1:0
6:0
- : -

Technology Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:0
9. Jiří Curney, 29. Jiří Curney, 47. Jiří Curney, 48. Martin Tokoš, 49. Milan Tomašík, 52. Milan Tomašík, 56. Jan Natov, 57. Daniel Šebek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 510; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Ivan Ponomarev 13; po třetinách: 1:0, 1:0, 6:0;
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 40 Jiří Curney; hosté 30 Ivan Ponomarev
60:00
Střely v 3. třetině (celkem): domácí 8(21); hosté 8(16)
60:00
Komentář hostující trenérky Bartošové: Těžko hodnotit tenhle zápas. Přijeli jsme hodně oslabeni, ale o to víc se kluci hecli. Dvě třetiny se nám povedly luxusně odbránit, ale jako vždycky s Boleslaví se nám to tam ve třetí třetině nasypalo. Děkuji za zápas
60:00
Komentář domácího trenéra Novotného: Myslím, že čtrnáctidenní herní pauza se na začátku zápasu projevila, ale ve hře jsme zůstali trpěliví a ve třetí třetině jsme šance proměnili. Je potřeba říct, že proti takto stažené obraně se hrozně těžko útočí. Díky soupeři za zápas
60:00
59:53
Tichého střela odražena do rohu.
58:55
Tomašík v rohu obral o míček Štěrbu a vrací kulatý nesmysl na svou obrannou polovinu.
57:56
Domácí kontrolují míček.
56:53
Komárek zachytil nepřesnou Jirsovu přihrávku. Rychle se vytočil do střely, avšak pálí mimo.
56:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Martin Tokoš (8:0).
56:08
Šebek rychle navyšuje skóre.
55:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (7:0).
54:58
Höffer si při bránění Kněžoura pomohl rukou.
53:59
Tomašík byl blízko hattricku. Svoji střelu ale zamířil trochu výše, než by bylo potřeba.
52:54
Bauer nemusel zasahovat, přes blokující obránce se k němu rána ani nedostala.
51:50
Tadeáš Chroust to vyhodnotil na střelu, což byla asi dobrá volba, jenomže útočník Technology netrefil branku.
51:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Patrik Suchánek (6:0).
51:09
Fantastický gól Tomašíka. Položil si brankáře na zem a bekhendem zavěsil pod břevno!
50:06
Gruber napravil Krzyžankovo zaváhání a uklidňuje situaci.
49:14
Hráči v černých dresech už opět v plném počtu.
48:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Daniel Šebek (5:0).
48:32
Tomašík dokázal svůj um a ve vlastním oslabení přidává pátý gól Technology.
48:21
Gruber vypíchl míček Eklovi a šetří čas.
47:11
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
47:11
Höffer celkem zbytečně sestřelil hostujícího hráče a nabízí Lípě početní výhodu.
47:03
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
47:03
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš bez asistence (4:0).
47:03
Tokoš při napadání získal míček od Spilky, Počínal si na hranici pravidel, ale rozhodčí jeho akci pustil. Domácí útočník si poté už věděl rady.
46:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jakub Bína (3:0).
46:27
Novák v souboji podklouzl na Bínově čepeli. Velmi smolně tak přišel o míček, který Bína následně předložil Curneymu, který kompletuje hattrick!
45:05
Hraje se stále ve vysokém tempu.
44:28
Famózní zákrok Bauera! Rukou dokázal lapit pumelici Štěrby, který dostal nabito od Kněžoura.
43:24
Spilka si připisuje dnes už několikátý blok a ukazuje, že se míčku rozhodně nebojí.
42:29
Komárek si při zisku balónku počínal nedovoleně, a tak musí svůj postup dopředu zastavit.
41:29
Kněžour se snažil nasadit housle Suchánkovi, ale oproti zkušenému obránci neuspěl.
40:43
Bínova střela míří po zásahu hostujícího beka mimo hrací plochu.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině (celkem): domácí 8(13); hosté 3(8)
40:00
Rovněž druhá dvacetiminutovka nám nabídla pouze jednu branku, o kterou se také postaral Curney, tentokrát v přesilovce. Boleslav tak vede o dvě branky a její náskok do třetí třetiny je na její poměry poměrně hubený, takže nás ještě čeká zajímavá podívaná.
40:00
Dnešní utkání sleduje skvělých 510 diváků, kteří v hale tvoří parádní atmosféru. Děkujeme!
40:00
39:56
Tokoš naprosto zbytečně dohrál u mantinelu svého bývalého spoluhráče Nováka. Po souboji si vyměnili pár slov, která si každý dokáže domyslet.
39:40
Dvacet vteřin před koncem budou mít domácí rozehrávku ze zajímavé situace.
38:57
Lípa se nedostala z velkého tlaku do žádné gólové situace, a tak opět hrají Technology.
37:50
Štěrba úspěšně zavezl míček na útočnou polovinu a hostující celek si vytváří postupný tlak.
36:30
Oba pokusy Tokoše ze středu byly zablokovány, v této činnosti jsou hosté velmi dobří.
35:19
Krajcigr se propracoval až ke střele, ale nedokázal zamířit přesněji.
