme na domácích zápasech my, se hraje senzačně - diváci opět fantastičtí, děkujeme! A děkujeme též soupeřkám za férové utkání.
60:00
59:25
Vyloučen hráč Eliška Zimová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře.
58:41
Stašková vypálila strašlivou pumelenici do břevna.
58:18
Domácí si zkouší hru v 6. Uvidíme..
57:53
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
57:53
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Karolína Hašlová (13:2).
56:29
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Markéta Pavlovcová (12:2).
56:29
Po Hašlové kompletuje hattrick i Minářová. Trefila se na vzdálenější tyč.
55:15
Opět to za Werbynskou zazvonilo.
54:19
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová bez asistence (11:2).
50:49
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová bez asistence (10:2).
49:25
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Tereza Bočková (9:2).
49:25
Gol pramenící z důrazné práce před brankou vstřelila Minářová. Jasná ukázka toho že i šmudlinka, která sotva přejde brankovou čáru platí.
48:55
Proti střele Kratochvílové se Soukupová vytáhla.
48:06
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Eliška Zimová (8:2).
46:29
Mohli jsme vidět nešťastnou srážku na středu hřiště po které Houzarová odkulhala na lavičku.
45:38
Werbynská si postavila klec dobře.V situaci 2 na 1 ji zachránila tyč.
44:34
Hra nenabízí moc momentů k okomentování.
44:13
Šímová přihrávku od Hašlové nezpracovala.
42:20
Hezká přihrávka Janouškové na Krátkou. Gólmanka hostí nemusela zasahovat, jelikož střelu zablokovala čepel bránící hráčky.
40:00
40:00
38:45
Nejhezčí akci celé třetiny předvedla první lajna doplněná o Bočkovou. Gol z toho ale nakonec nebyl.
36:20
Hanzelinová předvedla šikovné ruce a vymíchala domácí obránkyni.
35:10
Janoušková dneska hraje opravdu výborně.
33:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Klára Hanzelinová, asistoval Martina Gembecová (7:2).
32:59
Krásná akce Lípy v přesilovce. Skvělý zákrok Werbynské.
32:12
Vyloučen hráč Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře.
31:46
Vtipné zakončení od Kratochvílové ve výskoku mezi nohama ocenil i Tomáš Pliska.
31:16
Slušná střela od Šímové. Soukupová připravena.
30:10
Podivná střela od Krátké málem skončila v bráně.
28:36
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Aneta Paďourková (7:1).
28:36
Bočková předvedla akci něco jako: "Dej mi to a běž se radovat". Fantastická klička a střela do víka.
28:02
Houzarová z prostoru "mezi kruhama" přestřeluje.
27:30
Hašlová s Janouškovou si evidentně umí vyhovět. Předvádí dnes hezké kombinace.
26:20
Boleslavová se neukvapila a posunula balonek na obránkyni.
25:20
Domácí tým je teď delší dobu na polovině soupeře. Bude z toho gol?
24:00
Janouškové ostře atakovala Cháberovou. Hra se nám začíná kapičku přiostřovat.
23:44
Krásná teč Ševčíkové do protipohybu Werbynské. Těsně vedle.
22:32
Výborná Bočková zásobuje své spoluhráčky z lajny krásnými pasy.
21:30
Tvrdý zákrok před stolkem časoměřičů na Šimovou.
20:01
Maminka z České Lípy posadila své prcky na lavičku a můžeme začít druhou třetinu.
20:00
20:00
19:59
První třetina nám ukázala velmi dobrou hru domácího celku a pár povedených akcí České Lípy. Skóre vypadá jednoznačně především díky skvělým zákrokům domácí brankářky.
19:30
Janoušková vyběhla do středu, naznačila střelu a našla úplně volnou Hašlovou. Soukupová nemusela zasahovat.
19:04
Předposlední šanci první třetiny si připravila obávaná trojka Hašlová-Stašková a Bočková. Střela pouze do bloku.
17:10
Stašková předvedla svoji chytrost-obránkyni nasadila tradiční housle a vysunula úplně volnou Hašlovou, která o kousek minula soupeřovu klec.
16:40
Ševčíková se dostala do dalšího úniku, ale přestřelila.
15:06
Domácí kapitánka Příhodová vyhrála souboj 1v1 a nedovolila hostující střelkyni zakončit.
13:55
Česká Lípa ukazuje, že nepřijela jen bránit a pokouší se obranu domácích znovu prolomit. Ta je zatím téměř skálopevná s vynikající brankářkou v bráně.
13:17
Standartní situace hostujícího týmu přinesla jen střelu do připraveného bloku domácích.
11:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Martina Gembecová , asistoval Petra Pavlíková (6:1).
11:56
Werbynská předvedla fantastický zákrok, ale další tlak už přinesl branku.
10:36
10:36
Nejprve jsme mohli vidět slušnou příležitost hostí, ale z protiakce navyšuje skore Minářová po solidní přihrávce Bočkové.
10:12
Po delší době se musela činit i domácí brankářka.
09:44
Stašková chtěla balonek odkopnout snad až na tribunu, minula. Vtipný moment.
07:20
Uvidíme, zda time out hostí přeruší domácí kanonádu.
07:19
Timeout FBC Česká Lípa
07:19
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Eliška Zimová, asistoval Tereza Bočková (5:0).
07:14
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Martina Kratochvílová bez asistence (4:0).
06:32
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Nella Stašková (3:0).
06:32
Nejprve jsme mohli vidět slušnou ránu od Staškové kterou Soukupová pouze vyrazila před sebe a dobře postavená Hašlová neměla sebemenší problém s dorážkou.
06:07
Soukupová předvedla hezký zákrok pravou rukou.
05:02
Dobrá obrana Lípy na půlce zamezila dalšímu rozvinutí domácího útoku.
04:17
Janoušková působí velmi jistě při držení balonku.
03:10
První závar před Werbynskou. Míček poskakoval doslova na brankové čáře.
02:57
Bočková v pressingu pouze s faulem. Rozehrávat bude Česká Lípa.
02:20
Po nahrávce Bočkové trefuje Minářová pouze připravený blok.
01:49
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Martina Kratochvílová, asistoval Michaela Bezpalcová (2:0).
01:12
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Zdeňka Janoušková (1:0).
01:12
Bočková vymetla pravou šibenici. 1:0.
00:25
Do první pološance se dostala Lípa. Útočnici ale balonek utekl a nemohla zakončit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Petra Pavlíková, Jana Svobodová, Martina Gembecová , Aneta Slaná, Kateřina Boleslavová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Aneta Paďourková, Klára Dokulilová, Michaela Bezpalcová, Martina Kratochvílová, Šárka Houzarová