1:2
1:0
FBC Liberec

FBC Liberec - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:6p
12. Lukáš Lhota, 21. Adam Balatka, 31. Jakub Kopecký, 35. Adam Balatka, 39. Adam Balatka, 58. Radek Valeš, 64. Matěj Klucho - 10. Lukáš Petřík, 29. Pavel Jurčík, 33. Lukáš Kvapil, 34. Ladislav Gál, 41. Lukáš Petřík, 49. Peter Nehila; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 160; zásahy brankářů: Vít Vaníček 18 - Kevin Majrich 14; po třetinách: 1:1, 4:3, 1:2, 1:0;
65:00
Střely po prodloužení: Liberec: 3, Otrokovice: 2.
65:00
Střely celkem: Liberec: 21, Otrokovice: 24.
65:00
Hráči utkání: Liberec: Adam Balatka , Otrokovice: Peter Nehila.
65:00
Komentář trenéra hostí(Michal Kvapil):Dnešní důležité utkání jsme nevládli a odehráli ve vánočním tempu. Opět jsem udělali mnoho ztrát a soupeř nás potrestal. Když jsme se dostali do vedení nedokázali jsme navýšit a odskočit. Naopak jsme museli dotahovat soupeře. Domácí využili nabídnuté šance a v prodloužení si vystřelili 2 body. Gratulujeme soupeři k jejich zisku.
65:00
Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): Zápas ve finále mohl vyhrát kdokoli. My jsme opět zvládli závěr a soupeře dorazili. Děkujeme mu nicméně za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
63:27
63:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Petr Kološ (7:6).
62:14
Parádní zákrok rukou teď předvedl domácí brankář Vaníček.
61:48
Hosté se zmocnili míčku a zkouší také hru bez brankáře.
60:11
Liberečtí hrají bez brankáře.
60:01
Úvodní buly prodloužení vyhrává domácí tým.
58:00
Po vstřeleném gólu se domácí dostali do několika šancí, ale hostující brankář Majrich drží hosty.
57:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Patrik Rozkovec (6:6).
56:54
Tentokrát to byl Liberecký Lhota kdo vystřelil, ale taktéž šla jeho rána mimo branku.
55:57
Po rychlém protiútoku vystřelil domácí Kopecký, ale jeho rána šla vedle branky.
54:47
Domácí se snaží snížit stav utkání, ale Otrokovice skvěle brání.
51:09
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
51:05
Uvolnilo se místo pro střelu domácího Rozkovce, ale jeho střela jen lízla brankovou konstrukci a letěla mimo.
50:30
Domácí jsou v držení míčku už nějakou tu minutu a snaží se vyrovnat stav utkání.
48:25
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval Petr Koláčný (5:6).
47:41
Domácí hráči si vypracovali pěknou šanci, po které vypálil Kopecký, ale branku minul.
46:05
Oba dva týmy hrají hodně bojovně a snaží se naklonit vedení na svojí stranu.
45:29
Z dálky vypálil hostující kapitán Nagy, a jeho střela šla těsně vedle branky.
42:30
Perfektní zákrok teď předvedl domácí brankář Vaníček, a udržel nerozhodný stav.
40:26
Hned v úvodu třetí třetiny Otrokovice srovnávají stav utkání.
40:07
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval František Vykopal (5:5).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 8 , Otrokovice: 5.
40:00
Omlouváme se, z technického důvodu nefunguje živé vysílání.
40:00
39:02
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:27
Domácí střelec předchozí branky Adam Balatka zaznamenává hattrick v dnešním utkání!
38:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Balatka, asistoval Prokop Ferdan (5:4).
36:47
Tentokrát vyslal střelu domácí Kopecký, ale jeho střela byla tečována a šla mimo branku, míček mají domácí.
35:41
Parádní zákrok teď předvedl domácí brankář Vaníček, když jeden z hostujících hráčů ho chtěl přehodit, tak skvěle zareagoval a míček vyrazil.
35:19
Dnešní utkání sleduje 160 diváků.
34:28
Hned po brance domácích, vypálil hostující Koláčný, ale jeho rána jen lízla tyčku.
34:04
33:53
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Vlastimil Červenka (3:4).
32:25
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Ladislav Gál (3:3).
32:07
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
31:14
Následně vypálil jeden z hostujících hráčů, ale jeho rána nedoputovala k brance domácích, v cestě jí stál skvělý blok od Libereckého Kárníka.
30:19
Ostře z větší dálky vypálil domácí Valeš, ale jeho rána šla mimo branku Otrokovic.
30:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Adam Balatka (3:2).
28:55
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Peter Nehila (2:2).
28:10
Další šance hostujícího týmu, ale skvěle zastavil několik dorážek domácí brankář Vaníček.
27:00
Z otočky vypálil hostující Červenka, ale jeho rána neprošla přes domácí blok.
25:00
Po vypršení trestu měl velkou šanci domácí Kološ, ale jeho střela byla nejdřív pozastavena brankářem a následně od konstrukce odražena nad.
23:43
Vystřelil domácí Valeš ale jeho rána šla mimo branku.
22:52
Vyloučen hráč Vlastimil Červenka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
22:47
Pěkná souhra domácích vyústila jejich přesilovou hru.
20:35
Hned v úvodu druhé třetiny jdou domácí poprvé v utkání do vedení.
20:34
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 5 , Otrokovice: 9.
20:00
19:08
Vystřelil hostující Haša, ale jeho střelu vyrazil domácí brankář.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:53
Hostující Zimmer oběhl domácí branku a vystřelil, ale trefil jen konstrukci branky.
15:18
Několikrát teď po sobě to byl domácí brankář Vaníček, předvedl několik parádních zákroků a drží vyrovnaný stav.
12:22
Ke střele se dostal hostující Koláčný, ale jeho střelu pohlídal domácí brankář Vaníček.
11:54
Oba týmy hrají hodně důrazně a oba týmy skvěle napadají.
11:05
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Jakub Kárník (1:1).
09:37
Po faulu na jednoho z domácích hráčů, rozhodčí nařídili trestné střílení, exekutor nájezdu Petr Kološ, ale střelu poslal nad branku.
09:36
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Petr Kološ.
09:22
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Peter Nehila (0:1).
08:05
Dlouhou dobu byl v držení hostující tým, krásnými přihrávkami se snažili vypracovat šanci, ale obrana Liberce funguje výborně.
05:38
Velká šance domácích, Kopecký stál před odkrytou brankou, ale jeho rána šla těsně mimo branku.
04:20
Oba týmy bojují, ale obě obrany taktéž fungují na jedničku.
02:53
K první střele domácích v utkání se dostal Lhota, ale jeho prudká rána šla mimo.
01:10
Oba týmy začali hrát opatrně a hned jak se zmocní míčku tak se přihrávkami v zadních řadách snaží rozjet akce.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají Liberečtí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Nagy, Martin Szweda, Ladislav Gál, František Vykopal, Vlastimil Červenka
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Jakub Kárník, Prokop Ferdan, Adam Balatka, Jakub Kopecký, Lukáš Lhota