34:41
Vyloučen hráč Milan Tichý družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
34:41
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
34:41
Po ostřejší situaci a výměně názorů uvidíme hru 4 na 4.
34:27
Hřebřina v obrovské šanci tváří v tvář Bauerovi neproměňuje.
33:58
Jirsův granát za mantinel odrazil obětavý Suchánek.
32:49
Po krosu od Krzyžanka pálil Curney, ale střela se mu vůbec nepovedla.
31:58
Štěrba zvládl těžkou situaci a nepustil Tomáše Chrousta k zakončení.
30:59
Mlejnek se vytočil kolem branky, ale nezamířil mezi tři tyče, které stráží Bauer.
29:31
Gól z početní výhody domácí nakopl a ženou se opět do útočného snažení.
28:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (2:0).
28:32
Nakonec je přesilovka využita! Svou druhou dnešní branku přidává Curney.
27:59
Krajcigr vystihl přihrávku na Tomašíka a ušetřil cenné vteřinky.
26:58
Vyloučen hráč Jan Spilka družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:58
V následném souboji Spilka pořádně naložil centru druhé boleslavské formace.
26:54
Tomašíkovu pumelici odvrací Spilka.
25:24
Po chybě Krzyžanka se dopředu dostal Jireček, ale napálil pouze Grubera.
24:43
Česká Lípa zatím drží krok se silnějším soupeřem. Otázkou zůstává, jestli to zvládnou celých 60 minut.
23:09
Novák vytáhl míček přes tři hráče a odevzdal Novotnému. Ten ještě zkoušel krosem najít lépe postaveného spoluhráče, ale domácí bek přihrávce zabránil.
22:22
Kněžour se dostal do další šance. Novák ho vysokým pasem vyslal kupředu, hostující útočník si míček zpracoval, ale nedokázal trefit zařízení.
21:40
Kněžour pouze do boční síťky, z tak velkého úhlu to nepůjde.
20:26
Krzyžankovi sjel míček z hole při střele a podle toho také rána vypadala.
20:00
20:00
V první třetině jsme viděli pouze jednu branku, o kterou se postaral Curney. Zápas je tak stále otevřený pro oba týmy a můžeme se těšit, co nabídne druhá hrací část.
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 5; hosté 5
20:00
19:31
Boleslav na míčku a snaží se přehrát hostující postavení, které se ale ukazuje jako velmi účinné.
18:32
Tadeáš Chroust padá po souboji přes brankou, rozhodčí souboj vyhodnotil jako čistý.
17:37
Pohlednou individuální akci zakončil Tomašík pouze do břevna.
16:57
Boleslav zamkla hosty na své útočné polovině, konkrétně Curneyho pětka.
15:56
Bývalý hráč České Lípy Tichý teď vyšťouchl míček na středu a uklidňuje hru.
14:50
Tomašík dostal až příliš moc prostoru na středu hřiště a mohl v klidu zamířit, jenomže opět netrefil.
14:21
Spilka zachránil svůj tým po chybě Nováka. Curney nabil Natovovi, který ale nastřelil pouze hostujícího hráče.
13:11
Nikdo Bauerovi nestínil, a tak domácí brankář neměl vůbec žádné problémy se střelou hostujícího útočníka.
12:20
Spilka blokuje pokus Tokoše.
11:20
Klasická spolupráce Curneyho a Natova tentokrát ovoce nepřináší.
10:19
Bauer si připisuje zákrok po bekhendu Dzieržy.
09:08
Krajcigr vypíchl míček Šebkovi u mantinelu, ale nedokázal ho dlouho podržet pro svůj tým.
08:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Krzyžanek (1:0).
08:18
Rozhodčí signalizoval vyloučení, na to ale nedojde. V ponechané výhodě otevírá skóre zápasu Curney po přihrávce od Krzyžanka.
07:39
Lípa brání ze všech sil a její hráči nenechávají domácím místo na středu hřiště.
06:37
Tomašík vzal rychlý brejk na sebe a nejspíš udělal dobře. Nepodařilo se mu ale trefit přesně, rozvlnil pouze boční síťku.
05:48
Curney těžkým obloučkem zahnal Krzyžanka až k Bauerovi.
04:23
Krajcigr lišácky zpracoval vysoký balón. Pak se ho holí v jedné ruce pokusil dostat do brány, ale to se mu už nepovedlo.
03:48
Míček se dostal až nahoru k Zakonovovi, ten ale nedokázal zamířit přesně.
02:57
Komárek nedokázal míček nasměrovat svou tečí do branky.
01:43
Kněžour se postavil do cesty Tomašíkovi, který ho povalil na zem.
00:33
Nejprve Štěrba a poté i Novák úspěšně blokují.
00:01
Úvodní buly vyhrál Curney.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Daniel Štěrba, Tomáš Novák, Jakub Jirsa, Jaromír Ekl, Petr Novotný
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi domácím celkem Technology Florbal MB a hostujícím týmem FBC 4CLEAN Česká Lípa. Papírovým favoritem jsou rozhodně domácí, ale uvidíme, jestli tento předpoklad potvrdí i na hřišti. Přeji příjemnou zábavu!