6:2
4:1
- : -

FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA 12:3
2. Patrik Šebek, 6. Jakub Buršík, 24. Jakub Buršík, 24. Lukáš Kuncman, 25. Viktor Kopecký, 27. Mikuláš Forman, 29. Kryštof Krbec, 35. Jakub Buršík, 42. Patrik Šebek, 45. Jakub Buršík, 48. Jakub Buršík, 50. Matyáš Krebner - 28. Ivo Dohnal, 40. Dominik Eichner, 54. Jiří Bauer; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 14 - Jan Binder 3, Štěpán Laja 7; po třetinách: 2:0, 6:2, 4:1;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: Bohemians 7 Ostrava 4
60:00
Komentář trenéra domácích (Martina Formana): Z počátku vlažné, ale potom nám to střelecky dneska vyšlo. Jsem rád, že jsme zápas zvládli velmi slušně i dozadu. Dneska jsme ve hře dominovali, drama se nekonalo a padly pěkné góly. Poctivě se připravíme na Boleslav a vyrazíme do Varů. Přijeďte na procházku po kolonádě a na finále, všichni jsou zváni!
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáše Svačinky): Po první polovině zápasu bylo rozhodnuto, Bohemka dneska byla střelecky při chuti, avšak góly pramenily z našich neuvěřitelných fatálních chyb. Dneska nám nešlo nic, ani hra dopředu ani dozadu. Máme měsíc na to, abychom se připravili na závěrečné zápasy základní skupiny. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
59:38
Šárka střelou z první jen trefuje dobře postaveného Laju.
59:06
Jiří Juhaňák se při pádu zranil, snad to nebude nic vážného.
58:48
Timeout FbŠ Bohemians
58:48
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
58:48
Další zcela zbytečný faul hostí.
57:46
Ostrava v plném počtu.
57:35
Jakub Šárka sám na středu, ale míček do sítě nedostal.
56:58
Hosté ve 4.
56:30
Hosté zatím oslabení ve 3 zvládají, zejména díky Zapletalovi.
55:46
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
54:58
Vyloučen hráč Pavel Hurta družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
53:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Tomáš Sovják (12:3).
53:42
Folauf v další dobré šanci střílí z první těsně vedle.
53:20
Filip Folauf trefuje břevno.
51:36
Elitní lajna domácích zamkla hosty na jejich půlce na celé střídání.
50:40
Daniel Cabejšek sám před Lajou, zamotal se do svých kliček.
50:11
Domácí v klidu kombinují.
49:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Šárka (12:2).
49:20
A opět to končí brankou Bohemians do odkryté klece.
48:50
Ostrava to znovu zkouší bez brankáře.
47:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Pavel Čihák (11:2).
47:54
Jakub Buršík golfákem přidává dnes svoji pátou branku.
47:20
Filip Forman nabíjel Čihákovi na střed, ten netrefil míček dobře.
46:24
Viktor Kopecký sám před Lajou, přehodil však nejen gólmana ale i branku.
44:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (10:2).
44:57
Domácí přidávají další gól opět do prázdné brány.
41:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jakub Šárka (9:2).
41:40
Ostrava to po zisku míčku zkusila v 6 bez brankáře, ovšem domácí trefují prázdnou bránu a zvyšují své vedení.
40:17
Domácí zahajují poslední třetinu opět na míčku.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Bohemians 10 Ostrava 9
40:00
39:48
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Jiří Juhaňák (8:2).
39:29
Vyloučen hráč Michal Vojtíšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
39:29
Domácí rychle rozehrávají z rohu a střílí gól. Bohužel jich však bylo na hřišti 6 a jsou vyloučeni.
38:38
Bohemians opět nastěhovaní na své útočné polovině.
37:24
Bauer zpět ve hře a hosté v plném počtu.
36:30
Druhá přesilovka se domácím zatím příliš nedaří.
35:24
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:24
Bauer nesmyslně fauluje v rohu beze snahy hrát míček.
34:53
Faul na unikajícího Šimáněho.
34:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jakub Zavřel (8:1).
34:20
Po výhozu brankáře Jakuba Zavřela prostřeluje Jakub Buršík ze střední vzdálenosti Laju.
