3:2
4:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Sokoli Pardubice 7:5
21. Martin Skřivánek, 27. Lukáš Lanc, 32. Martin Skřivánek, 50. Petr Hartman, 54. Jan Svoboda, 56. Martin Skřivánek, 57. Jan Svoboda - 13. Ivo Teichman, 24. Jan Savický, 31. Jan Kourek, 47. Jan Savický, 57. Lukáš Prix; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 5:2; využití: 1:3; diváků: 305; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 15 - Jakub Levínský 18; po třetinách: 0:1, 3:2, 4:2;
60:01
Komentář trenéra domácích, Michal Kotlase: "Dnes to nebyla velká podívaná. Do zápasu jsme vstoupili pod tíhou povinných bodů. Měli jsme špatný pohyb a svázané ruce. Nedokázali jsme reagovat na soupeřovu hru. Díky několika slepeným gólům jsme se drželi ve hře. Mnoho vyloučení, které soupeř dokázal trestat, nás stálo síly. Ve třetí třetině jsme hráli lépe a paradoxně nás nastartoval gól v oslabení. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu."
60:01
Komentář trenéra hostů: Hráčům jsme před utkáním říkali, že rozhodnou přesilovky, a to se potvrdilo. Mementum zápasu byl fakt, že jsme nedokázali potrestat vyloučení 2+2 a naopak jsme inkasovali. Domácí byli tedy o tento kousek dnes efektivnější a lepší.
60:00
Střely po třetí třetině SKV - SPB: 10 - 6. Střely celkem: SKV - 25, SPB - 20.
60:00
59:59
Vinohrady tímto mají svoji první výhru v televizním duelu !!!!!!!!!!!
56:27
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (7:5).
56:27
Pardubice na svoji odpověď nenechali dlouho čekat a vstřelují gól
56:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Zbyněk Stuchlík (7:4).
56:14
Pardubice inkasují další gól. Pardubická obrana jako by se zhroutila.
56:07
Vinohrady pokračují ve svém nátlaku
55:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (6:4).
55:31
Pardubičtí si nepohlídali prostor před bránou a inkasují další gól
54:40
Svoboda předvádí další skvělý únik. Tentokrát na něj byl Pardubický brankář lépe připraven. Střelu vyráží
53:42
Pardubice pokračují ve svém nátlaku
53:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda bez asistence (5:4).
53:07
Vinohrady po nečekaném výběhu Svobody vstřelují branku v oslabení
52:51
Vinohrady úspěšně brání Pardubický nápor
50:19
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
50:19
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
50:19
Po vypjaté situaci na straně hřiště a následné přehnané reakci u trestné lavičky dostává Ondřej Stuchlík trest 2+2
49:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Ondřej Stuchlík (4:4).
49:35
Domácí využívají své přesilovky a vyrovnávají
49:15
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost.
48:55
Gregor zkouší pozornost brankáře hostů
46:55
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Přemek Pakosta (3:4).
46:55
Vinohrady si už nedokázaly ve svém sevření pohlídat předbrankový prostor a inkasují další branku
46:25
Vinohrady brání své oslabení zatím úspěšně
45:45
Pardubice drží Vinohrady na jejich půlce
45:03
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
36:53
Pardubice si stále drží balónek na svých čepelích.
35:12
Pardubice kombinují na půlce Vinohrad. Cestu jak dostat loptu do brány však nenalézají
33:08
Obrovská šance pro Pardubice. Prix se ocitá sám před bránou. Mazák s přehledem chytil
31:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Lukáš Lanc (3:3).
31:45
Po krásné přihrávce po matinelu zakončuje Skřivánek do odkryté branky
30:16
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Přemek Pakosta (2:3).
30:16
Hosté využívají přesilové hry a vstřelují branku v oslabení soupeře
29:42
Vyloučen hráč Lukáš Gregor družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
29:42
Po vypjaté situaci ve velkém brankovišti si dnes Pardubice zahrají dnešní již druhou přesiklovku
26:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Lanc, asistoval Jan Hanák (2:2).
26:39
Lanc dostává přihrávku zpoza brány a v naprostém zmatení soupeřů vstřeluje bránu
23:46
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Ivo Teichman (1:2).
23:46
Vinohradští obránci již nestihli doběhnout Pardubický protiútok a jsou za to potrestáni
22:26
Vinohrady jdou do protiútoku a Linhart zkouší střelu. Neúspěšně
21:56
Pardubice si rozmýšlejí své příští kroky na své polovině
20:52
20:52
Po nepohlídaném předbrankovém prostoru Pardubic vstřelují Vinohrady svoji dnešní první branku.
19:56
Svoboda dostává nádhernou přihrávku přímo na hokejku před bránu. Bohužel přestřeluje