0:7
2:3
- : -

Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha 4:10
8. Ivo Teichman, 12. Václav Oubrecht, 44. Ivo Teichman, 50. Lukáš Kučera - 21. Lukáš Ujhelyi, 25. Michal Zeman, 25. Matěj Čermák, 31. Matěj Pruner, 36. Jan Krejča, 36. Matěj Pruner, 39. Jan Marvánek, 45. Matěj Pruner, 45. Josef Juha, 55. Radim Křenek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 395; zásahy brankářů: Martin Haleš 8, Jakub Levínský 8 - Martin Beneš 16; po třetinách: 2:0, 0:7, 2:3;
60:00
Střely celkem - 20: 26
60:00
Komentář trenéra hostí: V první třetině jsme asi ještě rozbalovali vánoční dárky a nebyli vůbec aktivní. Od druhé třetiny jsme zlepšili aktivitu, dobře jsme pracovali s hloubkou hřiště a hlavně jsme zrychlili hru s balonkem. Poté jsme už dovedli utkání do vítězného konce.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Víc než to, že nás přehraje třetí tým tabulky, mě mrzí, že jsme to Spartě ve druhé třetině až moc usnadnili. Dostali jsem je na koně, sami přestali plnit to, co jsme chtěli a o zápasu bylo rozhodnuto Ve třetí třetině jsme se zlepšili. V naši situaci to nic neřeší, poučíme se z chyb a budeme pracovat dál a připravovat se na těžkou fázi sezóny.
60:00
59:59
Pardubicím se vyrovnat nepodařilo, Sparta vítězí.
54:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Jan Marvánek (4:10).
54:36
A desítka je na světě, Pardubice se však stále snaží snížit a vyrovnat.
52:53
A nyní šance pro hosty navýšit vedení.
52:52
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:36
Ještě šance pro domácí něco udělat se zápasem.
51:35
Vyloučen hráč Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
49:51
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (4:9).
49:51
Mladíček Kučera vystihl rozehrávku a snižuje!
48:17
Doufejme že nepadne nepopulární desítka.
45:58
Beneš se asi jedním perfektním odkopem namlsal, protože to zkoušel znovu, rozhodně ale ne s takovým efektem jako v první třetině.
44:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Jakub Kolstrunk (3:9).
44:55
Juha trefuje snad jedinou škvíru v bráně a naděje nejspíš uhasla definitivně.
44:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Radim Křenek (3:8).
44:22
A Sparta jim naději znovu ničí.
43:42
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Přemek Pakosta (3:7).
43:42
Sokoli vykřesali naději!
43:23
Obětavý blok Prunera.
42:28
Burian si chce asi trochu odčinit asistenci proti mateřskému klubu.
42:27
Vyloučen hráč Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
40:01
Podaří se Sokolům vyrovnat? To nám řekne třetí třetina.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině : 8:12
40:00
38:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Jakub Kolstrunk (2:7).
38:24
Rozdíl ve skóre se stále navyšuje.
37:58
Pardubicím se nedá upřít snaha, ale je to lehce jak hokejová reprezentace U20 na MS.
35:25
Timeout Sokoli Pardubice
35:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Lukáš Ujhelyi (2:6).
35:25
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Levínský družstva Sokoli Pardubice
35:25
Toto je opravdu černá třetina pro Pardubice, tento gól vyhání jednoho z mistrů světa, Martina Haleše, z brány.
35:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Jakub Burian (2:5).
35:08
Pardubický odchovanec a veliký srdcař Jakub Burian si připisuje asistenci a posílá Sokoli do kolen.
34:11
Hra je po většinu času vyrovnaná, Sparta kontroluje balón.
30:52
30:52
Gól jsem neviděl, ještě že se můžu podívat na naší moderní světelnou tabuli, každopádně Sparta navyšuje náskok.
28:50
Skvělý zákrok Beneše proti úniku Savického.
24:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Jakub Kolstrunk (2:3).
24:42
Krásná akce a Sparta vede.
24:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Zeman, asistoval Michal Pažák (2:2).
24:10
Formánek v předbrankovém prostoru nedokázal odpálit balónek a je srovnáno.
23:11
Hra se po gólu zklidnila.
20:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Michal Pažák (2:1).
19:10
Doufejme, že Patrik Petr bude v pořádku.
19:09
Až na Petrův odjezd do nemocnice se na hřišti nic neděje.
14:56
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
14:56
Jen poté, co Formánek po naskočení z trestné lavice z brejku spálil tutovku, následuje vyloučení na druhé straně.
12:28
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za opakované přestupky.
11:23
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Václav Oubrecht, asistoval Jan Bílý (2:0).
11:23
Klasická Oubrechtova střela a je to 2:0!
09:58
Martin Beneš nyní jako Manuel Neuer, ve fotbale by se neztratil.
08:31
Pěkný Halešův zákrok maskou.
07:00
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Václav Oubrecht (1:0).
07:00
Nádherná branka Teichmana kterýsi mezi nohama udělal kličku gólmanovi a bekhendem do prázdné zakončil.
05:12
Stále se hraje bez větších šancí.
01:59
Nutno podotknout, že Sparta si přivedla početný kotel, který od začátku vytváří souboj fanoušků proti těm Pardubickým.
01:20
Poklidný začátek zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Radim Křenek, Lukáš Ujhelyi, Michal Pažák, Matěj Pruner
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Přemek Pakosta, Patrik Petr, Radek Formánek, Lukáš Prix, Adam Šmíd
00:00
Krásný večer všem čtenářům dnešního online ze zápasu mezi týmy nacházejícími se na opačných pólech tabulky.
00:00
Avšak tabulka nic neznamená a Pardubice mají jistě ten nejvyšší cíl - zisk plného počtu bodů.
00:00
Zabránit se jim pokusí Sparta, pro kterou je každý bod cenný v bitvě o pozice do play-off.
00:00
Čeká nás tedy vyrovnané utkání, boj až do konce a máme se rozhodně na co těšit.
00:00
Dnes máme možnost sledovat i dva základní kameny zlatého juniorské cesty za zlatem v Halifaxu - Martina Haleše, dnes v zahajovací sestavě , a Josefa Juhu, kapitána zlaté reprezentace.
00:00
Hráči jsou již na hrací ploše, rozhodčí také, delegát v hledišti, časoměřič nachystaný, můžeme začít!