33:27
Bohemka opět převzala otěže utkání do svých rukou.
32:36
Útočný faul Zapletala.
32:04
Po Bauerově ztrátě několik slibných šancí pro domácí, skóre se zatím nemění.
31:42
Bohemka v plném počtu.
30:30
Domácí obrana zatím pozorná.
29:42
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:36
Sládek dostal pěknou přihrávku na střed, ovšem vysoce přestřeluje.
28:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Patrik Šebek (7:1).
28:10
Perfektní kombinace Bohemky, po krosu od Patrika Šebka trefuje kapitán Kryštof Krbec poloodkrytou bránu.
27:09
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Ivo Dohnal, asistoval Jan Daniš (6:1).
27:09
Hosté se dočkali úvodního gólu po zmatcích v obraně klokanů.
26:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Daniel Cabejšek (6:0).
26:11
Sotva se Laja v brance rozkoukal, už musí lovit míček ze sítě. Mikuláš Forman se trefuje ze vzduchu.
25:31
Domácí jsou při chuti a nebezpečně útočí.
24:27
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
24:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký bez asistence (5:0).
24:27
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Laja družstva FBC ČPP OSTRAVA
24:27
Hosté ztrácí míček před vlastní brankou a Kopecký lehce zvyšuje.
23:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Michal Vojtíšek (4:0).
23:58
Vojtíšek utekl po křídle a jeho střelu doráží Lukáš Kuncman.
23:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (3:0).
22:30
Forman parádně našel Buršíka, ten trefuje boční síťku.
21:45
Vyloučen hráč Dominik Klimscha družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
21:00
Úvodní minuta nabídla několik rychlých kontrů na obou stranách, ale bez přímého ohrožení branky.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Bohemians 5 Ostrava 4
20:00
19:49
Nadějná standardka pro Ostravu, střela končí ve zdi.
19:03
Sovják střílí z půlky a hosté ztrácí míček.
17:31
Jiří Bauer vytvořil brejk pro Ostravu, Zapletal však střílí mimo tyče.
16:45
Bohemka postupnou kombinací hledá skulinu v obranném postavení Ostravy.
13:55
Hosté přidali a hra se nám vyrovnává.
13:02
Kuncman se sám dostal do problémů, přišel o míček, střelecký pokus Sovjáka však domácí obrana opět zblokovala.
12:07
Daniš v první větší šanci Ostravy střílí pouze do bloku.
10:17
A máme zde první power break, oba týmy ho využívají k poradě.
09:11
Dan Cabejšek postupoval sám na Bindera, míček se mu však zamotal mezi nohy.
08:27
Dominik Šimáně na poslední chvíli zmařil nadějnou šanci Ostravy.
07:42
Filip Forman z rychlého útoku chtěl překvapit Bindera střelou po zemi na zadní tyčku, ten však jeho pokus chytá nohou.
06:53
Bohemka zatím více na míčku a kontroluje hru.
05:00
05:00
Filip Forman zrychlil hru a Buršík využívá přečíslení 2na1 přesnou střelou.
04:42
Oba týmy začaly opatrně.
03:25
Šimáně nedovoleně zastavuje útok Ostravy.
01:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek bez asistence (1:0).
01:17
Zblokovaná střela Ďopana.
00:01
Hosté vyhrávají úvodní bully a zahajují postupný útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Michal Sládek, Patrik Posselt, Dominik Eichner, Jan Daniš, Jiří Juhaňák
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Marek Ďopan, Matyáš Krebner, Viktor Kopecký, Jakub Šárka
00:00
Příjemný večer z vinohradského Sokola, kde nás čeká důležité utkání mezi domácími klokany a hosty z Ostravy. Domácí chtějí bodovat, aby se přiblížili TOP4, hosté z Ostravy naopak potřebují každý bod v boji o play off a vyhnutí se play down.
00:00
Ještě před samotným začátkem utkání předává Adéla Bočanová šek na částku 10 000 Kč pro nadační fond Pramen pomoci. Tato částka byla vybrána v rámci utkání extraligy žen Bohemians proti Bulldogs.